Lovagok száma! - LEZÁRVA

Gabesz

Re: Lovagok száma!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 19:18

rajcsanyi, esetedben is annyit tudok erre mondani, hogy azt nem írtad le, hogy mi a baj, csak azt, hogy rémesen fel vagy háborodva, ja és persze te se hagyhattad ki, hogy állítólag nálunk nem egyforma jogokkal rendelkeznek a játékosok. Ez egy vélemény, véleményként is kezeljük, a tény az más, nem fedi ezt a véleményt.
A szerver korrekt állásba lett téve és pontosan azért, hogy gond nélkül játszhassatok tovább, hogy ne kelljen azon morfondíroznotok, hogy ki csal és ki nem, hiszen az demotiváló hatású lehet.
Ha bármilyen további problémád lenne, amiben segíthetünk, kérlek, lehetőleg részletesen írd meg a Támogatásnak, és amit tudunk, megteszünk. Köszönöm!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 19:20

A témát nemsokára lezárom, még kb. 20 perc. Mindenkivel szívesen megbeszélem a dolgot, de ha lehet, figyeljünk, hogy amit már megbeszéltünk, ne kelljen újra érinteni.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

arigab

HozzászólásSzerző: arigab » 2011.11.02. 19:24

Gabesz!
Többedszer adod a számba, hogy a Ringet csalással vádolom. Egyetlen egy mondatomban nem említettem Chilie-t ilyen összefüggésben, Tehát moderátorként kérlek ne éreztesd a játékosokkal, hogy ennek még a gyanúja is felmerülhet, főleg ne úgy hogy azt az én számba adod!!!!!!!!
Nekem a döntésetekkel és ezzel a bugos sz.rral van van bajom. És azzal, hogy senkit nem érdekel, a sokadik hozzászólás.
De nézzük már meg... A ringéktől miért nem szól senki hozzá? Egyszerű, ez a döntés egyértelműen nekik kedvez. Persze fel sem merül bennem hogy 2 napja csak úgy merő jóindulatból küldözgették neked a csata linkeket. Tehát hajrá Ring, nincs ezzel baj....nyerjenek.

rajcsanyi

HozzászólásSzerző: rajcsanyi » 2011.11.02. 19:28

Teljesen egyetértek Bagirával!!!! Merő véletlenek sorozata a Ring részéről. :D :D :D Ki hiszi el?? Jah, a támogatás.....mily meglepő

Barby-Girl

HozzászólásSzerző: Barby-Girl » 2011.11.02. 19:30

Sziasztok!
Szerintem ez a 4napos visszaállítás nem igazságos így, az utolsó tekercs holnap kész, vagyis már nem tehet senki semmit eldőlt kinyeri a játékot, a csapatok amik úton voltak már nem ott vannak ahol a testvériségek szerették volna, mindenki készült az utolsó nagy csatára és most mindenki csak mérgelődik, ha már visszaállítás akkor legalább 3-4hét de minimum 2 hétre kellett volna, akkor lennének ismét egyenlőek az esélyek.

Elina

HozzászólásSzerző: Elina » 2011.11.02. 19:32

A szomorú az egészben az, hogy még mindig nem érti a lényeget a moderátor! Régen nem a RING-ről szól a dolog, vagy tévedek?
Itt az inkorrektségről van szó!!!! Jelzünk egy hibát, és mi mi vagyunk a "pellengérre állítva"

Minimac

HozzászólásSzerző: Minimac » 2011.11.02. 19:34

Bocsánatot szeretnék kérni azoktól a játékosoktól, akiket a szerver visszaállítása miatt valamilyen kár ért.... Vagyunk páran, akik tehetünk róla... sajnos...
De amíg a pénz az úr, addig sajnos lesznek olyanok akik semmibe veszik, DURVÀN megsértik a játékszabályokat. Sajnos én is közéjük tartozom, erre nem mentség az sem, hogy aki miatt kipattantak a dolgok még durvábban játszott...

