Szervervisszaállítás

ROLL73

Re: Szervervisszaállítás

Hozzászólás Szerző: ROLL73 » 2011.11.02. 17:09

Levander ha lenne gógyid akkor A Chilei bányászt leküldöd a mélybe!
Car az egész nem vissza állítani kellett volna hanem a csalókat kizárással büntetni!!!
Ha nincs időd megnézni ki mit írt akkor ma a sunnyogásért vagy itt!
Toljuk a pénzt ebbe a játékba de a zsebe egyeseknek teli lesz te v a nevető harmadik.
Hogy a ..............................................és finom voltam

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2011.11.02. 17:22

Sziasztok!

Roll, Levander "csupán" moderátor. Nem kéne őt is okolni a történtekért.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

ROLL73

Hozzászólás Szerző: ROLL73 » 2011.11.02. 21:13

Szia Hanga!
Ha valaki moderátor van képe szerintem a játékot befolyásoló tényekről!
Ha nem, mehet szenet lapátolni a bányába.
Te nem lógatod a lábad és szerzel pénzt hanem megdolgozol érte.
Ha valaki nem végzi a munkáját sunnyog lehet az bárki:
van egy mondás :Car ember car munka szakember szakmunka !!!
Választható bármelyik csak gondolkozz rajta és dönts!!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2011.11.02. 22:07

Roll,

értem én, hogy dühös vagy, de itt sok dolog játszott közre. A moderátorok nem az Upjers, ők is ugyanolyanok, mint mink. Mégcsak fizetést sem kapnak azért, hogy segítenek nekünk. Hiába okolnád őket, attól nem lesz jobb.

Rettentően sajnálom Angelt, Titeket, Bagirát, a többieket, sőt még Csilit is. Viszont kérlek gondold át milyen tényezők okozták a problémát, mik játszottak szerepet abban, hogy mindez idáig fajult.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Loondhoo

Hozzászólás Szerző: Loondhoo » 2011.11.03. 05:25

A sajnálattal nem megyünk semmire...

arigab

Hozzászólás Szerző: arigab » 2011.11.03. 08:27

Ismét egy új nap köszöntött ránk. Üdv mindenkinek.
Kénytelen vagyok ideírni utolsónak szánt véleményem, mivel Gabesz úgy döntött inkább maradjunk csendben mint hogy véleményünket elmondjuk.
Na szóval Gabesz szerint nem idevaló a stílusom..... lehet. De egyet biztosan tudok, sok netes játékkal a hátam mögött. Az én stílusom lehet hagy kívánni valót, de ha olyan nagy gond volna velem, akkor nem lennék meghatározó személy ezen a szerveren (nem én mondtam, hanem te Gabesz). De a stílusommal semmi gondod nem lenne ha az Upjers Torpia nevű játéka a piacra való volna. Nézd csak meg a Torpia szervereken játszó embereket számát. Elég árulkodó.....
Több hasonló harci stratégiai játékot végig játszottam, voltam győztes, második, és sokadik is, még sem kellett egy sort se írnom a fórumra, és még jól is éreztem magam bennük, helyezésemtől függetlenül. Egyet biztosan tudok, ilyen soha, sehol nem történt hogy a szerver befejezése előtt 1 nappal ekkora külső beavatkozás történt volna. És látod ez a vérlázító, és ezt nem akarod se te, se más megérteni. Ha ilyen történik, hiába szajkózod a fer és becsületes játékot, ez már itt senkit nem fog érdekelni, mert ezzel nem tudod visszaadni azt amit elvettetek tőlünk. Mondhatod, hogy áááá semmi nem történt, hisz voltunk már itt egyszer és senkit nem ért veszteség. Igazad van, és még sem.... mivel a játék kedvét már senkinek nem tudjátok visszaadni. de pl, azt sem tudod, hogy van olyan játékos, aki nem lóg egész nap a szerveren, és pl, múltkor elkerült egy támadást, most nem, mivel gőze nem volt róla hogy visszafogjátok állítani, és csak este lépett be, míg múltkor épp aktív volt. Na szóval ez ám a fer játék, és tényleg senkit nem ér veszteség..... De hát ti csak a mundér becsületét próbáljátok védeni, és sok más játékosban nem gondolkoztok. Szóval most próbáld félretenni a moderátori énedet, és próbálj egy mezei játékos fejével gondolkozni..... jó úgy sem fog menni, mindenki csak a sajátjával tud. Én is... így nem látván más megoldást, csak annyit tudok tenni, hogy hangoztatom.... VÉRLÁZÍTÓ a játék vége előtt 1 nappal ekkora külső beavatkozás.

