Leg-leg-leg...

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kapibados játékkal
Banyanya
Kapcsolat:

Leg-leg-leg...

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.08.24. 19:33

Mindenki életében van sok-sok dolog,ami valami módon leg...Legjobb könyv,legszebb nap,legkedvesebb időtöltés,legnagyobb csalódás,legrosszabb álom..Pozitív és negatív dolgok egyaránt.Ha van kedvetek,írjatok ide egy-egy dolgot-akár röviden,akár hosszabban. :)

minya

Re: Leg-leg-leg...

HozzászólásSzerző: minya » 2010.08.25. 12:05

én hosszú évek óta nem voltam sehol,de nemrég Alsóőrsön nyaraltam kis családommal.ez volt nekem a legek-legje :!: :oops: :P unokám/csuszi/aranyérmet nyert felnőtt kategóriában vízibicikli versenyben :!: :oops:
Kép

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.08.25. 19:04

Minya,köszi,hogy megosztottad velünk a fotót-gratulálok nektek! :)

minya

HozzászólásSzerző: minya » 2010.08.26. 07:44

köszönöm,remélem nem okoztam csalódást senkinek akik esetleg azt hitték én másképp nézhetek ki,de ez a valóság és ez a topik megérdemli az igazi és nem kitalált poénokat.én örülök van lehetőség bemutatni magunkat és élményeinket :!:

dmarcsi55

HozzászólásSzerző: dmarcsi55 » 2010.08.26. 17:08

Gratulálok én is Minyának,valamint unokájának az elért sikerért:)))
Minyához hasonlóan ,sok éven át én sem voltam sehol:((
Az elmúlt nyáron viszont 2 "LEG" is történt velem.Eljutottam POMPEIbe ,a Vezúv által betemetett városba.hihetetlen érzés volt látni a múlt varázsát,belépni a házakba,járni a 2000 éves utcák kövein.Teljesen ép épitészeti részek vannak,csodaszép falfestmények.Láthatók még disztárgyak,bútorok,munkaeszközök és a kővé vált emberek.Olyanok mint a kőszobrok.
A másik "LEG" is Olasz-élmény.Ha autóval is ,de a 35 fok melegből,órák alatt feljutottam 2769 méter magasra ,az örök hó birodalmába,ahol már nem laknak emberek,tűkanyarokkal tűzdelt szerpentin vezetett fel-le.Láttam gleccsert,hatalmas sziklákat,mindez félelmetes és csodálatos volt egyszerre,még álmodtam is ,az egyszem élőlénnyel,"akivel" találkoztunk,egy hegyikecskével.
Remélem nektek is tetszett az én" LEG"-em :))
SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.08.26. 17:19

Marcsi,ez gyönyörű lehetett-a kővé vált emberek említésénél megborzongtam.Elképesztő dolgokra képes a természet,talán amíg az ember testközelből nem tapasztalja,nincs is tisztában Földünk erejével.
Irigykedem ismét picit..hiszen az emlékek örökre veled maradnak.

miss_smiley

HozzászólásSzerző: miss_smiley » 2010.08.27. 09:37

minya írta:köszönöm,remélem nem okoztam csalódást senkinek akik esetleg azt hitték én másképp nézhetek ki,de ez a valóság és ez a topik megérdemli az igazi és nem kitalált poénokat.én örülök van lehetőség bemutatni magunkat és élményeinket :!:

Hogy okoznál csalódást? Butaság!
Egyébként szerintem nagyon hasonlít rád az unokád! :) És csatlakozom a gratulálók sorához!

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.08.28. 19:46

Kép

Ere a képre statisztikailag szinte nulla az esély.

Már az akkor és ott vagyok ahol és akkor amikor kell.

Illetve még az is, hogy ezt a gyönyörű 911-es Porschét megfogja a vasúti átjáró, ahol épp egy MÁV-os Bz motorvonat csattog át.

De ma Győrben erre rohadtul nagy volt az esély, ugyanis ma volt az OldTimer Rally zárónapja. :) Nagyon élveztem. :)
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Vissza: “Off Topic”