Ismerkedés a tengerparton

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kapibados játékkal
virag84

Re: Ismerkedés a tengerparton

HozzászólásSzerző: virag84 » 2010.08.12. 13:54

Sziasztok
Anikó vagyok Szolnokról. 26 éves, volt barátnő (most már menyasszony) párom hív volt barátnőmnek, kedves mi?? Van cicám és kutyám. Később pedig majd halaim is:)
Az én kicsi tanyámon is játszom, 1-es szerveren.
http://s1.kapibados.hu/schaugarten/inde ... er=2817714
Az élet értelmét nem keresni kell, hanem nekünk kell értelmet adni az életnek:)

miss_smiley

HozzászólásSzerző: miss_smiley » 2010.08.13. 14:26

Szép gesztus a vőlegényedtől! :D És te hogy hívod őt?

virag84

HozzászólásSzerző: virag84 » 2010.08.14. 13:19

[del] vagy Mócsingnak, de volt már Mukri is :D
nagyon szeretjük becézni egymást XD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Seth 2010.08.15. 12:22-kor.
Ok: Nem beszélünk csúnyán!

miss_smiley

HozzászólásSzerző: miss_smiley » 2010.08.16. 08:09

Mi is szeretjük becézni egymást, mi Makik vagyunk (függetlenül a játéktól). Bár csak egymás közt, mert talán az ismerősök előtt elég furi lenne! :oops: :D

virag84

HozzászólásSzerző: virag84 » 2010.08.16. 12:17

Csinálni kéne egy topikot, ki hogy becézi egymást :)))

miss_smiley

HozzászólásSzerző: miss_smiley » 2010.08.16. 13:07

Hajrá! Valósítsd meg! :)

Hennaart
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Hennaart » 2010.08.18. 10:11

Sziasztok!

Remek topic,gyorsan ki is használtam és lecsekkoltam mindenkit :)
Én Kriszta vagyok,de a netvilág csak Hennaartként ismer :D Mindenhol ezen a néven "futok".
Játszom tanyán,KB-ben,bár mióta bejött a Kapi,ez a kedvenc.
3 gyermekem van,2 lány 1 fiú,és most töltöttem a 39 évemet..(Csak a fiatalabbaknak mondom,minden kornak megvan a gyönyörűsége,főleg,ha nyitott vagy befogadni és megélni a vele járó történéseket! )
Szeretek játszani,ismerkedeni.
Hennát festek,gravírozok,rajzolok,"szobrászkodom",tojást csipkézem,és még egy csomó dolog érdekel,amivel ki tudom fejezni magam.

Imádok olvasni,mindenevő vagyok az irodalomban,ezoteriával és egyéb "varázslatos" dolgokkal kötöm le magam,ha épp nem netezek :)
Van 5 cicám és egy vérnyúl a kertben.Oroszlánfejű fajta,mióta kiszökött,nem tudjuk elkapni,ám jól elvan :lol:
A nagyfiam(15 éves) most kapott egy hasonló papirusz képet ,mint amit itt láttam,nálunk a keret bambuszból lett rá.Majd megpróbálom feltenni :)
Mindenkinek szép napot..holnapot!
Mosolygósat!
Kriszta
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Banyanya 2010.08.18. 12:36-kor.
Ok: Bocsi,de a linket ki kellett szednem..de lenti www-re bökve megtaláljátok Kriszta oldalát:)

Plumeria

HozzászólásSzerző: Plumeria » 2010.08.18. 13:53

Sziasztok !
Márti vagyok , itt Plumeria , tanyán és kertben pedig Pompas kutyatej álnéven :) ... mert ki a virágot szereti, az én vagyok !
58 évem gyors elszállt , anno mint bio/ földr. szakos tanár és nagy környezetvédő , most mint a védikus tudományok után (asztrológia, ayurvéda , vasztu ) érdeklődő és kutató töltöm a napjaim . Jógázok , úszok , síelek , nordicozok , bringázok ... Férjem szerint egész nap a gép előtt ülök , de neeeem :) , ebben a fiam viszi a pálmát ! Néha , ha dolgozni vágyom akkor pénzügyi tanácsokkal gazdagítom a környezetem . Két nagyon szép cicem van :) a gyönyörű kutyáim ( alaszkai malamut / moszkvai őr ) sajna már a vadászmezőkön vannak . Anno egy Akita inut én is szerettem volna !

Szép Napocskásat !

http://s1.enkicsitanyam.hu/publicfarmho ... r=15557505
http://s1.kapibados.hu/schaugarten/inde ... er=2811036
http://s5.kertbirodalom.hu/garden/index ... r=15323937

miss_smiley

HozzászólásSzerző: miss_smiley » 2010.08.19. 08:59

Nahát Hennaart és Plumeria! Nagyon érdekes személyiségek vagytok!
Hennaart, a nyuszival mi van, amikor esik az eső? Nemrég nekem is kiszökött a nyuszim a kertbe, és jól elvolt, eső elől bejött az előtérbe. :) De sajnos úgy három hete eltűnt. :( Látták a szomszédban is, de hogy azóta merre jár? Biztos felhúzta a nyúlcipőt és elment világot látni! Remélem!
Plumeria! Nagyon szimpi vagy, biztos kedveltelek volna, ha az én tanárom lettél volna! Középsuliban vagy általánosban tanítottál?
Én nem nagyon szerettem a középsulis földrajz és biosztanáraimat... Nagyon uncsik voltak.

Hennaart
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Hennaart » 2010.08.19. 09:18

Miss Smiley :) Köszönöm,hogy érdekesnek találsz...Az tény,hogy nem unatkozom,soha egy percet sem,bár az is igaz,időnként a saját agyamra megyek :D
Plummot van szerencsém ismerni személyesen is,pár éve egy másik(ezós) fórumon hozott össze minket a jósors:) Bizton állíthatom kivételes személyiség,hihetetlen humora és stílusa van! Aki jókat akar mosolyogni,kezdjen el vele levelezni..Rejtő Jenő elbújhat melette :)
A vérnyúl...
Sokáig bent lakott nálunk szabadon,teljesen szobatiszta volt,míg el nem kezdtek a hormonjai izzani..Nagyon harapós lett és lábra támadt:(
Ezért úgy határoztunk a külső kamrába kap helyet..Ő másként döntött,hisz az első adandó alkalommal kikaparta magát,azóta szabadon császkál..Közben költöztünk és kb. 3 hétig azért jártunk vissza másik házhoz,hogy elkapjuk a grabancát..Folyton kifulladtunk az üldözésbe,ő pedig csak röhögött rajtunk :)
Kép
Esőt imádja,kiáll a kukorica alá és áztatja magát :) Lökött egy jószág....
Hoztam egy kazal makkát is :) Két anyacicától 1 nap különbséggel lett 7 kiscicc..Mivel nem volt különbség,egy szakajtóba tettem őket,és amelyik anyuka ráért,az szoptatta az összeset:D Muris volt :)
Kép

Legyen szép napotok!
Mosolygósat!
Kriszta

Vissza: “Off Topic”