Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

Aniko79

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

HozzászólásSzerző: Aniko79 » 2012.04.18. 17:44

Sziasztok!
Ma regisztráltam az 1-es világban, egy darabig játszottam is,majd szerettem volna aktiválni az emailt, de még mindig nem érkezett meg. Szeretnék játszani, de nem tudok belépni.
Segítségeteket előre is köszi!

Anikó79
Játékos név: Hessa

Minimancs

HozzászólásSzerző: Minimancs » 2012.04.18. 20:09

Aniko79 írta:Sziasztok!
Ma regisztráltam az 1-es világban, egy darabig játszottam is,majd szerettem volna aktiválni az emailt, de még mindig nem érkezett meg. Szeretnék játszani, de nem tudok belépni.

Anikó79

Valószínűleg olyan email címed van, amely valamilyen oknál fogva nem nagyon szereti az Upjerses leveleket, mint pl a freemail... :)

A teendő: Mindenképpen keresd meg a támogatást ha ezzel a karakterrel szeretnél játszani! Nagyon segítőkészek, odafigyelnek az emberre! Mindenképpen írd meg nekik azt az email címet amelyikkel regisztrálni szeretnél, ami a legjobb ha t-onlineos, gmailes vagy citromailes.

Ha esetleg be tudsz lépni még a játékba akkor ott is megváltoztathatod az email címedet, de figyelj rá hogy a fentiek közül legyen valamelyik, majd kérhetsz rá új aktivációs levelet:)
Én azt gondolom, az erő mindig ott kezdődik, ha valaki ki meri mutatni, ami fáj, és soha nem ott, amikor valaki azt mutatja, hogy milyen rezzenetlen arccal bír ki mindent. (Csernus Imre)

Picur15

HozzászólásSzerző: Picur15 » 2012.04.26. 06:16

Szia,Az lenne a kérdésem hogy hol,vagy hogy lehet a fegyvereket felkutatni,mert nem találom sehol.Válaszod elölre is köszönöm.

Nika086

HozzászólásSzerző: Nika086 » 2012.04.26. 08:59

Sziasztok!
Szeretném segítséget kérni mint kezdő!
Sehol nem találok olyat ahol sereget tudok képzeni, csak annyit hogy melyik tipushoz milyen költséggel hozható létre... Megvan minden "alapanyag" hogy tudok létrehozni? előre is köszönöm a választ

Nika

Fairygarden

HozzászólásSzerző: Fairygarden » 2012.04.26. 22:15

Minimancs írta:
Aniko79 írta:Sziasztok!

Anikó79

Valószínűleg olyan email címed van, amely valamilyen oknál fogva nem nagyon szereti az Upjerses leveleket, mint pl a freemail... :)

A teendő: Mindenképpen keresd meg a támogatást ha ezzel a karakterrel szeretnél játszani! Nagyon segítőkészek, odafigyelnek az emberre! Mindenképpen írd meg nekik azt az email címet amelyikkel regisztrálni szeretnél, ami a legjobb ha t-onlineos, gmailes vagy citromailes.

Ha esetleg be tudsz lépni még a játékba akkor ott is megváltoztathatod az email címedet, de figyelj rá hogy a fentiek közül legyen valamelyik, majd kérhetsz rá új aktivációs levelet:)

Idézet Gabesz jótanácsaiból:
"E-mail:
- Olyan e-mail fiókot használj, ami működik is. Az adminisztrátori tapasztalat azt mutatja, hogy a Google-féle gmail-szolgáltatással rendszerint nincsen gond, ezért ezt személy szerint javaslom minden játékosunknak. A freemaillel is kevés gond van. De a citromailes, vipmailes, t-onlineos, tvn-es, indamailes és egyéb e-mail címekkel problémába ütközhetsz. Nem mondjuk, hogy ezek nem használhatóak, vagy hogy nem jók, de tény, hogy a Támogatásra beérkező "nem bírom az e-mail címem visszaigazolni"-jellegű problémák 99%-át a fenti e-mail szolgáltatóknál lévő játékosok írják. Arra is figyelj, hogy az e-mail fiókod úgy legyen beállítva, hogy alapértelmezettként ne csak szöveges tartamakat jelenítsen meg, hanem html-tartalmakat is, pl. kattintható linkeket.
Ha e-mailt kellene kapnod, pl. vársz egy új visszaigazoló e-mailt, és úgy érzed, nem érkezik meg, mindig ellenőrizd a spam-mappát is. Néha ugyanis oda is érkezhet az e-mail, és ezzel az egyszerű ellenőrzéssel megspórolhatsz magadnak sok bosszúságot.
A saját e-mail címedet lehetőleg ne írd el regisztrációkor, vagy akkor, mikor éppen új jelszót szeretnél kérni. Elgépelt e-mail címekből sok bonyodalom származhat."

