➸ HORDA kereső

Itt mutathatod be a hordádat és toborozhatsz tagokat
Hanga

➸ HORDA kereső

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.03.17. 01:11

Itt kereshetnek a játékosok hordát.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

marianna0618

Hordát keresek

HozzászólásSzerző: marianna0618 » 2015.03.26. 09:12

Sziasztok !
Szintemnek megfelelő hordát keresek,hogy csatlakozzak a hozzám hasonló játékosokhoz.
53as szinten vagyok, naponta többször is belépek a játékba. Számításaim szerint kb 1500-2000 sárkánykő gyűlik össze naponta, amit be tudok adni a Hordába.
Ha valamelyik Hordát érdekli a jelentkezésem, akkor a játékban írjon.
Marianna0618

Megtaláltam a hordámat, ezért kérlek már ne írjatok ez ügyben. Köszi mindenkinek.
M

Dicephoto

Re: ➸ HORDA kereső

HozzászólásSzerző: Dicephoto » 2015.05.07. 06:35

Sziasztok!

Szintemnek megfelelő hordát keresek, ami aktívan működik. 41-es vagyon jelenleg, minden nap többször belépek. Olyan hordát keresek, amiben megtalálom a helyem, ahol csapatként tudunk dolgozni, együtt harcolni és fejlődni. Számításaim szerint naponta 800-1000 sárkánykövet tudok beadni.
Keressetek bátran! ;)
Zsizsiii

budavica

HozzászólásSzerző: budavica » 2015.05.09. 09:03

Dicephoto írta:Sziasztok!

Szintemnek megfelelő hordát keresek, ami aktívan működik. 41-es vagyon jelenleg, minden nap többször belépek. Olyan hordát keresek, amiben megtalálom a helyem, ahol csapatként tudunk dolgozni, együtt harcolni és fejlődni. Számításaim szerint naponta 800-1000 sárkánykövet tudok beadni.
Keressetek bátran! ;)
Zsizsiii

Szia !
Írtam neked , nem válaszoltál !
Budavica

ÁrnyékosHold

HozzászólásSzerző: ÁrnyékosHold » 2015.08.30. 06:14

Sziasztok!

Szívesen lépnék valamely egyszerű feltételeket kívánó hordába.
Olyanba lehetőleg ahol van időm rájönni, hogy amit esetleg kívánnak tőlem az NEKÜNk miért jó, és arra is, hogy a horda maga NEKEM miért jó.
Azaz kezdő vagyok teljesen, (21-es), nem veszem fel a versenyt a régiekkel, és nem is akarom :)

Köszi, ha írsz :)

Hold

..... már érvénytelen :) .....

Rexxx79

HozzászólásSzerző: Rexxx79 » 2015.10.07. 19:23

ÁrnyékosHold írta:Sziasztok!

Szívesen lépnék valamely egyszerű feltételeket kívánó hordába.
Olyanba lehetőleg ahol van időm rájönni, hogy amit esetleg kívánnak tőlem az NEKÜNk miért jó, és arra is, hogy a horda maga NEKEM miért jó.
Azaz kezdő vagyok teljesen, (21-es), nem veszem fel a versenyt a régiekkel, és nem is akarom :)

Köszi, ha írsz :)

Hold

..... már érvénytelen :) .....

Amit kínáltam neked, az megfelelt a kívánságlistádnak! Nálunk volt lehetőséged fejlődni, a kérdéseket mindig megválaszoltuk, ha elakadsz, segítünk. De hogy egy szó nélkül lelépj, azzal párhuzamosan minden hordatagot törölj a barátlistádról, arra nem szolgált rá sem a csapat, sem én. Már csak az eljárás módja miatt megérdemled, hogy ezt a nyilvánosság olvassa, és lehetőleg ne kerülj közösségbe, mert nem érdemled meg!

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.10.07. 20:00

Rexxx79 írta:Amit kínáltam neked, az megfelelt a kívánságlistádnak! Nálunk volt lehetőséged fejlődni, a kérdéseket mindig megválaszoltuk, ha elakadsz, segítünk. De hogy egy szó nélkül lelépj, azzal párhuzamosan minden hordatagot törölj a barátlistádról, arra nem szolgált rá sem a csapat, sem én. Már csak az eljárás módja miatt megérdemled, hogy ezt a nyilvánosság olvassa, és lehetőleg ne kerülj közösségbe, mert nem érdemled meg!

Szia!

Megkérlek hogy ne a Horda kereső témát, illetve a fórum nyilvános felületeit használd vitás kérdések rendezésére, üzengetésre!
Ha gondod van bárkivel is azt privát üzenet formájában rendezd le. Köszönöm.

Vissza: “Hordák”