Ne csak érmével lehessen köveket venni, hanem A$-ral is!!!

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Nettka

Ne csak érmével lehessen köveket venni, hanem A$-ral is!!!

Hozzászólás Szerző: Nettka » 2011.08.31. 13:43

Ha már csak kövekkel lehet aktiválni az új funkciókat, akkor azokat a köveket ne csak érmével lehessen már venni! Mert nekem pl. van 50.000 A$-on de érmém már csak 4 és az nem elég hogy megvehessem a köveket ami kell. 10 szinten vagyok itt a feladatokért szinte csak pontokat ad, vagy egy kevéske A$-t. Így sosem fogok tudni aktiválni semmit :( Vagy lehessen olyat hogy az A$-t is át lehessen váltani érmére! :) Ez az én javaslatom :)

Piedone

Re: Ne csak érmével lehessen köveket venni, hanem A$-ral is!

Hozzászólás Szerző: Piedone » 2011.08.31. 14:20

Szia

Számtalan ilyen téma/felvetés van/volt már a fórumon.
1.) Nem csak érméért lehet venni köveket hanem horgászni is lehet én személy szerint több száz db-ot fogtam már ki.
2.) Szerintem az nem lesz megvalósítva sosem hogy A$-ért lehessen érmét venni. (Hiszen az Upjers direkt úgy alakítsa a játékot, ha csak minimális szinten is de költsön a játékos a játékra.)

Bearmanboy
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

Nettka

Hozzászólás Szerző: Nettka » 2011.08.31. 15:04

Tudom, hogy horgászni is lehet, én személy szerint nem horgászok több 100-at... Költöttem már rá nem egyszer, csak azért gondoltam mert A$-om meg sok van és erre szivesebben használnám fel.

Piedone

Hozzászólás Szerző: Piedone » 2011.08.31. 16:25

Értem én de az nem üzlet az Upjers számára :)
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

Álmoskanál

Hozzászólás Szerző: Álmoskanál » 2011.09.17. 10:49

Egyetértek!Én most a lila víziharasztra gyűjtök!Ez a játék nehezebb mint gondoltam! 8-)

Bonger

Hozzászólás Szerző: Bonger » 2013.05.02. 19:41

Most végülis mindegy mert, hogy azt a szabályt már nem kell bevezetni, hogy A$ ból is lehessen, követ venni, mert elég azt a szabályt bevezetni, hogy A$ból lehessen érmét venni. Most végülis nincs igazam?

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”