Belépési hiba

Levander
Kapcsolat:

Re: Belépési hiba

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.10.22. 08:26

Sziasztok

Személy szerint nem értek annyira a technikai háttérhez, de utána kerestem az ilyen típusú hibának és ez Javascript-hez kapcsolódó hiba.

ztibus, te is Firefox-ot használsz? Ha telepítették a legújabb 4-es verziót, akkor váltsatok vissza egy régebbi verzióra, mert több helyen is olvastam, hogy azzal vannak ilyen téren problémák.

Ha nem azt használjátok, hanem egy régebbi verziót, akkor próbáljatok ki másik böngészőt (Chrome-mal javasoljuk), ha az sem válik be, keressétek fel a Támogatást.

Domcse

HozzászólásSzerző: Domcse » 2011.10.22. 09:37

Szia!
Próbáltam internet explorer-ről és chrome-ról is.Egyikről sem működik.A 2. világ azonban gond nélkül megy.

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.10.22. 09:42

Szia

Akkor várjatok egy napot, hátha csak karbantartás van. Ha holnap sem jó, akkor jelezzetek a Támogatás felé.

Csincsi

HozzászólásSzerző: Csincsi » 2011.10.22. 10:01

Levander írta:Szia

Akkor várjatok egy napot, hátha csak karbantartás van. Ha holnap sem jó, akkor jelezzetek a Támogatás felé.

szerintem ez volt a legrosszabb válasz, amit le lehetett írni... az 1. szerveren végjáték van..

Domcse

HozzászólásSzerző: Domcse » 2011.10.22. 10:04

Ne haragudj,de a játék jelenlegi szakaszában nem hiszem,hogy 24 órát kéne várni.

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.10.22. 10:17

Sajnos épp nincs fent se német, se magyar kolléga, akit meg tudnék kérdezni.
Ha épp karbantartás zajlik valamilyen okból kifolyólag a szerveren, akkor csak átmeneti a dolog és akkor amúgy is senki sem tud belépni. Ha nem zajlik karbantartás, akkor pedig vélhetően tudnak arról, hogy az első szerver üzemen kívül van.

Csincsi, azt írom le, amit tudok nektek írni.

Keressétek akkor meg a Támogatást, de nem tudni, mikor tudnak választ adni.

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2011.10.22. 12:17

Sziasztok!

Bár hivatalosan már nem vagyok moderátor, aki egyszer az volt, mindig az marad. Levander igazat mondott, a közvetlen szakmai vonalon sajnos jelenleg egy kollégát sem lehet elérni, és biztos vagyok benne, hogy ő is mindent megtesz, amit moderátorként lehetséges.
Rövid kutakodás után sikerült SMS-t küldenem az illetékesnek, leírtam neki a problémátokat, és rávilágítottam arra is, mennyi kárt okoz a játék jelenlegi szakaszában egy ekkora időveszteség.
Az Upjers ilyen esetekben a komolyabb tét nélküli játékokon is kárpótolni szokta a játékosait, bár szerencsére ritkán van rá szükség. Kérünk benneteket, legyetek még egy kis türelemmel, továbbra is próbálom a hibát közvetlenül a németekhez eljuttatni valamilyen módon. Elsődleges tennivaló mindig a hiba kijavítása. Az üzemeltetők nevében nem tehetek Nektek ígéretet, de mint játékos majdnem biztos vagyok benne, hogy a hiba orvoslása után a játékosok veszteségeinek felmérésére, és a lehető legkedvezőbb állapotra való visszaállítása is meg fog történni.

Türelmeteket és megértéseteket ezúton is köszönjük!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.10.22. 13:42

Tekintsétek meg a bejelentés rovatot. A játék elvileg elérhető, köszönjük a jelzést és a türelmet a hiba kijavításáig.
Ez a téma zárható, mivel a szerver már elérhető.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Aniko79

HozzászólásSzerző: Aniko79 » 2011.11.27. 13:54

Sziasztok!
Nekem is ugyanez a problémám, folyton azt írja ki,hogy már be vagyok jelentkezve. Ilyenkor mi a teendő?
Köszi! :)

Hessa

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2011.11.27. 14:04

Re: nem tudok belépni
Szerző: Gabesz » 2011.11.04. 17:29

A Torpia különleges játék, nem lehet csak úgy ki- meg belépni:).
Ha valaki kilépés nélkül zárja be a böngészőablakot (vagy áramszünet áldozatává válik, vagy lefagy a gépe, vagy ilyesmi), akkor előfordulhat, hogy a rendszer már bejelentkezettnek fogja érzékelni, amikor újra megpróbál belépni. Ez biztonsági okokból van így, tehát tudjuk, hogy egy kis bosszúsággal járhat, de fontos a játék fair jellegének szempontjából.
Ilyenkor várni kell egy kiadós ebédnyi időt (kb. fél órát, míg lejár a munkamenet) és utána sikerülni fog a belépés.
Ez tehát a titok nyitja minden hasonló esetben.
Gabesz

_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések V1”