Kövek

Itt találod a leggyakrabban feltett kérdések és az arra adott válaszok listáját. Kérjük, mielőtt közzétennél egy kérdést, mindig itt nézz szét először!
Gabesz

Kövek

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.07.28. 09:29

Három különféle színű kő van, rózsaszín, kék és zöld. Az egyes épületeket egy bizonyos számú kővel tudod aktiválni.

Hogyan juthatok kövekhez?

Pecázással. Minden tóban vannak kövek. De be lehet szerezni őket a boltban is. Három színben érhetők el.

Én már tapasztalt játékos vagyok, nekem is először "össze kell először halászni vagy vásárolni" a köveket ahhoz, hogy a tenyésztelep aktív legyen?

Természetesen nem. Azok a játékosok, akik már sikeresen túl vannak az 1. szinten, automatikusan megkapják a köveket. Hogy ez mennyi kő, az a játékos szintállásától függ. Továbbá azon játékosok, akik már 12-es vagy magasabb szinten állnak, automatikusan megkapják az aktív tenyésztelepet, hogy nehogy az új funkció játékba kerülése miatt szakadjon meg egy folyamatban lévő tenyésztésük.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Gyakran Ismételt Kérdések”