Ide írj, ha csak egy kérdésed van

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Azúr

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van

Hozzászólás Szerző: Azúr » 2011.06.11. 20:54

Hát nem hiszen, pont ezért gondolkodtam rajta annyit.
Mert van egy halacska, akit kifogtam a tóból mikor elkezdtem az egészet, és neki akarok párt venni, de
azt már nem engedi :(
Nah majd várok, hátha mégis valamilyen módon köze van a szintlépéseimhez.

Wzoli

Hozzászólás Szerző: Wzoli » 2011.06.11. 21:55

Krisz86 írta:Sziasztok

Lehet elment a szemem előtt,de mi értelme van konkrétan a halakat tovább fejleszteni,ha piacon úgy vettemészre mindegy milyen szintű ugyan olyan árban vannak.
Feladatokra meg tóból is kifoghatók olyat ami kell :D Van valami értelme annak? :)
Köszönöm a választ.
szerintem azért, mert a fejlesztésért egyre több pontot kapsz, mindig annyit ahányadikra fejleszt

Gab a cowboy

Hozzászólás Szerző: Gab a cowboy » 2011.06.12. 08:03

A halaim elpusztulhatnak?(remélem nem)

blazsekboldi

Hozzászólás Szerző: blazsekboldi » 2011.06.12. 09:25

Banyanya írta:Kedves játékosaink!

Ide írjatok akkor, ha csak egy kérdésetek van, ami röviden megválaszolható. Kérjük hozzászólás előtt vessetek egy pillantást a GY.I.K-re, az esetek többségében a válasz ott megtalálható. Érmevásárlással kapcsolatos gondok esetén kérjük minden esetben forduljatok a Támogatáshoz, az aláírásomban levő linken keresztül éritek el őket.

Jó szórakozást kívánunk:
Upjers csapat
nem tudok bejelentkezni pedig tegnap is regisztráltam és ma is.

Lótusz

Hozzászólás Szerző: Lótusz » 2011.06.12. 12:19

Sziasztok!Sajnos nem jelenik meg jól a grafika(konkrétan az akvárium)pedig Chrome böngészőm (is) van.Követtem a gyik-ban leírtakat:f5,gyorsítótár törlés stb. de nem történt semmi.Ha van valami egyéb ötletetek nagyon megköszönném.

baby63
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: baby63 » 2011.06.12. 12:21

Sziasztok!
Az én különleges ügyetlenségem vagy így van beállítva: nagyon gyakran, mikor megfogom a halat, kihúzom, és a végén azt írja ki, hogy "elslisszant".
Nem engedtem fel közben az egér gombját.

alexino

Hozzászólás Szerző: alexino » 2011.06.12. 13:35

Sziasztok nem vok kezdő mert 5 ős vok de kéne segítség.

Mind a 12 barátom meg lett és mindegy ki tünttés pipával többet már nem látok nem is lesz??

GirlBogi

Hozzászólás Szerző: GirlBogi » 2011.06.12. 13:55

Kedves Banyanya!
En azt szeretnem megkerdezni ,hogy ,hogy lehet a piacrol halat venni :?: Es meg azt is ,hogy :
Elmentem halszni fogtam 5 halat es mikor visszamentem az akvariumhoz rakattintottam a hal akvariumba helyezese es azt irta ki hogy nincs tobb halad!!

Wzoli

Hozzászólás Szerző: Wzoli » 2011.06.12. 15:20

GirlBogi írta:Kedves Banyanya!
En azt szeretnem megkerdezni ,hogy ,hogy lehet a piacrol halat venni :?: Es meg azt is ,hogy :
Elmentem halszni fogtam 5 halat es mikor visszamentem az akvariumhoz rakattintottam a hal akvariumba helyezese es azt irta ki hogy nincs tobb halad!!
A piacon a hal mellett van egy tescos bevásárlókocsi arra kell rákattintani. De nem vehetsz meg bármit, csak aminél látod a kocsit.
A másikat nem tudom mi lehet

akvarista80

Hozzászólás Szerző: akvarista80 » 2011.06.12. 17:29

Nekem az a kérdésem lenne(bárki válaszolhat lehet tapasztalt játékos) hogy úgye észre vettem sok pontot kapok mikor halat szinteltettem, viszont azt is hogy nem rég vettem boltból 2érméért ritka lepkehalat és úgye ennek szinteltetése jóval többe kerül mint egy átlagos hal pl ostorcsíké.....
Erre az lenne kérdésem megéri ritka halakat venni mert nekem úgytünik nem, vagy esetleg van más haszan ritka érmes halaknak esetleg nagyobb szintü halaknak vagy rakjam tele akváriumomat ritka halakal és ne frisitsem álományt hanem szintelgesem azokat mert azok ólcsok és nem érnek kevesebbet pontilag mint a lepkehal akár?! fontos a választ várom szivesen:D adig is hali és köszi

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”