Lovagok száma! - LEZÁRVA

Hanga

Re: Lovagok száma!

HozzászólásSzerző: Hanga » 2011.11.02. 20:04

Kérlek hagyjátok abba. :(
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

rajcsanyi

HozzászólásSzerző: rajcsanyi » 2011.11.02. 20:04

Bagiránál a pont megint!!!!

Educi1

HozzászólásSzerző: Educi1 » 2011.11.02. 20:05

-))) Gabesz aki tud olvasni, az tudja értelmezni is miről írunk itt órák óta.......talán Te vagy az egyetlen aki nem akarja megérteni!? Semmi probléma nincs ebből!-)) Olyan érzésem van, mint régen amikor még volt főnököm és neki mindig igaza volt, már nincs főnököm így ezt a frusztrációt kizártam az életemből, ahogy ezzel a játékkal is megteszem...

yokuto

HozzászólásSzerző: yokuto » 2011.11.02. 20:07

Sziasztok.

Gabesz én mindent megértek, de gondolj bele hogy mennyi ember még éjszaka is felkelt hogy termelje a katonákat, vagy a laktanya szintjét tovább növelje. És ti egy húzással áthúztátok a tervüket.
Annyi gerincesség lehetne bennetek hogy pár ezer koronával megtámogatjátok azokat a játékosok akikből ti . is éltek.
Legalább a fejlesztéseket had tudják megoldani gyorsan.
További szép estét mindenkinek.

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.11.02. 20:09

Szerintetek ez segít bármiben is?
Aki nem ismeri a köztetek lévő kapcsolatot, az is látja, ki kire mutogat. Komolyan nem volt már elég?
Leírtátok a véleményeteket. Se ti, se Gabesz nem tud mást, vagy többet írni. Ettől nem lesz se nektek jobb, se a többi játékosnak. Hagyjátok most már levegőhöz jutni a Gabeszt is és ti is hagyjatok magatoknak egy éjszakát.

Kérlek titeket, legyen mára elég ennyi.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 20:10

Elina, lassan kezdem elveszíteni a fonalat, ne haragudj, de nagyon fáradt vagyok, mivelhogy egész nap veletek foglalkoztam. Nem tudom, miért mondod, hogy én valamit a szádba adtam. És igen, nyugodt a lelkiismeretem, hiszen ahogy már beszéltük, én vagyok az adminisztrátor, így én tudhatom, hogy ki csalt, ki nem csalt, vagy hogy a játékban milyen intézkedést kell végrehajtani. És én tudom, hogy a legjobb döntést hoztuk. De nem szeretném ezt ezredjére is kifejteni, elnézésed kérem ezért.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

rajcsanyi

HozzászólásSzerző: rajcsanyi » 2011.11.02. 20:14

Levander, a hagyjuk abba nem megoldás a problémára, legfeljebb a tiétekre, mert nem kell válaszolnotok. Ez kissé egyoldalú megközelítése a játéknak. Elég, abból, hogy csendre intetek...nem az oviban vagyunk, hogy csak úgy leintsetek. Bagira felvetésére meg kíváncsi vagyok, hogy honnan is tudtok a partnertesóságról?????

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 20:14

Bagira, ne haragudj, de egyszerűen nem fórumra való a stílusod. És sajnos nagyon sok más játékos stílusát is megmérgezed. Tisztában vagyok a játék alakulásával. És tudom, hogy vannak meghatározó játékosok, pl. Bagira, Badangel és Chilie1. Ez a három játékos így vagy úgy, meghatározó szereplője a szervernek, mindháromnak jó esélye volt a nyerésre. Mivel a háromszögnek a Chilie1 csúcsa áll most nyerésre, és mivel jellemzően a két másik játékos testvériségeivel diskurálok itt, ezért bátorkodtam partnertestvériségnek nevezni őket, de Bagira, ezen ne múljon, ha tévedtem, ha találtál megint egy szót, amibe bele lehet kötni, elnézésed kérem.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 20:17

rajcsanyi, jajj, Istenem, nehogy beleolvass valami következő összeesküvéselméletet a szavaimba!!! Jézusom, most esett le, hogy ezek szerint olyat írtam, amit félre lehet érteni és lehet rajta spekulálni.
Rajcsanyi, egyébként azért van az adminisztrátor, hogy ha akar, mindenről tudjon, hisz ő felügyeli a játékot. Persze, nem szoktuk éjjel-nappal azt bújni, hogy most éppen melyik testvériség melyikkel szövetséges. Nagyjából úgyis lehet vágni a témát, hiszen a játék fő történéseit akkor is érzékeljük, ha nem is figyelünk rá kimondottan.
Nehogy most ezen spekulálj, hogy én honnan tudok a partnerségről, nem is tudtam, ez csak szófordulat volt, mivelhogy teljesen nyilvánvaló, hogy a két testvériség egy irányba beszél, a vak is látja.

yokuto

HozzászólásSzerző: yokuto » 2011.11.02. 20:17

Gabesz.

Te meg tudod oldani hogy adsz pár ezer koronát, hogy a szinteket mindenki gyorsan elérje amin volt.

Vissza: “Hibabejelentések V1”