Regisztráció, bejelentkezés

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Ibolya607905

Regisztráció, bejelentkezés

Hozzászólás Szerző: Ibolya607905 » 2013.10.08. 15:23

Köszüntelek!
Már bejelentettem, hogy többen játszunk egy gépről. A választ megkaptam és tudomásul vesszük!
Most az a problémánk, hogy ezt a Zoo-t, nevet és jelszót ti adtátok nekem amikor Ibolya60 Zoo-mban több barátot vettem fel mint ahány
helyem volt. Azóta az Ibolya60 névvel nem tudok se regisztrálni se belépni. A misike14-nek szintén ti,vagy aszerver ajánlotta fel a 3 vagy
14-et, és uj Email cimet kellett nyitni, hogy regisztrálni tudjon.Mi lesz a Zoo-mmal a barátaimmal ha uj nevet veszek fel?
Üdvözlettel: Ibolya607905. :( http://forum.hu.upjers.com/posting.php?mode=post&f=9#

Tomingo

Re: Regisztráció, bejelentkezés

Hozzászólás Szerző: Tomingo » 2015.10.25. 16:16

Szép napot! Nagy baj van!!! "Barátnőmnek" Újra telepítettem a gépét , és nem tud belépni a Free Aqua Zoo - ba , mert a jelszó generált jelszó volt amit egyszer kapott! És a legnagyobb baj az , amivel regisztrált a játékba e-mail cím , azt meg már régebben törölte!!! 4 éve játszik vele , és most nagyon el van keseredve! Valami lehetőség esetleg volna e Új jelszót kérni?

Adatok: Free Aqua Zoo

2-Világ

Felhasználónév : anax

Köszönöm a segítséget!

Hanga

Re: Regisztráció, bejelentkezés

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.10.25. 17:48

Tomingo írta:Szép napot! Nagy baj van!!! "Barátnőmnek" Újra telepítettem a gépét , és nem tud belépni a Free Aqua Zoo - ba , mert a jelszó generált jelszó volt amit egyszer kapott! És a legnagyobb baj az , amivel regisztrált a játékba e-mail cím , azt meg már régebben törölte!!! 4 éve játszik vele , és most nagyon el van keseredve! Valami lehetőség esetleg volna e Új jelszót kérni?

Adatok: Free Aqua Zoo

2-Világ

Felhasználónév : anax

Köszönöm a segítséget!
Szia

A barátnőd - ha még emlékszik rá és ha még nem foglalt -
regisztrálja újra ugyanazt az email címet és kérje ki rá a jelszót újra.
Amennyiben nem lehetséges, írjon a Támogatásnak:
https://help.upjers.com/hu/ Ott tudnak neki segíteni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”