Ismerkedés a tengerparton

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kapibados játékkal

Tannie

Re: Ismerkedés a tengerparton

HozzászólásSzerző: Tannie » 2010.10.15. 14:03

Szia itt is Mindenkinek!
Végigolvastam itt is mindent, és nagyon örülök, hogy sok olyat olvastam, ami engem is érdekel. Állatok, Goethe, Egyiptom, King, természet... és már nem is tudom hirtelen, mik még. :)
Anikó vagyok, 40 éves, van egy nagy lányom (20 centivel magasabb nálam.... :lol: ) és 23 évvel fiatalabb. Van egy nagy férjem, aki közel 40 centivel magasabb nálam, és 1 évvel idősebb. És van egy macskánk, aki 12 éves, és gyakorlatilag ő irányítja az életet a birodalmában, azaz a panellakásban, ahol lakunk. :D
Szeretek olvasni, szeretem az állatokat és a természetet. A foglalkozásom ápolónő. Az Én Kicsi Tanyám-on is ott vagyok, ugyanezen a néven. A Kertbirodalomban egyelőre még nem, de ami késik.... az nem jön időben. :)
Egyelőre ennyi, és örülök, hogy itt lehetek.
Szép napot Mindenkinek! :)
Ha az embert olyannak vesszük, mint amilyen, tulajdonképpen rosszabbá tesszük. De ha olyannak vesszük, amilyennek lennie kell, akkor azzá tesszük Őt, amivé lehetne.
(Goethe)

dmarcsi55

HozzászólásSzerző: dmarcsi55 » 2010.10.15. 14:46

Szia!!!
Itt is csak köszönteni tudlak,s biztatni gyere gyakran!!!
Olyan jó lenne egy baráti közösség---de igen nehezen alakul!!
Érezd itt jól magad!
Minden szépet és jót nektek!!!
Marcsi

Tannie

HozzászólásSzerző: Tannie » 2010.10.15. 19:29

Marcsi: ahogy a mondás tartja: hamar munka ritkán jó. :) Azaz ha nehezen és lassan alakul is a közösség, azért csak alakul valamennyire, és remélem, hamarosan többen leszünk.
Igyekszem gyakran jönni és írni is fogok biztosan valahova. Ha kicsit is nem figyelek, regényeket vagyok képes írni. :mrgreen: Úgyhogy figyelek, hogy ezt ne tegyem, mert idáig hallatszana a horkolás, amit a több ezer szavas esszéim váltanának ki.... :lol:
Ha az embert olyannak vesszük, mint amilyen, tulajdonképpen rosszabbá tesszük. De ha olyannak vesszük, amilyennek lennie kell, akkor azzá tesszük Őt, amivé lehetne.
(Goethe)

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.10.15. 19:45

Tannie,üdv köztünk :) És nyugodtan jöhetnek az esszék,mi csak örülnénk neki !

Tannie

HozzászólásSzerző: Tannie » 2010.10.15. 19:55

Banyanya: köszönöm Neked is a kedves fogadtatást! :) Iskolás koromban soha nem volt elég egy irodalom dolgozatfüzet egész tanévre, olyan szörnyű hosszú fogalmazásokat írtam. :lol:
Ha egyszer regényt írnék, akkor az cirka 3415 oldalas lenne. :D Még jó, hogy egy szál darab téma se jut eszembe, valamint időm sem lenne megírni.
Ezért inkább olvasom őket, mindenki jobban jár így. :)
(Goethe)

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.10.15. 20:01

Nálam pont fordított a helyzet-3 gyerkőcömnek,életemnek köszönhetően témám lenne millió,csak a tehetség hiányzik :( Így tehát én is olvasó üzemmódban élem az életem-már azt a pár percet,ami a család-háztartás-munka háromszög után megmarad :lol:

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.10.16. 19:14

Szia Tannie!

Én Kicsi tanyám fórumában az OFF fórumrészben a Szösszenetek c. topikban olvashatsz tőlem pár gondolatot, regénytöredéket... :)

Ja, és persze üdv közöttünk! :)

Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Tannie

HozzászólásSzerző: Tannie » 2010.10.16. 19:41

Banyanya: nálam a témával is, tehetséggel is baj van! :D Mert a mennyiség nem azonos a minőséggel. Fiatal koromban azt hittem, hogy talán van némi tehetségem az íráshoz, de ahogy egyre több és több könyvet elolvastam, rájöttem, hogy hajajj, hol vagyok én azokhoz képest. Sehol. :)
Ezért inkább marad az olvasás.
Seth: olvasgattam a Fórumot a Kicsi Tanyán is, főleg "szakmai" okokból, hogy ne kérdezzek olyat, amire már van válasz valahol, és valóban meg is találtam mindenre a választ, de a Szösszeneteket nem olvastam, köszi, hogy felhívtad rá a figyelmemet. Ezek után feltétlen meg fogom nézni, kíváncsi vagyok a gondolatokra, töredékekre. :)
Nekem is volt több regénykezdeményem, több novellám, sőt versem is, de ezek több költözés alkalmával elvesztek. A versekből maradt valamennyi, azokra most már vigyázok, bár némelyiket én magam sem értem már.... :lol: Nem baj, fő, hogy szép emlékek. :)
És persze köszönöm a kedves üdvözlést. :)
Most megyek, mielőtt lefordulok a székről, és horkolni kezdek a parkettán... :D
Jó éjt Mindenkinek! :)

Szerk.: Seth: még nem volt időm olvasni a Szösszeneteket, munka-család-házimunka-miegymás miatt.. :( De nem fogom elfelejteni! :)

Megint szerk.: most már elolvastam, csak azt nem tudom, hogy ezt minek írom, mikor már odaírtam, hogy elolvastam, és még máshova is odaírtam... :D Íráskényszer. :)
Miért lettél pont Seth? A gonosz és pusztító és zűrzavaros? Gonosz vagy, pusztító és zűrzavaros?... :lol: Csak nem tán. :D
(Goethe)

Pandagocia

HozzászólásSzerző: Pandagocia » 2010.11.22. 21:09

Egyiptom gyönyörű lehet. Az én álmom Görögországba eljutni. És Petra........nah az lenne igazán szép. Sebaj egyszer úgyis nyerek a lottón!
:-)

Vissza: “Off Topic”