Hobby sarok

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kapibados játékkal
Seth
Kapcsolat:

Re: Hobby sarok

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.08.23. 12:18

Addig is míg tervezgetek, ötletelgetek, jöjjön a teljesség igénye nélkül az én hobbim, a fotózás.

Fotózok mindent, a tömegközlekedés fotózását szeretem a legjobban, de csinálok portrékat is. Néhány portrémat megmutatom:

Kép
Gőzmozdony csatlórúd-csapágy olajozás

Kép
Egész alakos portré a 424-es fűtőjéről

Kép
Boborékfújás - Orfű, Pécsi tó

Kép
Buborék-makró

Kép
Éjszakai portré, ezen a képen én is rajta vagyok (napszemüveg, baseballsapka, tetoválásról felismertek)

Kép
Éjszakai fotózás: Szombathelyen a múzeum udvarán a villamos

Üdv.:
Seth
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Seth 2010.09.01. 08:50-kor.
Ok: + 2 képet raktam be
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Hennaart
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Hennaart » 2010.08.23. 16:37

Seth írta:Addig is míg tervezgetek, ötletelgetek, jöjjön a teljesség igénye nélkül az én hobbim, a fotózás.

Fotózok mindent, a tömegközlekedés fotózását szeretem a legjobban, de csinálok portrékat is. Néhány portrémat megmutatom:

Kép
Gőzmozdony csatlórúd-csapágy olajozás

Kép
Boborékfújás - Orfű, Pécsi tó

Kép
Éjszakai fotózás: Szombathelyen a múzeum udvarán a villamos

Üdv.:
Seth

Ezek nagyon jó képek! Mindig is irigyeltem a jól fotózókat..sajna ez nekem, nem adatott meg.Vagy a gépem hagyom otthon,vagy utólag tudatosodik,hogy ezt jó lett volna lekapni ! :D

dmarcsi55

HozzászólásSzerző: dmarcsi55 » 2010.08.23. 16:53

Seth!
Nekem is tetszenek a képeid, "jól áll a gép a kezedben" :))
Tehetséges fotós vagy!
üdv:
Marcsi

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.08.23. 19:36

Szia Hennaart!

Kép

PÜ-ben elküldtem a nagyfelbontású méretet. :D

üdv.:
Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Hennaart
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Hennaart » 2010.08.23. 19:54

Hohohóóó :lol: Megkaptam..feldobtad a pettyest :) Ment a válasz is rá,és lementettem a fotót..A középső kartus a neved lenne? Vagy az mit jelent? Elárulod?

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.08.23. 19:58

Hennaart írta:Hohohóóó :lol: Megkaptam..feldobtad a pettyest :) Ment a válasz is rá,és lementettem a fotót..A középső kartus a neved lenne? Vagy az mit jelent? Elárulod?

A kartusban Széth neve látható hieroglifákból. Az a baj, hogyha én a szabályok szerint írnám le a nevemet, akkor mindössze 3 hieroglifa lenne, a TMS, mivel az óegyiptomiak kevés jelnek tulajdonítottak betűnyi szerepet, és azokat is csak mássalhangzókhoz. A többi hieroglifa nagy része majdnem azt jelenti, amit jelöl, persze vannak kivételek, de ezeket ők tudták.
Kép

Hennaart
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Hennaart » 2010.08.23. 20:07

Tamás (!?) Kedves,köszönöm az infót :)
Most lépek,még megcsinizem a mai feladatot,és ha holnapig nem jelzel vissza,hogy változtatsz-e,akkor elkezdem megtervezni a képet :)
Jó éjszakát mindenkinek!

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.08.23. 20:39

Hennaart írta:Tamás (!?) Kedves,köszönöm az infót :)
Most lépek,még megcsinizem a mai feladatot,és ha holnapig nem jelzel vissza,hogy változtatsz-e,akkor elkezdem megtervezni a képet :)
Jó éjszakát mindenkinek!

Igen, Tamás

PÜ fiókodat lesd meg, lecseréltem erre:

Kép

A hieroglifák jelentése föntről lefelé:
-látni
-beszélni
-megbecsülés
-igazság
-erő

És erre vigyáz balról jobbra Thot, Anubisz, Széth és Ré.

Üdv.:
Seth
Kép

Plumeria

HozzászólásSzerző: Plumeria » 2010.08.31. 20:58

Hennaart írta:Noh,akkor kezdem is :)

Mint a nicknevem is utal rá,a "fő" hobbim a hennázás..Évek óta csinálom,nagyon sok szép emlékem kötődik hozzá,hisz sztem nincs annál jobb érzés,mint mikor olyat tudsz nyújtani ami a másikból örömet tud kiváltani:)
A teljesség igénye nélkül válogattam ki a képeket.

Mindenkinek Mosolygósat!
Kriszta

Naaaaaaaa :( ... nekemnek méééér nem láthatóak a képek :( ... nem éri :( ... tesssékk nekem is megmutizni , plíz :)

Vissza: “Off Topic”