Harcok kimenetele

ztibus

Harcok kimenetele

Hozzászólás Szerző: ztibus » 2013.11.08. 10:41

Tisztelt Támogatás!
A csaták kimenetelével vannak kérdéseim.
14165 lovag és 4205 számszeríjas támadta meg a városom.
Védelemben 8425 k.lovas és 4151 lovag volt + 100 kordé ( nincs jelentősége ).
A támadó sereg összes támadópontja 2 823 025 pont, a védelem védőpontjai 4 181 750 pontot tesznek ki. A védelem minden katonája elpusztult, a támadó seregből viszont csak 3024 lovag és 2240 számszeríjas veszett oda a csatában, ezen kívűl még el is foglalta a védett várost.
Tehát: hogy történhetett ez meg, annak ellenére, hogy Önök a fórumon a harcok kimenetelénél azt írják, hogy 1 védő lovag elpusztításához legalább 3 támadó lovag kell, ebből következik, hogy 1 k.lovas elpusztításához is legalább 2-3 számszeríjas kell hogy legyen.
Ezen számok alapján nem értem, hogy ez a csata miért volt ennyire egyértelműen vesztes a védő csapat számára, hiszen amit Önök írtak a Harcrendszer ( http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=76&t=575 ) alatt az egy ellenkező végkifeljetet feltételezett volna.

Várom megnyugtató válaszát ztibus

Gabesz

Re: Harcok kimenetele

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.11.08. 11:10

Tibus, a védelmi pont az az életerő gyakorlatilag. Az fogy, amikor az ellenfél sebez, ha elfogy, az egység meghal.
Mindkét fél a támadópontokkal vesz részt a csatában, az dönti el, hogy egy körben ki tud sebezni.
Persze a csatákat nagyon sok minden befolyásolja, de alapvetően akkor fogsz biztosan nyerni, ha minden fegyvernemből meggyőző a túlerőd, akár védekezel, akár támadsz. Ha nagyobb sereggel állsz ki, esélyes, hogy te leszel a vesztes.
Külön megemlítem, hogy ha gépekkel támadsz, mert bontani szeretnél, mindig támogasd meg a gépeket humán katonákkal is.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések V1”