Kaphat gyomorrontást a csalitól a ... khm ... konzervdoboz?

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
pocsolyalakó

Kaphat gyomorrontást a csalitól a ... khm ... konzervdoboz?

HozzászólásSzerző: pocsolyalakó » 2011.07.29. 11:51

A címben feltett kérdés merült fel bennem pecázgatás közben.

Miért van az, hogy ha szemetet fogunk, akkor is elfogy a horogról a csali?

Életszerűtlen. Én még nem láttam faágat kukoricát majszolni. Aki látott már, legközelebb fotózza le, megnézném.

Másrészt meg így az embernek elmegy a kedve attól, hogy drágább csalival próbálkozzon. A múltkor bohóchal kellett volna nagyon, gondoltam, hogy hátha drágább csalival könnyebben fogok. Vettem is tíz darab nyűt. Fogtam vele 6 darab (!) szemetet (igen, írd és mondd 60 %) és négy halat.

Elkeserítő. Azóta se vettem nyűt, marad a kukorica.

A szemetes kocsi jó ötlet, de nem adja vissza a töredékét sem annak, amit elköltünk a csalira, potyára. Ezért aztán a javaslat az, hogy legalább a szemétfogásról vegyék le a csalicsökkentést. Így az üzemeltetők is nyernének, mert szívesebben vennék meg a játékosok a drága csalit a ritka halhoz.

Piedone

Re: Kaphat gyomorrontást a csalitól a ... khm ... konzervdob

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.07.29. 11:59

Szerintem a csalik csak pénzkidobás bármelyik halat kitudod fogni a kukoricával, az hogy elfogy a csali a szemét kifogásakor is hát most istenem nekem ne hogy azt mondd hogy 100db kukoricáért sajnálod az 50A$-t mert ha igen akkor szerintem keress más játékot, ugyan is ez semmiség ahhoz képest amilyen feladatok fognak rád várni.
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

OngBak

HozzászólásSzerző: OngBak » 2011.08.10. 03:00

Hát sziasztok :lol: Nevetséges az már igaz :(

Pl.: Tehát 100 § -os Bojli 10 db . hú ez már jó csali ??? Gondoltam :lol:

Kezdtem 2 Rodhatt galy 1 Gumi ez igen ezt megtetézte 1 Dobozzal amit majd Másfél percig fáraztottam., ez rendbe is van Jön a Hal 2 szintű Gyilkos Bálna 5 § ( ez már igen ) :D

Na ezt megtetézte 2 bakancsal vagy cipővel és jön a hal 1 szintű Csilli villi 7 § tán..

jó nagyon jött egy Sonka 3 szintű ez igen .!! Majd galy meg gumi megint ÁÁÁÁ nagyon durva ...

Lényeg semmi egy halak 20 § nem jött össze ,de teljesen mindegy a monitor olyan volt mint ha 1 hétig esőn lett volna a szabadban kb. :mrgreen: De olyat rávertem se kép se hang " Nevetséges :oops:

Nem az ,hogy elveszi a csalit mert nem érdekel csak halat is kellene fogni !!!! nem csak szemetet .!!!

És nem is merek venni 1000§ -os csalit Mire ?? Minek ?? jah és mit fognék vele 36szintű Pillát vagy 52szintű Csókost vagy sorolhatnám ... mert ezek mind feladatok .!! akkor igen lehet vennék ilyen csalit ,de így Max a Galacsin azzal legalább 50% -os fogás úgy ,hogy 2 db 1 x kő van benne az sem hal hanem kavics szóval ez van ... Na mindenkinek Kellemeset :lol:

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.08.10. 12:59

Szia, személyes véleményem szerint nem érdemes csalira költeni én 12 szintű létemre mindig csak kukoricát veszek.
Max 10-es szintű halat foghatsz ki tóból nagyobbat nem pont ez a lényege hogy neked kell a fejlesztésre összegyűjteni a pénzt és időt fordítania fejlesztésre!

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.08.10. 15:41

A szint az változó. Ki lehet fogni kukoricással 10-esnél magasabb szintű halakat is. :) Ezt a rendszer dobálgatja és vagy hozzád jut, vagy nem.

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.08.11. 14:30

10-esnél nagyobb szintű halat lehet fogni? Tudomásom szerint mi még soha nem fogtunk nagyobbat pedig közel 3000 alkalommal horgásztunk!

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.08.11. 17:00

Én fogtam már nem egy darab 12-es szintűt is. :)

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.08.11. 17:16

Hát akkor mi vagyunk a pechesek úgy nézz ki :D

OngBak

HozzászólásSzerző: OngBak » 2011.08.13. 17:03

Az igen gratula 12 szint szép :lol: És mien csalival ? 1000§ -os 1 érméssel ?? Hmmm.

Mert igen amit kell most az 59 szintű - ez a feladat ahhoz képest az csúcs 12 szint ..

Pedig én 3PP azaz 3pecapontér 3 Csókost meg 4 Discohalat ez a szép megtetézve minimum 4 db szeméttel ..

Ám lehet - é egy szemét Csúcs -ot csinálni a Topp listához ?? Megnézném kinek van még 600 db szemét mind az 5 féléből kb 1 hónap leforgása alatt ....

Na mindenkinek jó halfogást kívánok nem szemetet és köveket :lol:

Wonderful

HozzászólásSzerző: Wonderful » 2011.08.14. 11:22

Hát, ennyi szemetem tényleg nincsen, de én is fogtam már 10 és 12-es szintű halakat, sima kukoricával! Az elején egyszer próbáltam drágább csalit, de ha lehet még több szemetet fogtam, :evil: mint így, úgyhogy maradok a kukoricánál! :)
Sokkal jobban érzed magad, ha úgy állsz hozzá a szeméthez, hogy legalább van mit elszállítania tőled Kukás Karcsinak! :D A kövekkel meg majd csak lesz valami! wink

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”