Katonák

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban, de olvasgatjuk a rovatot.
HoRoli

Katonák

HozzászólásSzerző: HoRoli » 2012.05.11. 16:37

1. Nem tudom jó ötlet-e de szerintem kéne olyan hogy mondjuk ha már nem kell valamilyen katona akkor ki lehetne őket nyírni vagy elküldeni őket csak úgy ki a semmibe hogy ne foglalják a helyet. vagy leszerelni őket városlakóknak.

2. Jó lenne az hogy a jó játékosok is tudjanak katonákat ajándékozni.

3. És még egy dolog amit gondoltam: hogy lehetnének támadó és védő katonák mert most mindegyiknek nagyobb a védekezésük mint a támadásuk.Az az ötletem hogy legyenek:
Támadókatonák:martalóc,számszeríjász,könnyűlovas,faltörő kos,(katapult?),(kőhajító?) Nagyobb támadás
(Pl.: könnyűlovas védekezés:100 támadás:200)
Védőkatonák:Íjász,kardvívó,pikás,lovag,(katapult?),(kőhajító?)
Nagyobb védekezés
(Pl.:pikás védekezés:90 támadás:8)

Vadász

Re: Katonák

HozzászólásSzerző: Vadász » 2012.05.15. 11:23

1. A katonák kinyírhatóak. Meg kell támadni velük valakit. Akár csak egy jó várost is, ahol van bástya.

3. Vannak támadó és védö katonák. A lovag pl. jó támadásra, az íjász meg védekezésben hasznos. A védelempont a katona személyi védelmét jelenti, tehát kb. azt, hogy mekkora sebzés elviselésére képes, nem pedig azt, hogy hogyan szerepel védelmi harcban.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”