Barátlista tiltás feloldása

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Csimacs21

Barátlista tiltás feloldása

HozzászólásSzerző: Csimacs21 » 2012.11.05. 16:12

Sziasztok! Pár szinttel lejjebb nagyon sokan jelöltek be és tele voltak a helyeim. Bejelöltem a barát tiltást. Most viszont kitörölttem néhány tagot, aki pl nem játszik már és van egy barátom, aki bejelölne, de nem tud. Én rámentem a profilomra, de nem sikerül a tiltást feloldananom. Hogyan tudnám ezt megtenni? Köszönöm a választ. :roll:

Piedone

Re: Barátlista tiltás feloldása

HozzászólásSzerző: Piedone » 2012.11.05. 18:30

Csimacs21 írta:Sziasztok! Pár szinttel lejjebb nagyon sokan jelöltek be és tele voltak a helyeim. Bejelöltem a barát tiltást. Most viszont kitörölttem néhány tagot, aki pl nem játszik már és van egy barátom, aki bejelölne, de nem tud. Én rámentem a profilomra, de nem sikerül a tiltást feloldananom. Hogyan tudnám ezt megtenni? Köszönöm a választ. :roll:

Miért nem tudod feloldani? A menüben a profilra kattintva a jelszó ismét alatt van a barátlista tiltása ott szedd ki a pipát.
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.11.06. 06:35

Piedone írta:
Csimacs21 írta:Sziasztok! Pár szinttel lejjebb nagyon sokan jelöltek be és tele voltak a helyeim. Bejelöltem a barát tiltást. Most viszont kitörölttem néhány tagot, aki pl nem játszik már és van egy barátom, aki bejelölne, de nem tud. Én rámentem a profilomra, de nem sikerül a tiltást feloldananom. Hogyan tudnám ezt megtenni? Köszönöm a választ. :roll:

Miért nem tudod feloldani? A menüben a profilra kattintva a jelszó ismét alatt van a barátlista tiltása ott szedd ki a pipát.

És utána a lenti MENTÉS gombra klikkelve rögzítsd a változtatást!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Csimacs21

HozzászólásSzerző: Csimacs21 » 2012.11.06. 21:05

De nem tudom kivenni a pipát. Pont ez a bajom :cry: A szövegen meg rajta vannak az arcokat változtató nyilak, ami még nem lenne baj, de hiába kattintgatok, a pipa marad.

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.11.07. 10:56

Nagyon gyanús, hogy a böngésződdel van gond, esetleg a flash playerrel. Próbálj meg másik böngészővel játszani, lehetőleg Operával vagy google chrome-mal. Ha ezek közül van fent valamelyik, akkor a másikkal természetesen.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2012.11.07. 18:15

Esetleg töröld a böngészőből a sütiket és úgy próbáld meg.
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”