Gabesz! Tényleg törölni, vagy legalábbis zárolni kellett volna! Mondom ezt úgy, hogy én is köztük voltam... és még vagyok is, mert még mindig van a véletlenül klónozott seregemböl. A kérdés már csak az, hogy az ominózus emberkének vajon mennyi klónja maradt? Kitart neki a játék végéig? mert ha igen, akkor nem csak 5-600 játékos fog elmenni, hanem mindenki aki semmi esélyt sem lát már arra hogy normális véget érjenek a dolgok :( :( :(

fifi2

HozzászólásSzerző: fifi2 » 2011.11.02. 19:37

fifi2 és Fatime vagyok. Ez a játék már rég nem arról szól amiről kellene, mindenki tudja, hogy ki áll e mögött. Törlöm magam v1 és v2-ről is. A koronáimat pontosan 3.913 felajánlom annak, akinek ezek szerint nincs elég koronája ahhoz, hogy ne csaljon.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 19:40

bagira, én úgy tudom, a ringtől hozzászóltak korábban. Persze nem lehet mindenki 24 órában online, úgyhogy lehet, hogy most épp vacsoráznak, vagy filmet néznek, vagy teszik, amit az ember tenni szokott. Az, hogy pl. az elmúlt fél órában nem szólt hozzá ringes, az az ég egy adta világon nem jelent semmit, de az világos, hogy te legyártottad a következő prekoncepciót: "ha nem szól hozzá ringes, akkor biztos azért van, mert nekik jó, és ez is engem igazol", slusz-pasz.
Szerintem, ha jó ez nekik, ha nem, az is lehet, hogy egyszerűen csak nincs kedvük veszekedéssel tölteni az estét. Nekem sincs egyébként. Elmondták 1-2 hozzászólásban, amit akartak, Chilie hozzászólásaiból világosan kiderül, hogy tisztában van vele, hogy a te baráti köröd szerint ő csalt, erre reagált is, innentől kezdve még annyit tehetne, hogy leírja többször újra ugyanazt más verziókban. Sok oka tehát nincs, hogy a ring most itt sok hozzászólással jelen legyen, amit akartak, azt már elmondták.
A szervervisszaállítás mindenkinek jó. Hangsúlyozom, azért állítottuk vissza, hogy nyugodt lehessen mindenki, hogy senki se fog csalással nyerni. Hogy ne úgy játszatok, hogy ide-oda gyanakodtok, mert úgy nem jó játszani. Maga a szervervisszaállítás a játék fő csapásirányát nem érintette, illetve a szervervisszaállítást kiváltó ok se befolyásolta a dolgot igazán. Ha se a probléma se a szervervisszaállítás nem lett volna, nagyjából ugyanitt tartana most is a szerver.
Még annyi, Bagira, egy online játékban mindig lehetnek hibák, de ezt egyébként már írta neked a Támogatás (tehát ezt is sokadjára mondom el). Minden játékfejlesztő minden játékának ÁSZF-jében ott áll az a sor, hogy a játékos regisztrációkor elfogadja, hogy a játék hibákat tartalmazhat. Azt is elfogadja, hogy kötelessége jelenteni azonnal, ha hibát talál, és köteles azt nem kihasználni kizárás terhe mellett. Az más kérdés, hogy nyilván minden játékfejlesztő próbálja mindig jobbá és jobbá tenni a játékot. Tehát azért az ritka, hogy egy játék úgymond "teli van" hibával, az olyan játékokkal, ami nem élvezhető, általában nem jönnek ki a játékfejlesztők, addig tesztelik-fejlesztik, amíg megfelelő minőségű nem lesz. Ezért van az, hogy egy futó online játék általában jól működik. Kicsi az esély a hibára, úgy értem, a komoly hibára. Néha persze ez is megtörténhet, hiszen homok mindig kerülhet a gépezetbe a legjobb igyekezet ellenére is.

Elina

HozzászólásSzerző: Elina » 2011.11.02. 19:41

Nekem is vannak még bent koronáim, de nem érdekel! Ha ennyi kell a boldogságához, ám legyen!

Vissza: “Hibabejelentések V1”