Csata

Monomano

Csata

HozzászólásSzerző: Monomano » 2011.05.19. 17:10

Sziasztok!

Volt egy csatám több mint 300 katonát vesztettem bár az ellenfelemnek egy darab katona sem volt a városában érdekelne mi történt.
Elhiszem hogy a fal fel tud tartoztatni akármekkora csapatot de meg ne öli a katonákat hacsak nem bontják magukra a falat:)
Valahol olvastam azt is hogy valaki írta hogy tovább tart a támadás mint előzőleg erre az volt a válasz persze mer az ellenfeled is fejlődik, de akkor az hogy lehet hogy 1 katona mondjuk 1:37 alatt ostromolja meg ugyanazt a várost amit 500 katona 2:15 alatt? Elhiszem hogy fejlődik az ellenfél de nem értem hogy több katona miért rostokol tovább a falak alatt:(

A válaszotok előre is köszönöm : Mono

Menet közben szóltak hogy lehet hogy az ellenfelemnek lehet hogy bástyája volt és az gyakta le a katonáimat ezt a csatajelentéseben miért nem szerepeltetik? akkor legalább érteném miért kell a seregem nagy részének ott maradni:S
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Monomano 2011.05.19. 17:16-kor.

Warfoki

Re: Csata

HozzászólásSzerző: Warfoki » 2011.05.19. 17:11

Bástyája nem volt az ellenfélnek? Ha nem, akkor nekem nincs tippem. :?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2011.05.19. 18:26

A Csapatok menü jobb alsó sarkában látható egy négyzetben a különböző csapatok adatainak összefoglalása. Itt a sebesség azt mutatja, hogy az adott fajtájú csapat mennyi mezőt képes haladni óránként. DE hiába van 40-es sebessége a könnyűlovasoknak, ha beteszel a csapatba egy faltörőt, vagy katapultot, már csak annak a sebességével fognak haladni.
Magyarul a "leggyengébb láncszem" effektus érvényesül: az egész csapat a leglassabb egység sebességével fog menni.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Monomano

HozzászólásSzerző: Monomano » 2011.05.19. 18:53

Szia Csipkebogyó!

Nem az egységek sebességére gondolok amikor az időről beszélek több változatot kipróbáltam minden féle egységet küldtem ostromra de mindig más és más idő jött ki:)
az út mondjuk 45 perc utána a csata mondjuk 1 katonával 1óra 35 perc
elindítok sok katonát logikus hogy a leglassabb egység sebességével mennek mert együtt kell maradniuk (anno ogameztem Így van egy kis sejtésem hogy miképp kell csinálni elég sokszor lassítottuk a flottáinkat) de a csata a itt mondjuk 2 őra 15 perc.
Na ez érdekelne hogy hogy lehet:D
A több katona ami elvileg elsöpri az ellenállást tovább harcol mint 1 gyöszös katona?

Üdv : Mono

killiem

HozzászólásSzerző: killiem » 2011.05.29. 10:46

hogy védjem meg magam ha 2 szintű a fal és jön az ellenség!
nincsen semmi védő egységem.
illetve miért nem lehet gyártani magam az egységet.
miért kell nekem a gonoszal egyeszkednem
amugy is ha támad mivel védjem meg magam????????????????????????????????????????????????????????????????????

Warfoki

HozzászólásSzerző: Warfoki » 2011.05.29. 20:08

killiem írta:1) hogy védjem meg magam ha 2 szintű a fal és jön az ellenség!
2) nincsen semmi védő egységem.
illetve miért nem lehet gyártani magam az egységet.
miért kell nekem a gonoszal egyeszkednem
amugy is ha támad mivel védjem meg magam????????????????????????????????????????????????????????????????????

1) Nagyjából sehogy. A fal lassítja őket, de ha nincs védősereged, akkor semmit nem ér.
2) Szerezz egy gonosztól! Vagy juss el addig, hogy bástyát építesz.
3) Mert a játék lényege a csapatjáték. Ez nem magányos farkasoknak való szórakozás. Ha nem akarsz egyezkedni, üzletelni, csak egyedül várost fejlesztgetni, akkor egyetlenegy szerepet fogsz tudni betölteni a játékban: a farmét. (A farm az, akit a környező gonosz játékosok nyersanyagforrásként tartanak számon, mert szabadon lehet tőle rabolni.)
4) Bástya és/vagy gonosztól szerzett védőcsapat.

+1) Legalább próbálj meg a magyar nyelvtan szabályait nem DEL írni légy szíves! Idegesítő, gyerekes és nagyon nem menő ez az "írásmód".
A helyesírásproblémával egyetértek, de így nem beszélünk a fórumon!!!!!

kiralylany99

HozzászólásSzerző: kiralylany99 » 2011.06.22. 18:46

Sziasztok!

Nekem lenne egy nagy problémám.

Folyamatosan támadok meg városokat.
Ha győzök, akkor némi zsákmánnyal a seregem hazatér mindíg.

A problémám a következő: Megtámadtam egy várost, győztem, a seregem elindúlt haza. Újra elküldtem ugyan oda, megtámadtam, győztem, ...és így tovább és így tovább, ám a 6. győztes csata után a seregem nem indúlt haza, hanem védte a megtámadott várost.
Arra jött egy másik játékos, aki megtámadta az adott várost, győzött és még az én védekező seregemet is megsemmisítette.

Kérdésem és problémám: miért nem indúlt haza a seregem a megnyert csata után mint normális esetben és miért kezdte el védeni az ellenséges várost.

Bosszant a dolog mert elég sok katonám veszett oda egy szerintem hiba miatt.

Válaszotokat előre is köszönöm.

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2011.06.23. 18:56

Egy kérdést a jövőben egy helyen tegyél fel kérlek. A másik helyen próbáltam válaszolni!

Vissza: “Hibabejelentések V1”