Szobák áthelyezése

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
susannah

Re: Szobák áthelyezése

Hozzászólás Szerző: susannah » 2012.05.04. 09:57

Ha erre a témára gondolsz, ki is van emelve félkövérrel, hogy az itt megjelent javaslatokra nem tudunk reagálni.

gyula0528

Hozzászólás Szerző: gyula0528 » 2012.05.04. 10:08

Azt senki nem várja el hogy a fórumon egyenként vitassátok meg a dolgokat, de mondjuk havi vagy negyedéves szinten egy topicban a felmerült kérdésekre válaszként nem lenne lehetetlen szerintem.
Talán akik fizetnek a játékért el is várnák.

gyula0528

Hozzászólás Szerző: gyula0528 » 2012.05.04. 12:14

Csak hogy pontosak legyünk.
A szöveg másolva:" Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban."
Az első tagmondatot a hozzászólásod cáfolja, a második tagmondat meg nem zárja ki amit írtam, a felmerülő ötletek válogatását ill róluk visszajelzést.
Pl a szobák áthelyezését megfontoljuk válasz később várható.
Vagy programozási nehézségek ( nem akarás) miatt lehetetlen.
Esetleg termenként 5 érme áron elérhető 13.hó 13-tól.

szamoca07

Hozzászólás Szerző: szamoca07 » 2012.10.23. 12:05

Én is azt szeretném, ha lehetne mozgatni a szobákat, mert ahogy van pénzem, és amire szükségem van építem, nem tudok heteket várni, hogy annyi jöjjön össze, hogy egy teljes szint berendezése meglegyen. Meg már nincs is szint amit építhetnék, helyem lenne, ha tudnám mozgatni a termeket, de így most a legújabbat a műtőt nem tudom majd felépíteni, mert le kell bontanom valamit.

anyuci54

Hozzászólás Szerző: anyuci54 » 2012.11.03. 21:37

Egyetértek veletek! De ha már nem lehet utólagosan áthelyezni akkor legalább lehetne forgatni a termeket mielőtt az "örökös nyugvóhelyükre" tesszük őket. Sok helyet meg lehetne spórolni vele és nagy segítség lenne pl. egy 2x4 es fogászatot 4x 2 es helyen letenni...

victory0512

Hozzászólás Szerző: victory0512 » 2013.04.27. 09:55

Sziasztok!
Nekem is az a problémám,hogy miért nincs arra lehetőség,hogy bontás helyett lehessen átrendezni egy-egy emeletet?!Amikor kezdő voltam nem tudtam,hogy hogyan pakoljam ki őket helytakarékosan és maradt helyem ahová viszont már nem tudok termet tenni,mert nincs akkora a hely,de ha át lehetne az emeleteket rendezni,akkor tudnék helyeket csinálni!A gyógyszeres szekrényt már át lehet rendezni,akkor az emeleteket miért nem??????Legyetek szívesek tolmácsolni ezt a kérést az illetékesek felé,mert sok játékos hiányolja ezt a lehetőséget!!!!Sokkal jobb lenne a játékélmény ezzel!!!
Üdv:Dr.Folyami Neszta----Viki

balu_mg

Hozzászólás Szerző: balu_mg » 2013.06.06. 16:06

a legjobb tervrajz sem segít azon, hogy a játékszabályok utóbb módosulnak, új objektumok, termek jelennek meg.
azt sem tudtam például, hogy az ötödik szinten nem lehet már továbbfejleszteni az épületeket. aki például felhúz egy 51-es labort az ötödikre, ami pénz nélkül is fejleszthető lenne, az megnézheti magát.
bezzeg az érméért vett cuccok... azok ingyenesen bonthatók. nincs ez rendjén így.

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”