Mosolyogj.

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kertbirodalommal
Menoo

Re: Mosolyogj.

Hozzászólás Szerző: Menoo » 2011.02.14. 10:45

Megkésve bár, de törve nem...

"holabárd, holafűrész, holamalac" no meg a többi soron is jókat derültem :D

holamalac nem volt meg ilyetseláttammég sem, de a többi elég életszagú amikor megyünk disznyóvágásra. Köszi, jó volt :)

Nut

Hozzászólás Szerző: Nut » 2011.03.05. 16:23

Tisztelt Területi Egyeztető Bizottság !

Azzal a kéréssel fordulok a t. Területi Egyeztető Bizottsághoz, hogy családi pótlék ügyemben állást foglalni szíveskedjenek.

2001 - ben nősültem. Özvegy asszonyt vettem feleségül, akinek volt egy felnőtt leánya. Apám gyakran ellátogatott hozzánk, minek az lett a vége, hogy feleségül vette mostoha leányomat.

Ezek után természetesen mostohaleányom lett a mostoha anyám, az apám pedig a vejem.
Apám feleségének, illetőleg a mostoha leányomnak, aki egyben az anyám, született egy fia, akinek ezek szerint a mostohatestvére vagyok, mivel a mostohaleányom anyjának vagyok a férje és így a feleségem lett a nagyanyám.

Időközben azonban a feleségemnek is született egy gyermeke, aki apámnak a sógora lett, nekem pedig a nagybátyám egy személyben, mert ha a mostohaanyám testvére a fiam, akkor magamnak az öreg apja vagyok.

Kérem megítélni jár-e családi pótlék a gyerekemnek, illetőleg a nagybátyámnak?

Amikor Churchill 80 éves lett, egy 30 év körüli újságíró kereste fel, hogy lefényképezze:
- Sir Winston, remélem, a 90. születésnapján is lefényképezhetem önt.
Churchill válasza:
- Miért ne? Maga egész jó bőrben van.

Táviratváltás G. B. Shaw, a XX. század legnagyobb angol drámaírója és Churchill, a XX. század legnagyobb angol politikusa között.
Bernard Shaw meghívója Churchillnek: Van szerencsém meghívni a miniszterelnök urat a Pygmalion bemutatójára. Jöjjön el és hozza el egy barátját is, ha van. Bernard Shaw.

Churchill válasza Bernard Shaw-nak: Köszönöm a jeles író megtisztelő meghívását. Sajnos nem tudok elmenni az első előadásra. Elmegyek a másodikra, ha lesz. Winston Churchil

Montgomery tábornokot ünnepelték amiért Észak-Afrikában Legyőzte Rommelt a II világháború egyik nagy csatájában.
Montgomery beszéde: Én nem dohányzom, nem iszom, teljesítem a kötelességemet és hős vagyok!
Churchill meghallotta a beszélgetést és így vágott vissza: Én dohányzom, iszom kötelességszegő vagyok, és az Ön főnöke!

Az angol parlamentben történt. Churchill egyik beszéde közben az ellenzék egyik képviselőnője szót kért. Mindenki tudta, hogy Churchill nem szereti ha félbeszakítják a beszédét. A képviselőnő megkapta a szót és hangosan így szólt:
- Miniszter úr ha Ön volna a férjem mérget tennék a kávéjába!
Churchill nagy nyugalommal levette a szemüvegét, és a várakozásteljes csendben így felelt:
-És ha én az Ön férje volnék, meg is innám azt a kávét.

Menoo

Hozzászólás Szerző: Menoo » 2011.03.07. 10:48

Amikor elképzeljük mit is mondhatnak az állatok:

http://www.youtube.com/watch?v=cV6I1_o6vrY

Kis angol nyelvtudás nem árt, de anélkül is megmosolyogtató :)

Nut

Hozzászólás Szerző: Nut » 2011.03.07. 19:05

Egy michigani TV állomás bemondónője, miután mégsem esett az előző nap megjósolt hó, ezzel fordult a meteorológushoz :
- Nos Bob, hol van az a 20 centi, amit tegnap este ígértél?
Nem csak a fickónak, hanem a stáb felének is el kellett hagynia a forgatás helyszínét, annyira röhögtek, a zavarba jött bemondónő pedig a jövőben kétszer is meggondolja, mielőtt beszél...

