Üzenetek

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Réka

Üzenetek

HozzászólásSzerző: Réka » 2011.06.12. 12:15

Nagyon hiányolom az üzenetek menüpontból az "összes kijelölése" és "törlés" vagy legalább egy "olvasottnak jelöl" gombot, hogy ne táncikáljon örökké a borítékom... Óránként kb 20-30 emberke jelöl be ismerősnek és elég idegesítő, hogy 1esével kell törölgetni az üzeneteket.
És azt is hiányolom, hogy a felhasználókat nem tudom letiltani, mivel jó páran vannak akik szexuális tartalmú üzeneteket küldözgetnek és sem jelenteni, sem tiltani nem tudom őket... Bár találtam (azt hiszem a támogatás pontban) bejelentéseket, de egyszerűbb, ha az üzenetet 1ből lehetne továbbítani. Vagy éppen aki csak simán degenerált kérdésekkel bombáz azt tilthassam, mert ugye az nem szeg szabályt, de rettentő idegesítő.

Sushi

Re: Üzenetek

HozzászólásSzerző: Sushi » 2011.06.15. 10:12

Igen, én is nagyon hiányolom az üzenetekben az összes kijelöl gombot, vagy valami olyan megoldást a barátokra, hogy ne kelljen egy nap 100-szor csak ikszelgetnem, mert kicsit dühítő. Vagy berakni egy olyan gombot amit ha bepipálok akkor nem jelölhetnek barátnak, nekik meg kiírja, hogy egyenlőre nem fogadok új barátokat.

Másik ötletem, hogy lehetne több féle kitüntetés, mert 10 napja játszom és már a kétharmadát teljesítettem. Például a többi tónál is lehetne pecázási kitüntetés, stb.

Harmadik a több dekoráció, de gondolom ez már belekerül egy későbbi fejlesztésben.

És látok egy hibát a kereskedésben, hogy valaki 0 A$-ért eladna halat és nem lehet megvenni.

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2011.06.16. 05:59

Réka írta:És azt is hiányolom, hogy a felhasználókat nem tudom letiltani, mivel jó páran vannak akik szexuális tartalmú üzeneteket küldözgetnek és sem jelenteni, sem tiltani nem tudom őket...

Szia!
Az ilyen és ehhez hasonló felhasználókat kérlek MINDEN ESETBEN jelentsd a Támogatás felé.
Köszi :)

duke

HozzászólásSzerző: duke » 2011.06.24. 16:15

Üdv!
A kimenő üzeneteim nem tudom törölni, van erre valami megoldás?
duke

xricsix

HozzászólásSzerző: xricsix » 2011.06.24. 21:30

Ja ez nekem is gondot okoz napi 100-hallat horgászok és minden nap 100 üzenetett törölni kritikus :S

Hellobetty

HozzászólásSzerző: Hellobetty » 2011.10.11. 18:56

Én is támogatnám a "mindet kijelöl" és "kijelöltek törlése" gombokat az üzenetben!

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”