Lovagok száma! - LEZÁRVA

Gabesz

Re: Lovagok száma!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 18:42

Kriszta777 írta:"sehol se találtunk olyan irdatlan mértékű visszaélést, ami a játék menetét alapvetően meghatározta volna."

10 millió lovag valóban nem sok főleg ha védelembe van......

Kriszta, azt is néztük, hogy ki mit hogy használt. Neked hány lovagod is volt és te hogy is használtad?
Azt kellene eldönteni, szeretnél-e szabályosan játszani szabályos játékostársakkal, vagy nem. Ha igen, most itt a lehetőség.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Elina

HozzászólásSzerző: Elina » 2011.11.02. 18:44

Valóban képben vagy akkor, ha szerinted ez csak a fórumnevem! Ez a játékosnevem is, illetve a jó kari nevem a gonosz nevem Ordi! Remélem segítettem ezzel!

Kriszta777

HozzászólásSzerző: Kriszta777 » 2011.11.02. 18:52

Sok lovagom volt és sosem támadtam többel mint ami legálisan lehetne. Védésre sem használtam őket.
Ha nem hiszed járj utána.

arigab

HozzászólásSzerző: arigab » 2011.11.02. 18:54

Mekkora veszteség ha kitiltják az embert innen ....azért mert valakinek a főnökét emlegetem :D
Érdekes nem rég bejelentett levelem sokkal több becsületbevágó dolgot tartalmazott, azt az érintett kapott egy szóbeli dádát.
Gabesz, igaz az a mondás, mondd meg az igazat és betörik a fejed. Én most így jártam.
És igen, akit lehet csak törlésre fogok biztatni minden számomra elérhető fórumon. De ha véget ér a szerver kérlek gratulálj Chilinek a győzelméhez, mert én már nem leszek itt :D
Üdv:
bagira

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 18:58

Csipkebogyó, én arra kérnélek, hogy legalább te ne csináld ezt.
Először is, említed Chilie1-t, én is úgy vélem, hogy itt nagyon sokan valójában pusztán azért vannak felháborodva, mert Chilie1-t nem töröltük a játékból. No de azt honnan tudja bárki, hogy Chilie1-t törölni kellett volna vagy nem. Megint arra kérem a játékosokat úgy általában, az adminisztrációt hagyjátok már meg nekünk, legyetek szívesek.

A visszaállítás időpontját nem az alapján határoztuk meg, hogy utána azon spekulálni lehessen, tehát én annak örülnék, ha nem születne ebből is egy koncepció, ami utána tényként terjed a játékosok körében.

Bogyó, igen, tudom melyik játékos levélváltására gondolsz a Támogatással. A játékos NEM szellemseregeket, hanem seregáthelyeződést jelentett be és a naplók ezt nem támasztották alá, ketten ellenőriztük, tehát nem is arról van szó, hogy hanyag módon nem foglalkoztunk vele. És még mosolyjelet is tettünk a válaszunkba, ennek ellenére a játékos sajnos megsértődhetett rajta, ezért törölte magát. Nem egy, nem kettő ezzel kapcsolatban panaszkodó játékosnak kellett már emiatt is magyarázkodnom, látom, sajnos megint meg kell tennem. Semmit nem jelent, ha egy játékos közkinccsé teszi a Támogatás egyik levelét. Az arra alkalmas lehet, hogy megijesszen más játékosokat, jelen esetben úgy látom, két testvériséget is sikerült megijesztenie, de nem feltétlen tartalmaz minden háttérinformációt.
Tehát a játékos NEM ilyen jellegű hibát jelentett, a problémáját pedig kellőképpen kivizsgáltuk. Az persze lehet, hogy mégis összefügg az esete a jelen problémával, de akkor sajnos nem jól tálalta azt nekünk. Ezért is kértem bagirát pár kommenttel korábban, hogy ő is, lehetőleg konkrétumokat írjon a Támogatásnak. A Támogatás azt az ügyet tudja és úgy tudja feldolgozni, amit és ahogy ért, arra nem képes, hogy egy x probléma helyett y problémát oldjon meg vagy hogy értsen a célozgatásokból, rébuszokból.
Tőled is jött bejelentés mostanában, gondolj kérlek vissza, hogy mit tartalmazott a bejelentésed, vajon szerinted az úgy összefüggésbe hozható volt-e a jelenlegi problémával. Mert én úgy emlékszek, hogy nagyon nem.

A játék fő csapásirányát pedig a jelen probléma nem befolyásolta nagyságrendileg. A visszaállítással pedig szerettünk volna mindenkinek elfogadható, fair megoldást biztosítani.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 18:59

Elina írta:Valóban képben vagy akkor, ha szerinted ez csak a fórumnevem! Ez a játékosnevem is, illetve a jó kari nevem a gonosz nevem Ordi! Remélem segítettem ezzel!

