Segítség!!!!!!!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
pandika

Segítség!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: pandika » 2012.02.21. 09:58

Segítség! Tegnap este óta az összes A$-om folyamatosan tűnik el,és ez által nem tudok semmit vásárolni.Ilyenkor mit lehet tenni? Így felesleges játszanom ha semmim nincs.Köszike. Pandika.

Levander
Kapcsolat:

Re: Segítség!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Levander » 2012.02.21. 12:06

El nem tűnik magától. :) Mit csináltál, ami csökkenti az A$-ok mennyiségét?

TanEra

Hozzászólás Szerző: TanEra » 2012.06.30. 13:45

Segítséget kérek!
Mások profiloldalán etetem a halakat, pucolom az akváriumot és nem kapok érte pontot!
Eddig jól működött!
A barátaimnál ott kapok pontot!
Köszönöm a segítséget.
TanEra

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.06.30. 14:22

pandika írta:Segítség! Tegnap este óta az összes A$-om folyamatosan tűnik el,és ez által nem tudok semmit vásárolni.Ilyenkor mit lehet tenni? Így felesleges játszanom ha semmim nincs.Köszike. Pandika.
Változtasd meg a jelszavadat! Nem játszottál véletlenül olyan helyről (pl. könyvtár, internetkávézó, kollégium, nyaralás közben olyan gépről, amit mások is tudnak használni)?
TanEra írta:Segítséget kérek!
Mások profiloldalán etetem a halakat, pucolom az akváriumot és nem kapok érte pontot!
Eddig jól működött!
A barátaimnál ott kapok pontot!
Köszönöm a segítséget.
TanEra
Próbáld meg másik böngészővel, ajánlom a mozillát és a google chrome-ot. Értelemszerűen ha most ezek közül használod valamelyiket, akkor próbáld meg a másikkal. Illetve törölj gyorsítótárat és sütiket, majd zárd be a böngészőt és nyisd meg újra, így lépj vissza a játékba. Ha továbbra sem íródnak fel a pontok, akkor marad a Támogatás, aláírásomban ott a link hozzá.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

prücsök

Hozzászólás Szerző: prücsök » 2012.06.30. 18:56

Sziasztok!Én kérdeztem a támogatást,hogy most már miért nem jár pont mások akvárium tisztítása,halai etetése után de csak az volt a válsz,hogy csak a barátlistán szereplők után jár.Már kb.két hete nem működik,pedig szerintem jó volt egy kis plusz pont.Jó lenne ha visszahoznák.

Piedone

Hozzászólás Szerző: Piedone » 2012.07.01. 08:20

Jó lenne vagy vagy sem ezt majd ők döntik el, reméljük hamarosan visszakerül.
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

Wonderful

Hozzászólás Szerző: Wonderful » 2012.07.02. 20:33

Megjegyzem, akit visszajelöltél barátnak, de már nem fért rá a látható barátlistádra, annál bizony még mindig működik! :D Csak ember legyen a talpán, aki elkattintgat mindegyikhez! :roll:

Piedone

Hozzászólás Szerző: Piedone » 2012.07.03. 07:43

Na meg megjegyzi hogy ki van a listán mert ugye nem látod.
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

danikusz

Segítség!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: danikusz » 2012.08.16. 09:50

Feloldottam a kőbányát, és meg akartam nézni, hogy mennyiért lehet plusz helyeket feloldani benne, és kiírta, hogy két érme a plusz hely, aktiválom-e?
A nemre kattintottam, és azt írta ki, hogy aktiváltam egy plusz helyet, és levonta a 2 érmét...
Ilyenkor mi van???

Előre is köszi,
Takács Dani

nagyapi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nagyapi » 2012.08.16. 15:43

Szia.Lehetséges, hogy a nem szélére mentél és azt már igennek érzékelte.Ilyenkor próbáld meg kihasználni a helyzetet.
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj: Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”