A RAKTÁR MEGTELT! - Sárkánykő

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Ranchor108

A RAKTÁR MEGTELT! - Sárkánykő

Hozzászólás Szerző: Ranchor108 » 2015.03.17. 15:21

Sziasztok!

A frissítés óta bosszantó hibaüzenetet kapok valahányszor sárkánykövet gyűjtök: A RAKTÁR MEGTELT! Barátcsillagozás közben észleltem.

Amikor már 100-200 db sárkánykő összegyűlt a raktárban, akkor a fenti hibaüzenet jelenik meg minden egyes új kőszállítmány érkezésekor. Habár 1500 helyem van és jóváírja ugyan a rendszer az újonnan érkezett köveket is, mégis zavaró. Soron kívül ki lehet ezt javítani, vagy várnunk kell a jövő hétig?

Köszönettel: Ranchor

Ui.: Kiléptem-beléptem, sárkánykő vermeket ki-bepakoltam, sütiket, böngészési adatokat töröltem és mégis. :-(

outside

Re: A RAKTÁR MEGTELT! - Sárkánykő

Hozzászólás Szerző: outside » 2015.03.17. 16:21

Sziasztok!
Ez nálam is jelentkezik.
Barátsegítésnél belépés utáni első segítés rendben. A másodiknál már jön a hibaüzenet. Kilépve, cache törölve, visszalépve ugyancsak az első rendben, a másodiknál már hibaüzenet.
Üdv:
outside

SummerSavannah

Hozzászólás Szerző: SummerSavannah » 2015.03.17. 19:49

outside írta:Sziasztok!
Ez nálam is jelentkezik.
Barátsegítésnél belépés utáni első segítés rendben. A másodiknál már jön a hibaüzenet. Kilépve, cache törölve, visszalépve ugyancsak az első rendben, a másodiknál már hibaüzenet.
Üdv:
outside

Ugyanez a problémám!

a7torpe

Hozzászólás Szerző: a7torpe » 2015.03.19. 06:37

Nálam szintén

Odett997

Hozzászólás Szerző: Odett997 » 2015.03.19. 19:14

Igen, nálunk is ez az új problem, ami szerencsére csak zavaró, de az nagyon... razz

Köszönettel:

Odett
Sunblade klán

Kaktuszvirága

Hozzászólás Szerző: Kaktuszvirága » 2015.03.20. 08:15

Sajnos ezt mi is tapasztaljuk.
Ezen kívűl még más hibát is!

Például épp üzenetet írok valakinek, közben valakitől én is kapok üzenetet, amit addig írtam eltűnik, elvész!
Kezdhetem előlröl az egész levélírást és ha kis szerencsém van, akkor megint kapok üzenetet, és megint kezdhetem előlről!
Iszonyúan bosszantó!

Más hiba is van még, bár ez már nem annyira zavaró, mint az előző kettő!

Ezt pedig a kutatási felületen találtam, fele magyarul, vele németül jelenik meg az egyes kutatási feladatok felirataiban, tájékoztatásában.

A sárkánykő gyűjtése során, állandó jelleggel érkező "RAKTÁR MEGTELT" hibaüzenet viszont élvezhetetlenné teszi, mert gyűjtés közben állandóan ellenőrizni kell, hogy valóban megtelt-e!
Például 1000-es raktárférőhelynél, 2 sikeres harc és látogatások alkalmával gyűjtött köveknél tuti, hogy folyamatosan ellenőrizni kell, mert különben elvész a gyűjtött kő egy része! Azonban nem csak kisebb kapacitású raktárnál zavaró ez, hanem 3000-esnél is!

Jó lenne, ha ezt mielőbb kijavítanák, mert borzasztóan zavaró és élvezhetetlenné, körülményessé teszi az egész játékot!

