Javaslat, ötlet

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
mamali56

Javaslat, ötlet

HozzászólásSzerző: mamali56 » 2015.10.14. 09:24

A 10. szint után unalmas mindig ugyan azokért a pontokét horgászni. Jó ötletnek tartanám időnként a megszerezhető pontok megduplázását, hogy a következő szinteket hamarabb lehessen elérni. Legalkalmasabb időpontnak a hétvégi napokat tartanám, mert akkor ilyen lehetőség mellett többször is belépnénk a játékba.
Két szint között elég sok pontot kell gyűjteni és az iskola és egyéb elfoglaltságok mellett naponta egyszer tudok belépni, és a szintugrás nagyon nehezen érhető el.
Szerintem nem én vagyok az egyedüli aki hasonló véleményen van.
Üdvözlettel: mamali56

Sacika13

Re: Javaslat, ötlet

HozzászólásSzerző: Sacika13 » 2016.01.06. 11:18

Kedves Upjers Csapat!
Már nagyon régóta játszom a Free Aqua Zoo játékkal és nagyon szeretem, de szomorúan vettem észre, hogy már eléggé feledésbe merült..... :o
Karácsonykor vártam, hogy milyen karácsonyi díszek , hátterek lesznek, de sajnos nem volt. Nagyon sok barátom azért nem játszik már, mert nincs már
érdekesség benne, és igazat adok az előttem szólónak, hogy nagyon lassan lehet haladni vele, nagyon sokan dolgozunk elég sokat, izgalmasabb lenne ha kicsit gyorsabban érnénk el a szinteket és ha még több fajta halat lehetne kifogni. Hiányzik az is hogy, pl: az egyesületi tónál ha elérjük a 19. szintet már nincs több hal amit esetleg kilehetne fogni ha tovább fejlesszük. Jobban motiválna mindenkit, ha még lenne hal amiért érdemes lenne fejleszteni és beadni az egyesületbe. Több játékkal is elkezdtem játszani, pl: a My sunny resort, My little farmies , de nem szeretném abbahagyni a Free Aqua Zoo-t sem. Lehetnének ott is ajándékok, hogy izgalmasabb legyen, pl: ne csak szemetet,követ és halakat lehessen kifogni, hanem (mint a többi játékban) még kilehetne fogni kártyarészleteket , berendezéshez,háttérhez vagy esetleg olyan halakhoz amiket csak érmével vagy prémium tagsággal lehet megszerezni, ugyanúgy lehetne cserélni , beváltani stb. Vásárolhatnánk és berendezhetnénk tapétával , lámpával, ággyal stb saját tenyésztő akváriumot és ugyanúgy lehetne tenyészteni a halakat benne, mint a másikban. Biztos sok mindenkinek tetszene ha lehetne saját tenyésztő akváriuma amit ő rendez be. Legalább is nekem tuti..... :D De biztos nem lennék egyedül. Szóval ezekre gondoltam, most hirtelen ezek jutottak az eszembe. Köszönöm szépen már csak azt is ha csak gondolkoztok rajta! Szép napot mindenkinek! Üdv, Sacika13

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”