31 millió játékosunk van, Elina, és hidd el, hogy attól, hogy valakinek egy fórumon Elina a neve, nem feltétlen ez a neve a játékainkban is. Tehát, nem káptalan a fejem, nem is tagadom. Így már jobban képben vagyok, igen.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 19:00

Kriszta777 írta:Sok lovagom volt és sosem támadtam többel mint ami legálisan lehetne. Védésre sem használtam őket.
Ha nem hiszed járj utána.

Épp ezzel foglalkoztam az elmúlt két-három napban.

Elina

HozzászólásSzerző: Elina » 2011.11.02. 19:02

Ennek örülök, Gabesz! Elina és Ordi a játékos nevem és nem csaltam, hanem jelentettem, de ezt nyilván tudod akkor, ha utánanéztél a dolgoknak alaposan!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.02. 19:12

arigab írta:Mekkora veszteség ha kitiltják az embert innen ....azért mert valakinek a főnökét emlegetem :D
Érdekes nem rég bejelentett levelem sokkal több becsületbevágó dolgot tartalmazott, azt az érintett kapott egy szóbeli dádát.
Gabesz, igaz az a mondás, mondd meg az igazat és betörik a fejed. Én most így jártam.
És igen, akit lehet csak törlésre fogok biztatni minden számomra elérhető fórumon. De ha véget ér a szerver kérlek gratulálj Chilinek a győzelméhez, mert én már nem leszek itt :D
Üdv:
bagira

Bagira, ez egy viselkedéstípus. Kicsinyes bosszúállásnak, toporzékolásnak mondanám. Ha úgy érzed, hogy ezt kell tenned, ha úgy érzed, hogy velem itt mindenképpen veszekedned kell, ha úgy érzed, én vagyok a főgonosz, aki veled szándékosan kitolt és tönkretette az játékod, míg te az egyes szerver mártírja vagy, aki amúgy tuti nyert volna a játékban is, ha ez a piszok Chili1 nem csalt volna (ráadásul az Upjers támogatásával, ugyebár), én nem szabhatok ennek gátat, tégy, ahogy jónak látod. Írjál minden játékosnak a fórumon vagy más fórumon, vagy ahol akarsz, csak arra kérnélek, hogy tudj róla, hogy ez egy közös fórum, itt vannak olyanok is, akik mondjuk az Én Kicsi Tanyámmal játszanak, és egyáltalán nem érdekli őket, hogy bagirának mi a személyes privát magánvéleménye az Upjersről, rólam, vagy a Torpia játékról. Tehát, ha lehet, akkor próbáld majd kulturáltan csinálni, rendben? Úgy gondolom, valahol kontrollálhatnád a viselkedésedet, hiszen közösségben vagy, ott pedig ez elvárható. Egy ideig lehetséges, hogy népszerűséget hoz a legszűkebb baráti körödben, ha csakazértis fújod ugyanazt, amit már 4 oldala megcáfoltam, de a hasonló viselkedés egy idő után ellenkező hatást vált ki a szemlélőkből, mivel azt egy idő után mindenki észreveszi, hogy ki diskurál jószándékkal és higgadtan és ki indulatból illetve rosszindulatból. Talán ha nem hergelnéd a játékostársaidat, ők is barátságosabban és konstruktívabban fórumoznának. Gondoltál már erre? Tudom én, hogy nagyon szerettél volna nyerni a szerveren, de úgy vélem, nem kellene a játékostársaidat felhasználni hangulatkeltésre. Nem lehetne ezt abbahagyni és normálisan beszélgetni?

rajcsanyi

HozzászólásSzerző: rajcsanyi » 2011.11.02. 19:14

Gratula Támogatás!! Felháborítónak tartom ami itt megy. Sokan törölnek, töröltek az általatok adott válaszok, és válaszlépések miatt. Úgy látszik, nem minden játékos bír egyforma jogokkal. Egyesek túlkapásait elnézitek, míg mások jogos felszólalásait le se reagáljátok, vagy ne adj Isten kitiltjátok a fórumról. Játékostársaim felvetései valós problémát boncolgattak (Elina,Kriszta777,Bagira,Csipkebogyó), amire lekezelően sokszor sértően feleltetek.Túl sok ember fektetett időt, pénzt ebbe a játékba, ahhoz hogy ilyen hiányos és gyenge válaszlépeseket kapjunk. Amennyiben valóban kevesen vagytok ellenőrizni a játékot és nem tudtok elfogadható lépéseket kieszközölni, úgy javaslom, hogy kérjetek segítséget a feletteseitektől. Mindenesetre tényleg érik egy újságcikk, mert vicc ami itt van. Én is mindenkit törlésre fogok buzdítani.

Vissza: “Hibabejelentések V1”