Váratlan Hiba!

Joccy

Váratlan Hiba!

HozzászólásSzerző: Joccy » 2012.06.29. 09:24

Sziasztok!

Naponta ötször-hatszor beadja a játék a Váratlan Hiba oldalt.
Nem csak nekem hanem szinte mindenkinek.
Ezt egy kicsit sűrűnek tartom, támadás közben pedig egyenesen bosszantó, pláne ha egy ilyen miatt bukik a sereg.
Kérem nézzetek utána.

Köszönöm!

csipkebogyo

Re: Váratlan Hiba!

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.06.29. 09:52

Jelezd ezt a problémát a Támogatásnak, melyet itt érsz el:

http://support.upjers.com/index.php?lang=hu

Hibabejelentéskor ne feledd el megadni a szükséges információkat sem:
a) Szerver, felhasználóazonosító
b) Internetböngésző típusa és verziója
c) Hiba előfordulásának ideje
d) Hiba leírása
d) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy?

Mindezek mellett előfordulhat, hogy nem a szerverben van a hiba, hanem vagy a böngésződben, vagy az internetkapcsolatodban, vagy a Flash Playeredben. Idézet egy másik Upjers játék fórumának GYIK-jéből:

""Flash Player
Tartsd frissen a Flash Playert a számítógépeden. Ez fontos, enélkül problémába ütközhetsz a játék során. ITT töltheted le a legfrissebb Flash Playert.

Internetkapcsolat
Biztosítsd a jó, stabil internetkapcsolatot. Ha mobilneted van, különösen fontold ezt meg. Megeshet, hogy rosszul van beállítva a sztiked vagy egyszerűen csak már felhasználtad a havi forgalmad, így a sávszélességed bekorlátozzák átmenetileg vagy tartósabban, és ilyen esetben könnyen lehet, hogy a játék alkalmazása be se tud töltődni a böngésződbe. Ha úgy érzed, problémába ütközöl, egyeztess a mobilnetszolgáltatód ügyfélszolgálatával.

Böngésző
A következő böngészők legfrissebb verziói legyenek a gépeden. Lehetőleg mindegyik, hogy ha az egyik mégse működne, akkor a többivel tudj próbálkozni.
Google Chrome: LETÖLTÉS
Firefox: LETÖLTÉS
Opera: LETÖLTÉS""

Légyszíves ezeket is ellenőrizni!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

quli420

Re: Váratlan Hiba!

HozzászólásSzerző: quli420 » 2015.02.17. 11:42

Milyen e-mail címmel? Gmail-os? Mert ott meg kell, hogy kapd. Én is megkaptam a gmail.hu-ra is és a gmail.com-ra is. Ezen kívül a t-online-os is jó. A freemail, citromail jellemzően etéren nem túl megbízható. evil cool

Vissza: “Hibabejelentések V1”