Elakadtam

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
fonixportal

Elakadtam

Hozzászólás Szerző: fonixportal » 2014.01.28. 19:11

Elakadtam a játékban van 3 térképem is de egyikben se tudok semmit csinálni mert nincs elég ezüstöm a szerszámok fejlesztésére mindent eladtam amit csak lehetett és nemtudok tovább jutni ilyenkor kinek kell írni aki betudna menni és megnézni mit lehetne tenni csakmert szerintem elég drágák a fejlesztések angry

Hanga

Re: Elakadtam

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.01.28. 19:26

fonixportal írta:Elakadtam a játékban van 3 térképem is de egyikben se tudok semmit csinálni mert nincs elég ezüstöm a szerszámok fejlesztésére mindent eladtam amit csak lehetett és nemtudok tovább jutni ilyenkor kinek kell írni aki betudna menni és megnézni mit lehetne tenni csakmert szerintem elég drágák a fejlesztések angry
Itt már korábban válaszoltam: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.ph ... 38#p551038
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

fonixportal

Hozzászólás Szerző: fonixportal » 2014.02.22. 12:56

Bocs hogy újra felhozom a témát de mostmár tényleg csak a vudu babákkal tudok cuccokat gyüjteni támadással nincs 1 üres térképem sem és a következő térkép is 9900-ba kerül jelenleg van 374 ezüstöm ez annyit jelent hogy kb 1 hétig naponta 3 támadás sorozattal tudom csak körülbelül elérni a 9900 ezüstöt vagy mégtöbb napon át ha mást nem lehet tenni legalább a vudu babák támadási idejét le lehetne tenni 20-30 percre tudom van kaja amivel etetem meg cucc amivel motiválhatom a kaja még nem is lenne gond de a cuccokat mind el kell adnom ahhoz hogy jöjjön ezüst tényleg nincs semmi megoldás az ilyen problémákra?
Mégvalami a szerszámok is lehetnének úgy hogy ahányas szintű a térkép annyi szintű lenne a szerszám mert az utolsó térképem 10-es szintű és már van olyan szerszám ami 12-13-as szintű kell hozzá na pont ezeknek a fejlesztésére ment el a sok ezüst ezért nincs ezüstöm térképre :(

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.02.22. 14:34

fonixportal írta:Bocs hogy újra felhozom a témát de mostmár tényleg csak a vudu babákkal tudok cuccokat gyüjteni támadással nincs 1 üres térképem sem és a következő térkép is 9900-ba kerül jelenleg van 374 ezüstöm ez annyit jelent hogy kb 1 hétig naponta 3 támadás sorozattal tudom csak körülbelül elérni a 9900 ezüstöt vagy mégtöbb napon át ha mást nem lehet tenni legalább a vudu babák támadási idejét le lehetne tenni 20-30 percre tudom van kaja amivel etetem meg cucc amivel motiválhatom a kaja még nem is lenne gond de a cuccokat mind el kell adnom ahhoz hogy jöjjön ezüst tényleg nincs semmi megoldás az ilyen problémákra?
Mégvalami a szerszámok is lehetnének úgy hogy ahányas szintű a térkép annyi szintű lenne a szerszám mert az utolsó térképem 10-es szintű és már van olyan szerszám ami 12-13-as szintű kell hozzá na pont ezeknek a fejlesztésére ment el a sok ezüst ezért nincs ezüstöm térképre :(
Nem látok bele a játékodba, de úgy vélem, hogy te olyan szerszámokat is felfejlesztettél amire csak alig van szükség. Az ezüstöt helyesen felhasználva nem lenne szabad elakadnod egy potom 9.900 ezüstös térképnél.
Készítettem topikot amiben láthatod a szerszámok fejlesztésének költségét, idejét és egy képet is amin láthatóak a térképek és az azokon használható szerszámok szintje és mennyisége: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=370&t=22481 Ha ez alapján játszol, nem lenne szabad elakadnod. :(
Szerszámokból az elején leginkább a lapátot, nagyítót és úszófelszerelést kellene fejleszteni. Ha elfogy a kutatható terület, akkor a fáklyát a barlangokhoz. Ha a fáklya már drága, akkor a csákányt.
Amint látom a profillapodon, a feladatokkal is el vagy maradva. Jó esetben, 90 fölött kéne járnod. :(
Időnként van egyéni csetepaté. Ha vannak felesleges erőpontjaid, lehet érdemes lenne belevágnod a versenybe, mert azért is ezüstöt lehet kapni.
Ezen kívül, még mindig a piacot tudom ajánlani. Ha baráti kívánságként a szükséges ereklye- és babarészletek van bejelölve, elvileg kapsz olyat amit el tudsz adni. Arra viszont figyelj, ha azonosítatlan tárgy dömping van, akkor (ha nincs rá szükséged) válts inkább térképrészlet kívánságra (a legolcsóbb térképre válthatod be). A szerszámos kívánság csak akkor éri meg, ha van időd, mert szinte egyenlő mennyiségben ad mindegyik szerszámhoz részletet.
Abban esetleg még tudok segíteni, hogy lehessen még 5 barátod, ha jelenleg csak 50 van. Van egy klubom amit csak próbaként nyitottam. Ha eléred a 7.000 klubtekintélyt, lehetőséged nyílik az 5 új barát felvételére. Klubtekintélyt ki lehet váltani ezüsttel, de a hátizsákodból (nem piacon) eladott tárgyak után is jár 1-1 pont. Ezután ha szeretnél, kiléphetsz, vagy át tudsz menni másik klubba és a tekintélypontjaid is át tudod vinni. (Kilépésnél elveszik a tekintélyed, de ha én mondom fel a tagságod akkor megmarad). Ha érdekel, a klubom neve ___ (hosszabb alsó vonal). Itt tudsz jelentkezni. Tudnod kell, hogy a klubom nem működik klubként, azaz nem csinál feladatot, nem indul versenyeken.
Ennyi jutott most eszembe. Remélem tudtam segíteni.

