Belépési hiba

csipkebogyo

Re: Belépési hiba

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.11.15. 16:44

Nem, nem ide kell felírni, én itt nem tudok ebben neked segíteni. Az aláírásomban van egy kép az Upjers logoival, arra klikkelj rá, akkor megnyílik a Támogatás oldala. Ott szépen add meg az adataidat, hogy mit szeretnél bejelenteni, melyik játékon játszol, mi ott a neved, az azonosítód, majd NE KLIKKELJ EGYIK FÓRUMRA SE, csak a lap alján a Következő feliratra. Ott kell majd megadni az e-mail címedet, a hiba idejét, meg pár adatot még, majd lesz egy olyan ablak, hogy Hiba leírása. Oda írd be az azonosítókat, meg azt, hogy mi a gondod. Utána küldd el, ekkor előjön egy oldal, ahol ellenőrizheted, mit írtál a bejelentésbe, azt nézd át, és ha helyes, küldd el véglegesen.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

stefan01

HozzászólásSzerző: stefan01 » 2012.11.15. 16:54

Ezt megtettem .Akkor a választ kell megvárnunk csak gondolom!
Azért mindent köszi mármint hogy válaszoltál nekünk! :)

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.11.15. 17:03

Igazán nincs mit, ez a dolgom :) Igen, most már csak a válaszra kell várnotok, remélem hamar meglesz, és újra mehettek majd játszani. Azért amit Hanga belinkelt a Közös IP-ről, meg a többfiókozásról, olvassátok el, és tartsátok be, akkor nem lesz baj :)
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

stefan01

HozzászólásSzerző: stefan01 » 2012.11.15. 17:11

Nem akarlak zavarni! De ha 4 számítógépen játszunk és 2db rutert kellett vennünk emiatt akkor nem látják hogy a négy gépen játszunk?Lehet hogy az ip cimünk a baj mert egy chello-s internet hozzáférésünk van.Viszont azt olvastam hogy a router külön ip címeket ad a gépeknek mert akkor tudja csak kezelni a 4 gépet.
Ez csak kérdés mert sokat nem értek ehhez hiszen csak játszunk a gépeken.
Ne haragudj hogy ennyit kérdezek tőled!!!!!!! :)

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.11.17. 13:13

Ez az, amit passzolok. Illetve ha dinamikus IP címetek van, az csak egy határon belül dinamikus. Tehát ha mondjuk az IP címetek olyan, hogy 199.101.546.832, akkor mondjuk ez terjedhet 199.101.546.000-tól 199.101.546.999-ig, és ez csak annyit mutat, hogy x fiók egy IP alá tartozik, azt nem, hogy hány gépen használják ezeket az IP-ket.
Jó játékot mindenkinek!

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.11.24. 13:35

A dinamikus IP-nek nincs köze a routerhez. Nekem például közvetlen a gépbe csatlakozik az internetkábel és mégis dinamikus az IP-m, mert nem vettünk fixet, az ugyanis pluszköltség...
Mivel folyton változik az IP címetek, még ha egy bizonyos intervallumon belül is, azt csak nektek osztja ki a rendszer, de emiatt bajotok nem lesz, de ártani sosem árt, ha jelentitek, hogy egy intervallumon belül négyen is vagytok. :)
És ez nem csak ide igaz, hanem a többi helyre is, nem csak játékokra, ahol többen regisztrálva vagytok és figyelemmel követik az IP címeket, nehogy multizás legyen... Pl. torrentoldalak... :)

Marcsi1971

HozzászólásSzerző: Marcsi1971 » 2013.09.30. 19:27

nekem is belépési gondjaim vannak. regisztráltam magam először gonoszként, ez minden további nélkül ment, az aktiváló link is megérkezett. Aztán regisztráltam magam jóként is ( noski néven) először ugyanazt az email címet adtam meg, amit a gonosz oldalamnak, ezt nem engedte a gép, aztán megadtam egy freemailes címet, ezt már engedte, és be is léphettem. Aztán napok óta nem enged be, mert nincs megerősítve az email címem. Már többször kértem új akitváló linket, de soha nem érkezett meg... minden mappát átnéztem a leveleim között, és sehol. ( ráadásul erre az email címre érkező leveleim autómatikusan továbbításra kerülnek egy gmail fiókra is, de sehol semmi. Mit tegyek?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.09.30. 19:58

Marcsi1971 írta:nekem is belépési gondjaim vannak. regisztráltam magam először gonoszként, ez minden további nélkül ment, az aktiváló link is megérkezett. Aztán regisztráltam magam jóként is ( noski néven) először ugyanazt az email címet adtam meg, amit a gonosz oldalamnak, ezt nem engedte a gép, aztán megadtam egy freemailes címet, ezt már engedte, és be is léphettem. Aztán napok óta nem enged be, mert nincs megerősítve az email címem. Már többször kértem új akitváló linket, de soha nem érkezett meg... minden mappát átnéztem a leveleim között, és sehol. ( ráadásul erre az email címre érkező leveleim autómatikusan továbbításra kerülnek egy gmail fiókra is, de sehol semmi. Mit tegyek?

Kérd másik - a gonosz karidtól eltérő - e-mail címre az aktiváló linket. A freemail és a citromail nem megbízható. :|
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Marcsi1971

HozzászólásSzerző: Marcsi1971 » 2013.10.01. 04:50

úgy kértem.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.10.01. 05:58

Marcsi1971 írta:úgy kértem.

Ne freemail-esre kérd. Beírhatsz másik e-mail címet is.

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések V1”