Ide írj, ha csak egy kérdésed van

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Wonderful

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van

HozzászólásSzerző: Wonderful » 2013.09.07. 09:53

Szia!

Erre még nincs lehetőség a játékban, sajnos! Sokan szeretnénk ezt az opciót, és nagy segítség lenne! Reméljük hamarosan, újításként megkapjuk! :D

BRebeka17

HozzászólásSzerző: BRebeka17 » 2013.10.07. 06:17

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy egy akvárium mikor lesz aktív?
Úgy értem, mikor a piactéren rámegyek a nevemre nem hozza fel az akváriumomat, hanem a felhasználónvem ill., hogy nem rendelkezem aktív díszakváriummal.
7-es szinten tartok és már fejlesztettem is az akváriumomat.

Miért nem jelenik meg?
Ezer köszönet annak aki segít! nicesmile

Üdv.: BRebeka17

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.10.07. 09:19

BRebeka17 írta:Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy egy akvárium mikor lesz aktív?
Úgy értem, mikor a piactéren rámegyek a nevemre nem hozza fel az akváriumomat, hanem a felhasználónvem ill., hogy nem rendelkezem aktív díszakváriummal.
7-es szinten tartok és már fejlesztettem is az akváriumomat.

Miért nem jelenik meg?
Ezer köszönet annak aki segít! nicesmile

Üdv.: BRebeka17

Kattints a jobb felső sarokban lévő csavarkulcsra (Beállítások)
Kép

A megnyíló ablakban aktiválni tudod az akvárium láthatóságát és azt is ki tudod választani melyik akváriumot mutassa.

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

ZSUZSA2,

HozzászólásSzerző: ZSUZSA2, » 2013.11.30. 16:16

Sziasztok szeretném megkérdezni,hogy decemberben várható-e valami kis meglepetés a játékban,mert ez az év nagyon gyenge volt mivel semmi újat nem kaptunk.

peronix18

HozzászólásSzerző: peronix18 » 2013.12.23. 17:17

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy miért nem kaptam meg a 3000 pontomat a heti feladatért(kék sonkapisztrángos) pedig 26 db-t adtam be amikor 25-db kellett a 3000 pontért?
Kérlek segítsetek még rendszerüzenetet sem kaptam

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.12.23. 18:09

ZSUZSA2, írta:Sziasztok szeretném megkérdezni,hogy decemberben várható-e valami kis meglepetés a játékban,mert ez az év nagyon gyenge volt mivel semmi újat nem kaptunk.

Erről, és hogy lesznek-e várhatóan újítások a játékban, sajnos, mi nem tudunk nyilatkozni. Vannak játékok, melyek kevésbé népszerűek a többinél, és ha újításokról van szó, természetesen a népszerűbbek élveznek elsőbbséget. De reméljük, hogy ahogyan a többi régi játék (Kertbirodalom, Én Kicsi Tanyám, Kapi Hospital) fejlesztve lett, úgy ez a játék is sorra kerül majd.
peronix18 írta:Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy miért nem kaptam meg a 3000 pontomat a heti feladatért(kék sonkapisztrángos) pedig 26 db-t adtam be amikor 25-db kellett a 3000 pontért?
Kérlek segítsetek még rendszerüzenetet sem kaptam

Ha nem volt kikötve a halakhoz szintkorlátozás, csak mennyiségi, és azt beadtad, akkor kérlek, fordulj a Támogatáshoz! Minél pontosabban adod meg a feladat teljesítésének időpontját, annál gyorsabban tudnak segíteni.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

eriktörp

HozzászólásSzerző: eriktörp » 2014.06.30. 15:25

Sziasztok!

Nem rég óta játszik a kisfiam a a játékkal, az én segítségemmel.

Nem rég bejelölt barátnak egy játékos. Vissza is igazoltuk és levélben megbeszéltük, hogy a kőfejtőben fejtünk követ mi is el is fogadtuk az ő felkérést.

Nekem viszont úgy tűnik, hogy ő nem fogadja el a miénket. Ugyanis két nap alatt egyszeres tudtunk követ begyűjteni, ill. az írja ki a játék, hogy már felkértem, tehát nem értem :)

Kérdeztem a játékostárstól tegnap levében, hogy elfogadta-e, még nem jött rá válasz, ma megint jeleztem neki a problémát, de nem válaszol, miközben nyilván valóan játszik, hisz a pontszáma emelkedik.

Járt már így valaki, mi lehet ilyenkor tenni?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.06.30. 16:46

eriktörp írta:Sziasztok!

Nem rég óta játszik a kisfiam a a játékkal, az én segítségemmel.

Nem rég bejelölt barátnak egy játékos. Vissza is igazoltuk és levélben megbeszéltük, hogy a kőfejtőben fejtünk követ mi is el is fogadtuk az ő felkérést.

Nekem viszont úgy tűnik, hogy ő nem fogadja el a miénket. Ugyanis két nap alatt egyszeres tudtunk követ begyűjteni, ill. az írja ki a játék, hogy már felkértem, tehát nem értem :)

Kérdeztem a játékostárstól tegnap levében, hogy elfogadta-e, még nem jött rá válasz, ma megint jeleztem neki a problémát, de nem válaszol, miközben nyilván valóan játszik, hisz a pontszáma emelkedik.

Járt már így valaki, mi lehet ilyenkor tenni?

Szia

Töröld a meghívást és próbáld újra, vagy hívj meg másik barátot kőfejtői munkára.

Ha egy játékos elfogadja a felkérésed, akkor erről kapsz rendszerértesítőt, illetve a neve látható lesz a bányában annál a kőnél aminél felkérted:

Kép

Ha nem dolgozik senki a bányádban akkor továbbra is + jel látható:

Kép

További információ a GYIK Kőfejtő témájában:: viewtopic.php?f=8&t=10840
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

eriktörp

HozzászólásSzerző: eriktörp » 2014.06.30. 17:37

Szia, köszönöm a válaszod.

Töröltem és megpróbáltam újra. Sajnos, nem tudok mást megkérni, mert nincs több barátom.

Szóval, ha valaki erre jár várjuk a jelentkezőket ;)

rowena9

oktostelefon

HozzászólásSzerző: rowena9 » 2015.05.08. 11:33

A kérdésem csak annyi lenne, elérhető-e a játék okostelefonról?
Előre is köszönöm!

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”