LEZÁRVA - Szabályosan kilépek, és mégis bent vagyok...

Csincsi

LEZÁRVA - Szabályosan kilépek, és mégis bent vagyok...

HozzászólásSzerző: Csincsi » 2011.12.01. 09:50

Sziasztok!
Mivel képtelen vagyok a Támogatáshoz eljutni, ugyanis azzal indít, hogy First, please select your country! .. de kis hazánkat sajnos kifelejtették belőle, így nem tudom hova üzenjek... ide írok...
Tegnap óta többen is küzdünk azzal a problémával, hogy az egyik accot lekezelve, és szabályosan kilépve, azzal fogad visszalépéskor a jtk, hogy már be vagyunk jelentkezve...
Mivel sokan vagyunk, akik nem a jtkban "lakunk", megoldást kellene találni erre a problémára, mert így van, aki félnapokig nem tud bejutni az accára...
Mielőtt bárki megkérdezi, igen, én is tapasztalom a problémát, igen, én sem tudok belépni szabályos kilépés után, és igen saját szememmel láttam, hogy így van...
Kint is vagyok, bent is vagyok:D De az semmiben sem jó...
Csincsi:)

andras725

Re: Szabályosan kilépek, és mégis bent vagyok...

HozzászólásSzerző: andras725 » 2011.12.01. 10:50

Sziasztok! Ugyanez a probléma, gyakorlatilag élvezhetetlen a játék!!!!!! Illetve egyszerüen nem lehet belépni, tegnap egész nap ez volt, ma megint!!!!!!!
Szép Napot Mindenkinek!!!!

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.12.01. 11:16

Sziasztok

Az aláírásomban találjátok a magyar Támogatás elérhetőségét. Oda írjatok, kérlek.

Csincsi

HozzászólásSzerző: Csincsi » 2011.12.02. 08:26

Idézem magamat:D

Mivel képtelen vagyok a Támogatáshoz eljutni, ugyanis azzal indít, hogy First, please select your country! .. de kis hazánkat sajnos kifelejtették belőle, így nem tudom hova üzenjek... ide írok..

De úgy tűnik, megoldódott...
Csin:)

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.12.02. 09:18

Csincsin, nem tudom, hová kattintgatsz. Ha arra kattintottál, ami az aláírásomban van, akkor ide vitt a link:
http://support.upjers.com/index.php?lang=hu

Ha legközelebb megint adódik valami galiba, akkor erre kattints, rendben? nicesmile

Vissza: “Hibabejelentések V1”