Beálltam egy zsúfolt parkolóba és leengedtem az ablakot, hogy a hátsó ülésen nyújtózkodó kutyusom kapjon elég levegőt. Nem akartam, hogy utánam induljon, megálltam hát a járdán és visszamutatva rá, határozottan azt mondtam:
- Ott maradsz! Érted?? Maradsz! Maradsz!!
Egy közeli autó vezetője, látva hogy szőke vagyok, csodálkozva végigmért, majd megszólalt:
- Csak be kell húznia a kéziféket!

Miután lezajlott a válóperem, elmentem a körzeti okmányirodába, hogy a jogosítványomat átírassam a leánykori nevemre.
- Megváltozott a lakcíme? – kérdezte az ügyintéző.
- Nem – feleltem.
- Remek – mondta a hölgy. – Ezek szerint a ház a magáé lett.

Gábor013

Hozzászólás Szerző: Gábor013 » 2011.03.07. 19:28

pipo70 írta:Egy michigani TV állomás bemondónője, miután mégsem esett az előző nap megjósolt hó, ezzel fordult a meteorológushoz :
- Nos Bob, hol van az a 20 centi, amit tegnap este ígértél?
Nem csak a fickónak, hanem a stáb felének is el kellett hagynia a forgatás helyszínét, annyira röhögtek, a zavarba jött bemondónő pedig a jövőben kétszer is meggondolja, mielőtt beszél...

áá ez nagyon jó :D

Beálltam egy zsúfolt parkolóba és leengedtem az ablakot, hogy a hátsó ülésen nyújtózkodó kutyusom kapjon elég levegőt. Nem akartam, hogy utánam induljon, megálltam hát a járdán és visszamutatva rá, határozottan azt mondtam:
- Ott maradsz! Érted?? Maradsz! Maradsz!!
Egy közeli autó vezetője, látva hogy szőke vagyok, csodálkozva végigmért, majd megszólalt:
- Csak be kell húznia a kéziféket!

Hát igen a szőkék :D

Miután lezajlott a válóperem, elmentem a körzeti okmányirodába, hogy a jogosítványomat átírassam a leánykori nevemre.
- Megváltozott a lakcíme? – kérdezte az ügyintéző.
- Nem – feleltem.
- Remek – mondta a hölgy. – Ezek szerint a ház a magáé lett.
KépKép
A kép 1. felére ha rákattintasz a topikom jön be ha a 2. felére mész rá akkor pedig a mintakertem ;)

csokiori

Hozzászólás Szerző: csokiori » 2011.03.08. 19:17

Farsang van az iskolában, és a tanár néni végignézi az osztály tanulóit,
minek öltöztek be.
"Zolikán korona van, meg palást, ő biztos király.
Juliskának szárnyai vannak, meg varázspálcája, ő biztos tündér."
Odaér Pistikéhez, aki mindig valami hülyeséget talál ki, látja, hogy egy
nagy csillag van a fejére ragasztva és egy kötéllel egy hatalmas csavart vonszol.
Megkérdezi:
- Pistike, te mi a jó istennek öltöztél???
- Én vagyok a csillagfejű csavarhúzó!

(ez nagyon beteg :mrgreen: )
szerver 1
csokigyár

Gábor013

Hozzászólás Szerző: Gábor013 » 2011.03.08. 19:45

csokioroszlán írta:Farsang van az iskolában, és a tanár néni végignézi az osztály tanulóit,
minek öltöztek be.
"Zolikán korona van, meg palást, ő biztos király.
Juliskának szárnyai vannak, meg varázspálcája, ő biztos tündér."
Odaér Pistikéhez, aki mindig valami hülyeséget talál ki, látja, hogy egy
nagy csillag van a fejére ragasztva és egy kötéllel egy hatalmas csavart vonszol.
Megkérdezi:
- Pistike, te mi a jó istennek öltöztél???
- Én vagyok a csillagfejű csavarhúzó!

(ez nagyon beteg :mrgreen: )

ááá istenem :D
KépKép
A kép 1. felére ha rákattintasz a topikom jön be ha a 2. felére mész rá akkor pedig a mintakertem ;)

Válasz küldése

Vissza: “Off Topic”