Egyedi ötletek, amiknek nem kell topikot nyitni

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
faddir

Egyedi ötletek, amiknek nem kell topikot nyitni

HozzászólásSzerző: faddir » 2011.10.17. 08:08

A Füredi Hínáros tavon nagyon nehéz horgászni. Mivel legtöbbször, ha néhány másodpercnél tovább nyomom az egér jobb gombját, vagy nem nyomom le, az oldalsó csúszka a piros sávba szalad. Az eredmény, a hal meglóg. angry

Az ötletem: A nyíl lassabban mozogjon a csúszkán, hogy legyen idő lenyomni, vagy elengedni az egér gombját. Vagy, (ami jobb lenne) ne is legyen csúszka.
Mivel a valóságban, ha egy hal ráharap a csalira nagyon ritkán tud meglógni. :)

Piedone

Re: Egyedi ötletek, amiknek nem kell topikot nyitni

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.10.17. 14:50

Szia

Ez nem igaz egyáltalán nem nehéz horgászni a füredi hínáros tóba a következő tavakban még agresszívabb lesz a skála, szóval gyakorolj és kösd a fel a nadrágot csak egy kis ügyesség kell.

De ez nem a valóságot szimulálja a skálát kizárt hogy ki fogják venni a játékból!

Ezért felesleges volt témát nyitnod!

Bearmanboy
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

kata1234

HozzászólásSzerző: kata1234 » 2011.10.25. 08:37

ÖTLET: a boltban vehető halak alap kínálatát, most 1 érme ellenében lehet cserélni, és utána már "nem elérhető" a gomb és a lehetőség sem az újabb cserére.
Jó lenne, ha akár egyre magasabb érme áron (2. csere 2 érme lenne, 3. csere 4 érme...stb), de több csere lehetőség állna a rendelkezésre.
Ugyan úgy mint a másik faluban lévő varázsló esetében. Ő is egyszer elvarázsolja a tavakat ingyen, utána már 2 érméért és utána még több érme áron.
Tehát akinek valami nagyon kell és megéri keményen fizetni érte, annak van lehetősége rá, hogy többször varázsoltasson egy nap vagy ugyan így többször cserélhesse a halkínálatot egy nap a boltban.
A bolti halkínálat ilyen módú, egyre több érme áron igénybe vehető napi többszöri cseréjén az üzemeltető is jól keresne, hiszen aki teheti, az költené az érmét gazdagon arra, hogy a kínálatot cserélgesse míg a keresett hal fel nem bukkan a vásárolhatóak között.

Hellobetty

HozzászólásSzerző: Hellobetty » 2011.10.25. 12:14

Sziasztok!
Nekem az az ötletem lenne, hogy jó lenne az, ha rákattintunk a felhasználó nevére, meglehessen nézni, hogy éppen mit ad el a piacon! nicesmile

Krisz86

HozzászólásSzerző: Krisz86 » 2011.12.13. 01:15

Sziasztok

Nem tudom mennyire lehetséges,de jó lenne ha a raktár közvetlen az akváriumoknál is elérhető lenne egy gomb nyomásra.Mint a halas zacskó,vagy a vevők..
A Másik pedig jó lenne ha a raktárba a halak nem ugranának vissza mindig a sor legelejére (1-es szintű halakhoz) ha a 9-es szintű halakig elkattogtam már (ha pont 9-es kell csak,azt akarok kivenni),mert nagyon nem jó ennyit kattogni,főleg amelyik halból már 100nál is több van :D
Remélem megoldhatóak lesznek majd idővel legalább...
Ennyi lenne :)
A játékban [my free zoo] Kriszti86 néven megtalálsz!