A citromail-es tuti, hogy nem alkalmas, nekem le kellett cserélnem, mert a végén már semmi nem érkezett meg abba a fiókba.
A freemail-es bevált.

Minimancs

HozzászólásSzerző: Minimancs » 2012.04.28. 07:49

Fairygarden írta:A citromail-es tuti, hogy nem alkalmas, nekem le kellett cserélnem, mert a végén már semmi nem érkezett meg abba a fiókba.
A freemail-es bevált.

Nekem pont a freemail-lel volt rengeteg problémám, a citromail-es kitünöen müxik! :lol: :lol: :lol:

A lényeg! Ha nem működik az email fiókod akkor keresd a támogatást! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Minimancs 2012.04.28. 07:56-kor.
Én azt gondolom, az erő mindig ott kezdődik, ha valaki ki meri mutatni, ami fáj, és soha nem ott, amikor valaki azt mutatja, hogy milyen rezzenetlen arccal bír ki mindent. (Csernus Imre)

Minimancs

HozzászólásSzerző: Minimancs » 2012.04.28. 07:54

Nika086 írta:Sziasztok!
Szeretném segítséget kérni mint kezdő!
Sehol nem találok olyat ahol sereget tudok képzeni, csak annyit hogy melyik tipushoz milyen költséggel hozható létre... Megvan minden "alapanyag" hogy tudok létrehozni? előre is köszönöm a választ

Nika

Minimancs írta:
Bondante írta:Hogy kell csapatokat alkotni? Hogyan kell védekezni???

Két lehetőséged van:

1., Mivel a jók csapatokat nem tudnak katonákat képezni szövetséget kell kötnöd egy gonosz játékossal. Fegyverekért, nyersanyagért cserébe kérhetsz tőlük védelmet, majd ha lesz már laktanyád akkor meg tudod kérni őket hogy ajándékozzák neked a hozzád védelemre állított katonáikat. Alapból a jó karakterek 100 szálláshelynyi katonával rendelkezhetnek. Ez azt jelenti, hogy laktanya nélkül 100 íjast - számszeríjast, vagy pedig 50 könnyűlovast - lovagot tudnak fogadni. Ez nem sok, tehát szükség van a városfal fejlesztésére, majd később bástya építésére. Ha nincs gonosz szövetségesed akkor érdemes egy testvériséghez csatlakozni, ahol természetesnek számít a jók sereggel való segítése.

2., Hozz létre egy gonosz karaktert, ahonnan kedved szerint akkor küldesz át magadnak katonát amikor szeretnél. :) Minden játékosnak megengedett hogy rendelkezzenek egy jó és egy gonosz karakterrel is, ennek a feltétele egy másik email címmel történő regisztráció. Ne felejtsd el a "Profil" menüben beállítani a második fiókod nevét, így nem fog felmerülni a több fiókozás gyanúja! Ha ezt megfogadod, akkor ajánlom még hogy telepíts a gépedre egy másik böngészőt is, mert egy böngészőben csak egy karaktert tudsz futtatni. Ha nem teszed, akkor minden egyes alkalommal ki kell lépned az egyikből hogy be tudj menni a másikba. Ez a probléma két böngésző használatával orvosolható. :) Nálam Google Chrome valamint Internet Explorer működik egymás mellett :)

Jó játékot! :D

fradika01

HozzászólásSzerző: fradika01 » 2012.05.09. 07:42

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a központi épület hol van mert én sajna nem találom se a városba se ahol lehet építeni kösz a választ

HoRoli

HozzászólásSzerző: HoRoli » 2012.05.10. 07:36

Hány gazdaságot érdemes építeni egy faluba? :?:

bearhand

HozzászólásSzerző: bearhand » 2012.05.15. 20:12

Sziasztok.

Testvériségbe, hogyan tudok tagokat felvenni?

Vissza: “Jó”