Kérdés

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
laurita

Kérdés

Hozzászólás Szerző: laurita » 2012.07.08. 14:04

Szia
Köszönöm a múltkori segítséget.:)) De lenne még egy kérdésem. Azt szeretném megtudni h mit tegyek akkor ha visszaszeretném igazolni az e-mail címemet de nem küldi ki a levelet. Többször is próbáltam igényelni de az igénylő nem érkezett meg és nem tudom mit tegyek. Előre is köszönöm.
Üdv: Laura

Piedone

Re: Kérdés

Hozzászólás Szerző: Piedone » 2012.07.08. 15:58

Szia laurita!

NEM ÉRKEZIK VISSZAIGAZOLÓ E-MAIL? Ha CITROMAIL, INDAMAIL, VIPMAIL e-mail fiókod van, előfordulhat, hogy ezekre nem érkeznek meg az e-mailek. Nem javasoljuk ezeket a szolgáltatókat a játékainkban való regisztrációkhoz. A problémán már dolgozunk, de javasoljuk, hogy ha egy mód van rá, a játékosfiókod profiljában állíts be egy másik, megbízhatóbb szolgáltatóhoz tartozó e-mail címet. Javasoljuk a Google ingyenes webes levelezőrendszerét, melyet itt érsz el: mail.google.com Szükség esetén természetesen fordulj hozzánk, segítünk, de saját érdekedben jobb, ha másik szolgáltatót használsz, amivel nem lépnek fel hasonló problémák!

A támogatás elérhetőségét az aláírásomban megtalálod.

Üdvözlettel:
Bearmanboy
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

csikosnagy

Hozzászólás Szerző: csikosnagy » 2012.07.26. 10:13

Sziasztok.
Még kezdő vagyok, most léptem a 4.szintre. Azóta nem tudok halat fogni. Mindig leakad a horogról. Én vagyok béna vagy van valami trükk? Segítségeteket előre is köszönöm.

Levander
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Levander » 2012.07.26. 11:36

Vagy túlnyomod, vagy nem nyomod az egeret. :) Az a biztonságos fogás, mikor a bal oldali mutató a zöld sávban mozog. Ha felugrik, vagy leesik a pirosba, akkor eltűnhet a halad. Fókuszálj arra a mutatóra és egérnyomással vagy elengedéssel tartsd a zöld színű zónában.

Ati15

Kérdés

Hozzászólás Szerző: Ati15 » 2012.09.15. 10:13

Sziasztok ! Nem tudná nekem megmondani valaki , hogy hogy lehet fejleszteni az akváriumot ? Köszi

pompadur

Hozzászólás Szerző: pompadur » 2012.09.15. 14:48

Sziasztok!

Kérlek segítsen valaki, ma 150-ért kellett venni valamilyen halat és járt érte egy dísz sörös krigli az akváriumba, én vásároltam,de nem tudom,hogy juthatok ehhez a felajánláshoz. Ugyanez történ 2 napja, akkor a Mantra volt így feltéve, akkor is vásároltam és nem kaptam meg. Mi a teendőm, hogy ezekhez hozzá juthassak? Köszi előre is.

Piedone

Hozzászólás Szerző: Piedone » 2012.09.15. 17:29

pompadur írta:Sziasztok!

Kérlek segítsen valaki, ma 150-ért kellett venni valamilyen halat és járt érte egy dísz sörös krigli az akváriumba, én vásároltam,de nem tudom,hogy juthatok ehhez a felajánláshoz. Ugyanez történ 2 napja, akkor a Mantra volt így feltéve, akkor is vásároltam és nem kaptam meg. Mi a teendőm, hogy ezekhez hozzá juthassak? Köszi előre is.
Szia!

Ezek egyedi halak és díszek melyek pénzért és boltban nem vásárolhatok.
Minden 150db érme rendelése utána kapsz egy db-ot ajándékot amit a rendszer azonnal jóváír.

Érmét pedig igaz pénzért (HUF) tudsz vásárolni.

Piedone
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

kandi68

Hozzászólás Szerző: kandi68 » 2012.11.16. 21:44

Sziasztok már tőbb mint egy hete nem tudok tápot és csalit sem venni pedig van pénzém. minden vásárlásnál kiirja hogy nincs elég suskám

Levander
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Levander » 2012.11.24. 13:19

Megoldódott a hiba a csalivásárlás kapcsán?
Másoknál is művelt már ilyet a játék, de megoldódott egy pár nap után.

koksi

Hozzászólás Szerző: koksi » 2012.12.21. 16:17

Nekem akkor írja ki, ha az oldal le van fordítva :D :D :D Ha lefordította, akkor fordítsd vissza ami volt...
Kép

Tenyésztési taktikák:
Ha gyémántos állatról van szó vedd ki az összes állatot és rakd vissza.

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”