Trükksuli

Itt találod a leggyakrabban feltett kérdések és az arra adott válaszok listáját. Kérjük, mielőtt közzétennél egy kérdést, mindig itt nézz szét először!
Lezárt
Gabesz

Trükksuli

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2011.07.28. 09:24

A trükksulit balra alul találod a faluban. A 3. szinttől aktiválható.

Mikor tanulhat trükköt a halam?

A halaid bármikor megtanulhatnak egy trükköt, de minden hal csak egy trükköt tudhat egyszerre. A kiválasztott halnak először el kell érnie egy meghatározott szintet, hogy trükksuliba járhasson. A trükksuliban nagyon egyszerű módon zajlik az oktatás, válaszd ki a tanítani kívánt halat, és végezd el rajta a megtanulandó trükk gyakorlatát. Időről-időre (az egyes tanulási fázisoknak megfelelően) újra rá kell kattintanod a halra. Ha a hal teljesített minden fázist, visszateheted az akváriumba, ahol alkalmanként önállóan elő is adja a tudományát.

Mibe kerülnek a trükkök?

Ezt hala válogatja. A tanulmányi idő is változó attól függően, hogy melyik halat melyik trükkre szeretnéd betanítani.

Tudhat egynél több trükköt egy hal?

Nem, egy hal egy időben csak egy trükköt tudhat. Ezután nem látogathatja újra a trükksulit.

Miért nem tudom kivenni a halamat a trükksuli akváriumából?

A halad azért van ott, hogy trükköt tanuljon, csak akkor tudod kivenni, ha befejezte a tanulmányait.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Lezárt

Vissza: “Gyakran Ismételt Kérdések”