cserekartyak,olcsobb nyersanyagvasarlas,es gyemant kuldes

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
paluskaxxx

cserekartyak,olcsobb nyersanyagvasarlas,es gyemant kuldes

Hozzászólás Szerző: paluskaxxx » 2013.05.26. 18:29

En egy olyan ujitason gondolkoztam amiben atrakciokat lehetne bevaltani cserekartyakra pl ha nekem van valamibol ketto es csak egyik kell a masikat bevalthatnam cserekartyara amit el tudnek masra cserelni.Szerintem igy sokkal konyeben lehetne kartyakat cserelni es a bevetel is none a jatek keszitoknek.
Van egy olyan otletem is hogy park dollart vagy akar gyemantot vagy nyersanyagokat lehetne kartyakra cserelni vagy park dollart nyersanyagra vagy ilyen cserebere ezekre a dolgokra szerintem ez is super volna.
Meg egy utolso otlet a jatek keszitok bevetelehez a nyersanyagokat olcsobban adnam szerintem az rengeteg hogy 1gyemantert csak 25ot ad barmien nyersanyagert.szerintem senki nem orult meg hogy ad erte annyit miert nem 250 nyersanyagot adnak 1 gyemantert sokkal realisabb vola-
Na mindegy remelem elovassa valki es egyszer lessz ilyen is.Azert varom a kritikakat vagy az egyeterteseket. paluskaxxx

Vad

Re: cserekartyak,olcsobb nyersanyagvasarlas,es gyemant kulde

Hozzászólás Szerző: Vad » 2013.05.29. 08:41

Szia! :) A kartyava bontast mar en is felvetettem: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=357&t=18494
Talan egyszer osszejon, en az ajandek kuldest szeretnem meg nagyon, meg a szervezetet.

En nem veszek nyersanyagot, de orulnek a valtasnak, mert a kiegeszitesnel horribilis osszeget avagy gyemantot kernek el pont a nyersanyagok bevaltasabol adodo atszamitas miatt.

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”