2. világ

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást az útmutatóra és a GYIK-re!
Banyanya
Kapcsolat:

Re: 2. világ

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2011.08.25. 12:50

Majd abban az esetben, amikor fizetést kapok a munkámért, biztos neked lesz igazad. Addig viszont leírom a véleményem, akár tetszik neked, akár nem. Folytatásként pedig: nem játszom a játékkal, így véletlenül sem tartozom a tapasztalt játékosok kategóriájába. A Támogatásnak már elég sokszor írtam, választ minden esetben 8 órán belül kaptam..de biztos én ilyen kivételezett személyiség vagyok.. nicesmile A hibabejelentés a hibát tapasztaló játékos dolga, nem a modié- de szólj nyugodtan, ha valahol esetleg ezt javasolnák.
Az általam idézett linken május óta olvasható a teendő. Kötözködés helyett esetleg olvasgasd.
Gabesz írta: ...de ha úgy érzitek, hogy valóban gond van, vagy bármilyen olyan dolog, mely ügyintézést igényel, mindenképpen a Támogatásra írjatok

És mivel bármit is válaszolsz, segíteni innen a fórumról úgysem tudok- tudunk, így részemről a téma lezárva.

vörösbegy

HozzászólásSzerző: vörösbegy » 2011.08.25. 20:15

Sztem se normális dolog, hogy semmit se mondtok, de tele van minden, hogy regisztráljunk. Banyanya nézd meg a támogatást, nincs is a 2. világnak hibabejelentés! Hova írjak???

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2011.08.25. 20:24

Mégis mit mondjuk, ha mi a fórumot tartjuk rendben? Mint Banyanya, leírta mi csak a fórum rendjéért vagyunk felelősek.
És ne is haragudj, de most próbáltam ki, működik a regisztráció a 2-es világba. Ugyanazzal a felhasználónévvel, ugyanazzal az email címmel, amin az 1-es világban vagyok. Tessék mondtam valamit. Sőt megjött a visszaigazoláshoz kapcsolódó email is. Így a probléma nálatok van!

A moderátorok részéről a témát lezártnak tekintem, miután már választ is kaptatok!

vörösbegy

HozzászólásSzerző: vörösbegy » 2011.08.25. 23:23

Bertad, biztos mindenben igazad van. De furcsa,hogy a regisztrálásnál nem lehet bejelölni, hogy hányas világba akarok regelni, ugyanis ennek nincs helye. Azonkívül, ha belépésnél a 2. világot adom meg, vidáman belép az 1-es adataimmal az 1. világba, abszolút nem érdekli, hogy nem azt jelöltem be - azért ilyen máshol nemigen van.
Szóval maradjunk annyiban, hogy valami csak sántít és a támogatásnál sincs még helye a 2. világ problémáinak.

Egyébként van valaki, aki játszik ott?????

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2011.08.26. 04:44

vörösbegy írta:...hogy valami csak sántít és a támogatásnál sincs még helye a 2. világ problémáinak.

Vörösbegy, te a fórumon keresed a Támogatást..Pont ezt írtam: innen nem tudunk segíteni. Ezekbe a hibabejelentős topikokba olyan hsz-t érdemes beírni, amire elegendő az elméleti segítség, mert innen a fórumról mi nem látunk bele a játékba, közünk sincs hozzá- tehát segíteni sem tudunk szaktudást igénylő dolgokban. Abban igazad van, hogy Gabesz ide elmulasztotta beépíteni a kettes hibabejelentés topikját- de ez nem a Támogatás!! Őket (pl) az aláírásomban levő linken keresztül éred el- ott pedig megtalálhatod a lenyiló fülecskén a Torpia kettes világot. Hidd el, akinek tudunk, segítünk innen a fórumról- de ahol beavatkozás kell bármi módon a játék menetébe, vagy hiba lép fel- ott nem a fórum és főként nem a fórummoderátorok az illetékesek. nicesmile
vörösbegy írta:De furcsa,hogy a regisztrálásnál nem lehet bejelölni, hogy hányas világba akarok regelni, ugyanis ennek nincs helye.
Ez az a hiba, amt csak a Támogatás csapata tud kijavítani.

És hogy a kérdéseitekre válaszoljak: hátam közepére sem hiányzik a játék, de próbaképp én is csináltam egy reget. ( 602 játékossal egyetemben.)

http://w2.torpia.hu/login/chooseside

Kép

Kattintással nagyítható a kép. lol

honor

HozzászólásSzerző: honor » 2012.01.13. 08:53

Üdvözlet!

Megkaptam az e-mailt, hogy a játékban megmaradt néhány db koronámat át tudom vinni egy másik szerverre a megadott kóddal.
Az volna a kérdésem, hogy ezt megtehetem az újrainduló 2. szerveren is majd?

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.01.13. 15:16

Természetesen, akár megvárhatod, míg pár nap múlva a kettes szerver újraindul, vagy az egyes szerveren is regisztrálhatsz és ott is beválthatod a kódot.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

regina092

HozzászólásSzerző: regina092 » 2012.03.27. 18:44

Valaki tud nekem segíteni, hogy mit kell ebben a játékban csinálni? Vagy legalábbis hogyan csináljam?

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.03.27. 18:48

Szia Regina!

Olvasd el itt a fórumon ezt a témakör csomagot:

http://f5.molehillempire.com/viewforum.php?f=76

Itt mindenre választ kapsz és el tudsz indulni a játékban. :)

Aniko79

HozzászólásSzerző: Aniko79 » 2012.05.31. 10:35

Sziasztok!
Pár napja kértem tőletek, hogy mivel egy csaló ellopta Hessa karakterét, mely én voltam, töröljétek Hessát. Ti le is zártátok, melyet köszönöm szépen. Viszont, most vki mégis használja ugyanazt a karaktert, melyet én alkottam. Ugyanúgy él 9 városom, illetve volt városom. Nem értem. Ha lezártátok, hogyan tudja vki mégis használni??? Kérlek benneteket, nézzetek utána. Köszönöm!!!
Anikó79

Szerk.: Nyilvános hozzászólásban sose adj meg személyes adatokat, e-mail címet!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2014.02.02. 20:43-kor.
Ok: E-mail cím törlése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”