Lovagok száma! - LEZÁRVA

rajcsanyi

Re: Lovagok száma!

HozzászólásSzerző: rajcsanyi » 2011.11.02. 19:42

Javaslom Barby-Girl felvetését figyelembe venni. Tényleg csak akkor lenne értelme a további játéknak, ha a szervert 1 hónappal ezelőtti állapotára tennétek vissza. Ne vegyétek el a fair játék befejezését a tisztán játszóktól. Szerintem nektek is az a cél, hogy mindenki elégedett legyen. Vagy tévedek????

dbori

HozzászólásSzerző: dbori » 2011.11.02. 19:43

Már töröltem, de azért remélem, van jogom még itt szólni. Nem azért töröltem, mert valaki erre biztatott. Pár nappal ezelőtt még tele voltam tervekkel, célokkal, szerettem játszani akkor is, ha nem prémiumosként eleve hátránnyal indultam. A történtek a hitet vették el tőlem, a lelkesedést, és ezt a szerver visszaállítása nem tudja visszaadni. Sajnálom, hogy szórakozás, jó időtöltés helyett ez lett a játékból.

arigab

HozzászólásSzerző: arigab » 2011.11.02. 19:49

Gabesz írta:Szerintem, ha jó ez nekik, ha nem, az is lehet, hogy egyszerűen csak nincs kedvük veszekedéssel tölteni az estét. Nekem sincs egyébként. Elmondták 1-2 hozzászólásban, amit akartak, Chilie hozzászólásaiból világosan kiderül, hogy tisztában van vele, hogy a te baráti köröd szerint ő csalt, erre reagált is, innentől kezdve még annyit tehetne, hogy leírja többször újra ugyanazt más verziókban. Sok oka tehát nincs, hogy a ring most itt sok hozzászólással jelen legyen, amit akartak, azt már elmondták.

Ja ha Chilie megmondta akkor én balga miért kötözködök.....
Na de mindegy, Gabesz gyenge magyarázatot adtál arra hogy miért az én számba adod ezeket a szavakat. Sőt semmit.....
tehát moderátor létedre kérlek tartózkodj ettől a továbbiakban :)

Educi1

HozzászólásSzerző: Educi1 » 2011.11.02. 19:50

Szerző: Gabesz » 2011.11.02. 20:40 "A szervervisszaállítás mindenkinek jó. Hangsúlyozom, azért állítottuk vissza, hogy nyugodt lehessen mindenki, hogy senki se fog csalással nyerni. Hogy ne úgy játszatok, hogy ide-oda gyanakodtok,"
Minimac » 2011.11.02. 20:34 "Mondom ezt úgy, hogy én is köztük voltam... és még vagyok is, mert még mindig van a véletlenül klónozott seregemböl"

Nna most akkor gyanakodjunk vagy ne??

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 19:51

Minimacs, azon lehet vitatkozni, hogy egy ilyen helyzetet hogy lett volna a legjobb kezelni. Nyilván sokféle vélemény van, és persze az se utolsó szempont, hogy ki milyen pozícióból nézi az eseményeket. Higgyétek el, hogy nekünk a legnehezebb.
Azt a döntést hoztuk meg, amiről úgy gondoltuk, hogy békével el tud fogadni a játékosközösség és hozzájárul a további valóban kellemes játékhoz (habár a szerver itt már a vége felé tart, tehát hosszú játékra már csak a szerver újra indításakor lehet számítani). Lehetett volna olyan is, hogy lezárunk bizonyos játékosokat. Nem gondolom, hogy kevesebb negatív visszajelzéssel úsztuk volna meg, ellenkezőleg. Tapasztalat. De ráadásul nem is gondolom, hogy játékosokat kellett volna lezárni, hiszen - hangsúlyozom újra - NEM volt tele a szerver vérmes, megátalkodott csalókkal! Még akkor se, Minimacs, ha való igaz, hogy a te eseted az egyik legsúlyosabb.
De a játék menetét hosszútávon még ez se befolyásolta igazán. Ezért aztán én nem látom okát, hogy miért ne folytatódhatna a játék kellemes hangulatban. Ha véletlen maradt még szellemharcosod, kérlek, jelezd a Támogatáson, és intézkedünk.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 19:53

Bagira, szépen kérlek, ne lovagoljál a szavaimon, ne kötözködj. Nagyon jól tudod, hogy az egész testvériséged és a másik partnertestvériség is kórusban csalózza Chilie1-et. Ha most éppen te ezt nem mondtad ki direktben, hanem esetleg szokás szerint csak céloztál rá a sok célozgatás közepette, akkor mea culpa. De úgy érzem, nem ezen kéne lovagolni. Újra felhívom a figyelmedet, hogy nem vagyok az ellenséged, olyan ember vagyok, mint te vagy bárki más, légy szíves, ennek megfelelően kommunikálj velem.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 19:56

rajcsanyi, nem lehet sajnos egy szervert egy hónapra visszaállítani. Gondolj bele, egy hónap alatt rengeteg játékos törli magát és rengeteg regisztrál, és az nagyon hosszú játékidő az újrajátszáshoz. Ilyet nem lehet csinálni.
És nem is szükséges, mert szó nincs arról, hogy a szerveren ne lehetne szabályosan játszani vagy hogy a jelenlegi játékállás igazságtalan lenne. A szerveren most is fair szellemben játszhatsz tovább, a tiszta játékot semmi nem akadályozza.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 19:58

Educi1, a hozzászólásod számomra értelmezhetetlen, azt értem, hogy logikai bukfencet szerettél volna fogni a szavaim közt, de szerintem nem sikerült, arra kérlek, olvasd újra az összes hozzászólásomat illetve a bejelentést, és akkor valószínűleg feloldódik az idézetek közti ellentét.
Ha szeretnél, akkor gyanakodj, ha nem szeretnél, ne gyanakodj, nem szeretném neked parancsba adni, hogy mit tegyél.

Elina

HozzászólásSzerző: Elina » 2011.11.02. 19:59

Gabesz! Az én számba se adj, olyan mondatokat szavakat, amelyeket nem mondtam! Egyetlen észrevételem volt chilivel kapcsolatban, a társaim szapulása! Szánalmas már ez az egész magyarázkodás, egyik szavaddal ütöd a másikat! Őszintén, nyugodt a lelkiismereted?

arigab

HozzászólásSzerző: arigab » 2011.11.02. 20:02

Honnan veszed hogy nekem van partner testvériségem? Csak nem az a csúnya csili bácsi mondta? Mert ugye én úgy gondolom te független vagy.... és, 31 millió játékos terelgetése közben, még erre is van időd hogy felmért a testvériségek összefonódását, vagy netán esetleg az ellenfél sugdolózik a füledbe? Ejjjj ez nem épp pártatlan viselkedésre vall. Jajjj de csúnyán nézek én most rád, én eddig azt hittem, hogy neked ilyenekre nincs időd, mert a játékosnevekre nem volt lehetőséged megjegyezni ki kicsoda, de hogy ezek kik partnerek azt igen?
na próbálom elhessegetni azt a csúnya gondolatot hogy kintről súgnak neked.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arigab 2011.11.02. 20:04-kor.

Vissza: “Hibabejelentések V1”