bazsi20010115

HozzászólásSzerző: bazsi20010115 » 2011.12.30. 12:32

Sziasztok!
Szerintem jó lenne ha lehetne naponta egyszer halat küldeni valakinek.Nem csak annak aki a barátlistán is fönt van hanem bárkinek.Mert a kis szintűeknek esélyük sincs pénzt szerezni ha csak szemeshalakat adnak el 10 A$-ért.Ha kapnának pl. egy orrkeszeget akkor sokkal jobban haladnának.
És egy másik ötlet amit lehet hogy nem ide kéne írni:
Lehetne egy Omega 3 zsírsav préselő.Itt a 15 szint fölötti halakat lehetne beadni és egy nap után kapnánk egy adag Omega 3 zsírsavat.Ezt a piacon lehetne eladni vagy megetetni egy hallal ami növeli a szintjét 2 szinttel.Jah és a préselés 1 érmébe vagy 1000 A$-ba kerülne.Egyszerre 3 halat lehet préselni.De sajnos a préselés miatt és a sok zsírsav elvesztése miatt a halnak a szintje visszaugorna 1-re.
Remélem tetszik az ötlet:).

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.12.30. 16:04

Szia!

Szerintem meg lehet haladni mezei felhasználóként is, van nem is egy player aki már igazán szép teljesítményt ért el a játékba csak sok kitartás és türelem kell.

Ez az omega zsírsavas dolog nekem nem igazán tetszik.
A hal küldéses dolog sem igazán most egy mezei user miért kapna már pl. orrkeszeget ami ráadásul prémium hal.
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

bazsi20010115

HozzászólásSzerző: bazsi20010115 » 2012.01.02. 15:24

Sziasztok!
Szerintem nagyon ritkán horogra akadhatna egy kisebb korallzátony.Vagy a boltban lehetne venni érméért.5 fajta korallzátony lenne:kis korallzátony,sűrű korallzátony,virágzó korallzátony,hosszú korallzátony,nagy korallzátony.A kis korallzátony 5 érme/ db.a sűrű 8 érme/ db.a virágzó 12 érme/ db.a hosszú 15 érme/ db. és a nagy korallzátony 20 érme/ db.A korallzátonyokat be lehetne tenni az akváriumba és 1 nap elteltével valamilyen hal bukkanna fel belőle.Akár színes hal is lehet.Minél értékesebb a korallzátony annál nagyobb az esély arra hogy értékesebb legyen a hal és a szintje is nagyobb legyen.A hal felbukkanását követően a korallzátony megmaradna dekorációnak.Remélem tetszik az ötlet:).
További jó kapást.

bazsi20010115

HozzászólásSzerző: bazsi20010115 » 2012.01.02. 17:18

Sziasztok!
Írtam előbb egy korallos ötletet.Inkább nem dekorációként maradjon meg hanem gondozni kéne és ha megnőtt akkor a halak is megehetnék:).

bazsi20010115

HozzászólásSzerző: bazsi20010115 » 2012.01.03. 18:11

Szép kapást!
Lenne pár ötletem.
Az első:
Lehetne érméért venni buborékokat amikből 1 hét múlva bármilyen hal kifejlődhetne amit a 10. szint felett lehet fogni.Vagy ezek a halak amiket csak buborékokból lehetne megszerezni:
-szívhal
-villámhal
-angyalhal
-kubai kék rák
-homár
-piranna
A második:
Ha valakinek pl. zöld kőre van szüksége és kék kőből rengeteg felesleg van akkor egy pár érméért vagy pár ezer dollárért át lehetne festeni x mennyiségű kék követ zöldre.(De nem csak a kék követ lehet zöldre festeni.Fordítva is elvégezhető.Vagy a rózsaszínnel):).
Harmadik:
Ha már úgy is leszóltátok az Omega3 zsírsav üzemet akkor lehetne egy halkonzerv üzem.Itt bizonyos fajtájú halakat lehetne beadni és más-más ételeket előállítani belőlük.Hogy milyen ételt lehet belőlük készíteni azt a hal fajtája befojásolja.Az előállításért pontot kapnánk.Az előállított terméket el lehetne adni vagy megenni.Ha megesszük akkor valamilyen bónuszban részesülünk.(Pl. pont vagy több pecáspont).De hogy mi a bónusz az is szintén a terméktől függ:).

Remélem valamelyik ötletben azért van egy kis használható dolog:DD.
További jó kapást.És vigyázzatok a szemetekkel!!

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”