Vendégfiók

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
honor

Vendégfiók

HozzászólásSzerző: honor » 2012.02.02. 15:34

Üdvözlet!

Az volna a kérdésem, ha az épp' inaktív játékosnak kezelem a fiókját, akkor nem küldhetek tőle magamnak nyersanyagot, nehogy kizárjanak többfiókozás miatt? :O

A választ előre is köszönöm!

Gabesz

Re: Vendégfiók

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.02.06. 13:24

Ez helyzettől függ.
Ha jól gondolom, vendégjelszós belépésre gondolsz.
A vendégjelszós belépés eseti alkalmazásra van kitalálva. Ettől még a privát fiók szentsége, a fiókok játékának függetlensége, a többfiókozás tiltása továbbra is alapvető kell legyen.
Tehát amíg arról van szó, hogy a játékostársadat épp támadják, ő nincs gépnél, neked adott vendégjelszót, hogy vigyázz a dolgaira, és mondjuk ki akarod menekíteni a dolgait, mielőtt a városát ledózerolják idegen csapatok, akkor természetesen lehet küldeni magadnak árut tőle. Valószínűleg ettől függetlenül is történt már köztetek árucsere, hiszen vélhetően egy testvériségben vagytok és összejátszotok, az árucsere önmagában tehát nem gond, akkor se, ha épp egy vendégelés alatt történik.

Ami gond lehet az az, ha egy olyan játékosfiókot vendégelsz tartósan, amelynek az önálló játéka megkérdőjelezhető, pl. ha saját fiókot futtatsz "én ezt a fiókot csak vendégelem" mottóval, vagy ha a játékos már huzamos ideje nem is játszik, tán csak hátrahagyta a fiókját a testvériségre, és a többi, és a többi...

Remélem, sikerült érzékeltetni a különbséget. A fenti esetben a vendégelést rendeltetésszerűen használod és semmi akadálya, hogy termékeket küldj a fiókról magadnak, ez ilyenkor a vendégjelszót adó fiók felelőssége. Aki nem szeretné, hogy a termékeit más fiókra helyezzék, annak nem ajánlott vendégjelszót adni bárkinek is. Néha a csata hevében viszont hasznos lehet, ha van hova menekíteni a cuccost.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

honor

HozzászólásSzerző: honor » 2012.02.06. 14:07

Köszi a választ!

Akkor jól sejtettem és pánik lefújva! :)

Melindácska

HozzászólásSzerző: Melindácska » 2013.09.14. 14:40

Nekem az a kérdesem a vendégfiókkal kapcsolatban, hogy nekem mi hasznom van belőle?Ha vendégeket hivok akkor azok megvédenek engem és tudok nekik küldeni nyesanyagot?Vagy az már teljesen más?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.09.14. 17:43

Melindácska írta:Nekem az a kérdesem a vendégfiókkal kapcsolatban, hogy nekem mi hasznom van belőle?Ha vendégeket hivok akkor azok megvédenek engem és tudok nekik küldeni nyesanyagot?Vagy az már teljesen más?

Kicsit olvass vissza. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Általános”