Loondhoo

Hozzászólás Szerző: Loondhoo » 2011.11.03. 08:46

Kedves arigab.
Azt hiszem ez a hozzászólás az, amit nem kell kommentálni. Szívemből szóltál.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyi játékos játszik majd a leendő szervereken. Én azt hiszem visszatérek a gyökereimhez. Azokhoz a játékokhoz, ahol nem történhet ilyesmi.
Mindenkinek további jó játékot.

U.i.: azért minden tevékenység nélkül még végignézem a RING győzelmét... Kíváncsi vagyok...:) nicesmile

Kriszta777

Hozzászólás Szerző: Kriszta777 » 2011.11.03. 08:48

Kedves Játékos és kockatársak!

Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a játékélményt, ami a csalások kiderülése előtti időkben még megvolt.

A mai nap keltem fel először úgy, hogy az első mozdulatom a gép bekapcsolása helyett a férjem megsimogatása volt (értékelte)
Észrevettem, hogy süt a nap, és ma nem egy összecsapott gyorsebéd lesz az asztalon, hanem normálisan elkészített ebéd.
Kivasalom a hónapok óta várakozó kupacot és rendet teszek magam körül. Kiviszem a konyhába a gép körül felhalmozott koszos tányérokat is.

Örülök, hogy vége van ennek az egésznek, kb egy hónappal előbb kellett volna törölnöm, akkor csak szép emlékem lenne az Upjersről, és a játékról. Kár volt így elrontani.

Üdvözlettel:
Kriszta777

dbori

Hozzászólás Szerző: dbori » 2011.11.03. 08:59

Lassan kényszeres hozzászóló leszek :)
Erről beszéltem tegnap, amiről bagira írt. A játékba vetett hitet veszítettük el, a reményt, hogy tisztességes úton is lehet benne jó eredményt elérni, és ezt a hitet ezzel a döntéssel nem sikerült visszaadni. Elég ránézni a játékosok számára, ha az inaktívak nem lennének, alig maradna valaki. A kettes szerverről is már sokan töröltek az egyesen zajló események miatt, és azt kell mondanom, megértem őket. Gabesz, kérlek, egyszer ülj le és tölts el ezzel a játékkal pár órát játékosként is, akkor megértesz bennünket. Így csak azt tudom mondani, hogy kár volt azért az időért, amit erre a játékra fordítottam, mert szórakozás, kikapcsolódás helyett bosszúságot, szomorúságot és felháborodást keltett bennem.

honor

Hozzászólás Szerző: honor » 2011.11.03. 09:09

Én nem értem mit kell ezen ennyit töprengeni!
Gabesz is idézte az ÁSZF ide vágó részét, hogy mi jár annak, aki úgy csal, hogy tudja, hogy amit cselekszik az csalás (ráadásul még jelezte is az egyén a hibát )!
"a játékból való kizárás terhe mellett"
Ez a lényeg fehéren és feketén! Nem csaltál? További szép játékot! Csaltál? Viszlát!
Ha ilyen egyszerűen megoldották volna a játék tisztaságára ügyelő emberek a dolgot, senki sem hisztizne és szidná őket a valójában megtörtént elbírálásért (hiszen a szabályok szerint jártak el)!
De mivel egyéni elbírálásra cserélték az egyértelműen olvasható szabályokat, érthető, hogy sokan becsapva érzik magukat és megkérdőjelezik a játék tisztességességét!
Ennél nagyobb kapufát ritkán rúgnak emberek! :)

Válasz küldése

Vissza: “Szerverfórum V1”