rainbow36

Hozzászólás Szerző: rainbow36 » 2015.03.20. 08:33

Nalam is ez a baj (többek között) h allandoan kiirja h a raktar megtelt. Nem kicsit idegesitö mint ahogy irtak is allandoan ellenörizni kell h tenyleg megtelt-e.
Tovabba ilyen hibak fordulnak meg elö: idönkent a koboldoknak hiaba adom ki a feladatokat, nem hajlandoak figyelembe venni. A 2. szinten van egy agy (nem a lepcsö közeleben) amibe ha befektetem a koboldot egyszerüen eltünik belöle. Az 1. szinten van h befektetem az agyba es mikor kipihente magat egyszerüen "beesik" az agy melle es nem mozdul amig el nem veszem. Ugyanez a helyzet az egyik üstnel is. Vegez a fözessel de nem tud elmenni onnet.
Goblinok: idönkent egy-egy asztalt nem hajlandoak figyelembe venni holott ki van adva ra a munka, hiaba rakom oda öket, elmennek onnet.
Na meg ugy összessegeben olyan mintha az összes szörny IQ-ja csökkenne. Mindenhova ki van adva a melo de ök össze-vissza csaszkalnak munkakereses cimszo alatt. Ugy kell oda tenni oket. Goblinok ha megeheznek csak kevesnek jut eszebe közülük h elmenjenek kajalni, nekem kell oda tenni oket az asztalhoz. Ja, es meg amit kifelejtettem: baratlatogatasnal van ahol nem lehet rakattintani a szörnyek feje felett levö csillagokra mert nem reagal ra, ha vissza lepek es ujra belepek az adott barat kotorekaba akkor neha sikerül, de volt mar olyan h akkor sem.

tezsemacska

Hozzászólás Szerző: tezsemacska » 2015.03.21. 08:14

rainbow36 írta:Nalam is ez a baj (többek között) h allandoan kiirja h a raktar megtelt. Nem kicsit idegesitö mint ahogy irtak is allandoan ellenörizni kell h tenyleg megtelt-e.
Tovabba ilyen hibak fordulnak meg elö: idönkent a koboldoknak hiaba adom ki a feladatokat, nem hajlandoak figyelembe venni. A 2. szinten van egy agy (nem a lepcsö közeleben) amibe ha befektetem a koboldot egyszerüen eltünik belöle. Az 1. szinten van h befektetem az agyba es mikor kipihente magat egyszerüen "beesik" az agy melle es nem mozdul amig el nem veszem. Ugyanez a helyzet az egyik üstnel is. Vegez a fözessel de nem tud elmenni onnet.
Goblinok: idönkent egy-egy asztalt nem hajlandoak figyelembe venni holott ki van adva ra a munka, hiaba rakom oda öket, elmennek onnet.
Na meg ugy összessegeben olyan mintha az összes szörny IQ-ja csökkenne. Mindenhova ki van adva a melo de ök össze-vissza csaszkalnak munkakereses cimszo alatt. Ugy kell oda tenni oket. Goblinok ha megeheznek csak kevesnek jut eszebe közülük h elmenjenek kajalni, nekem kell oda tenni oket az asztalhoz. Ja, es meg amit kifelejtettem: baratlatogatasnal van ahol nem lehet rakattintani a szörnyek feje felett levö csillagokra mert nem reagal ra, ha vissza lepek es ujra belepek az adott barat kotorekaba akkor neha sikerül, de volt mar olyan h akkor sem.
szia rainbow36 :) én is küszködtem sokáig az asztalba, üstbe fagyó dolgokkal. volt hogy napi szinten 30-40 db-t szedtem be és raktam ki újra. fölösleges. töltsd fel nyugodtan azokat az asztalokat üstöket is amikhez nem hajlandóak oda állni és lépj ki. ha vissza léptél a játékba már tudják használni. mikor kiadod a munkákat azok a tárgyak használhatatlanok ahol nem jelenik meg a termelési idő. amúgy pedig egy CCleaner -el való tisztítás sokat segíthet a dolgon.érdemes hetente 1x elvégezni.

rainbow36

Hozzászólás Szerző: rainbow36 » 2015.03.21. 09:45

tezsemacska írta:
rainbow36 írta:Nalam is ez a baj (többek között) h allandoan kiirja h a raktar megtelt. Nem kicsit idegesitö mint ahogy irtak is allandoan ellenörizni kell h tenyleg megtelt-e.
szia rainbow36 :) én is küszködtem sokáig az asztalba, üstbe fagyó dolgokkal. volt hogy napi szinten 30-40 db-t szedtem be és raktam ki újra. fölösleges. töltsd fel nyugodtan azokat az asztalokat üstöket is amikhez nem hajlandóak oda állni és lépj ki. ha vissza léptél a játékba már tudják használni. mikor kiadod a munkákat azok a tárgyak használhatatlanok ahol nem jelenik meg a termelési idő. amúgy pedig egy CCleaner -el való tisztítás sokat segíthet a dolgon.érdemes hetente 1x elvégezni.
Ok, köszi:) Ezt a ki- belepes dolgot majd megprobalom. ccleanerrel szoktam am neha takaritani.. :)

Bamanna

Hozzászólás Szerző: Bamanna » 2015.04.07. 08:47

Sziasztok!

Történt már valami ebben a "megtelt" raktár ügyben?

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”