fonixportal

Hozzászólás Szerző: fonixportal » 2014.02.22. 17:22

Kösz a segítséget klubodba jelentkeztem.

freezoli9

Hozzászólás Szerző: freezoli9 » 2014.07.29. 20:55

Nehézségbe ütköztem a játékban! Elértem a 29. szintet, 324 000 pontot, és a 271. feladatnál (szerezz be új térképet 78/79) a játék nem ajánl fel új térképet megvételre, tehát a feladatot nem lehet teljesíteni, pedig minden eszköz (ezüst) a rendelkezésemre áll! ???
Köszönöm a választ! :)

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.07.29. 22:12

freezoli9 írta:Nehézségbe ütköztem a játékban! Elértem a 29. szintet, 324 000 pontot, és a 271. feladatnál (szerezz be új térképet 78/79) a játék nem ajánl fel új térképet megvételre, tehát a feladatot nem lehet teljesíteni, pedig minden eszköz (ezüst) a rendelkezésemre áll! ???
Köszönöm a választ! :)
Szia

Nézz körül a világtérképeden. Kell lennie még olyan térképnek amit nem vásároltál meg. Összesen 84-et lehet megvásárolni az 1. világtérképen.

Olyat keress ami barna X-szel van jelölve és nincs mellette barlang. Ha találtál ilyet, kattints rá. :)

Kép

freezoli9

Hozzászólás Szerző: freezoli9 » 2014.07.30. 00:58

[Szia

Nézz körül a világtérképeden. Kell lennie még olyan térképnek amit nem vásároltál meg. Összesen 84-et lehet megvásárolni az 1. világtérképen.

Olyat keress ami barna X-szel van jelölve és nincs mellette barlang. Ha találtál ilyet, kattints rá. :)

Kép[/quote]

Szia Hanga!
Pontosan ez a "problémám", hogy nincsenek további barna X-ek, amit meg lehetne vásárolni! Fekete a további világtérkép.
(már többször kijelentkeztem, újratöltöttem, de nincs változás!)

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.07.30. 06:27

Jártam a fiókodban, freezoli9, szétnézni. A teljes világtérképed jobb alsó csücske még sötét. Ott lesznek majd olyan térképek, amiket még aktiválhatsz.
A feladatokat nem biztos, hogy rögtön tudod teljesíteni, néha adódhat olyan, hogy ideiglenesen elakadsz. Csak játssz tovább, aztán majd eljön az ideje, amikor új térképet tudsz aktiválni és akkor a feladatot is teljesítheted. De megteheted azt is, hogy átugrod a feladatot.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

freezoli9

Hozzászólás Szerző: freezoli9 » 2014.07.30. 11:07

Köszönöm Gabesz!
Tulajdonképpen én is erre gondoltam, csak idáig még nem volt ilyen, hogy egy feladat megoldásának nincs meg a lehetősége.
Játszom türelmesen tovább! :)
Üdv: Zoli

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”