Amulettek eltünése

Aresz

Amulettek eltünése

Hozzászólás Szerző: Aresz » 2013.05.22. 21:57

Tisztelt Támogatás
Zsákmányoltam 10 db amulettet a seregemmel, majd miután lepakoltam a zsákmányt egy olyan városomban ( Olümposz4) ahol templom is van, az amulettek eltűntek. De vajon hová?
Várom megtisztelő válaszát
Aresz

csipkebogyo

Re: Amulettek eltünése

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.05.29. 08:39

Ha ezt a Támogatásnak szeretted volna bejelenteni, akkor jól kezdted el, csak a második oldalon ne kattints rá egyik fórumra sem, csak a Következő gombra, és akkor valóban hozzájuk megy a hibabejelentésed.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

waleed020

Hozzászólás Szerző: waleed020 » 2015.03.27. 10:50

Többszöri próbálkozás után sem bírom jelszavamat megváltoztatni a Torpia W1 en lévő regisztrációmnál. Álmos vagyok felhasznévileg... Törölni épületeket nem lehet mert a regisztrálási jelszavam megmarad, azzal nem enged törölni, módosított jelszónál a régivel enged fel csak. Amennyiben törölni próbálnék bármit a következő üzenetet kapom:
We provide fast success in testking dumps exam and by using our Tabor College high quality prep resources. We offer up-to-dated and Southwestern College dumps with definite guarantee of network+ training success

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.03.27. 14:48

waleed020 írta:Többszöri próbálkozás után sem bírom jelszavamat megváltoztatni a Torpia W1 en lévő regisztrációmnál. Álmos vagyok felhasznévileg... Törölni épületeket nem lehet mert a regisztrálási jelszavam megmarad, azzal nem enged törölni, módosított jelszónál a régivel enged fel csak. Amennyiben törölni próbálnék bármit a következő üzenetet kapom:
Szia

Olvasd el ezeket a témákat:

Világvége az 1-es szerveren

Torpia világa elcsendesül
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések V1”