termelőegységbe befagyott árú

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
tezsemacska

termelőegységbe befagyott árú

Hozzászólás Szerző: tezsemacska » 2014.11.16. 08:08

sziasztok:)
sajnos azt kell mondjam ,hogy a termelő egységekbe egyre többször és egyre többe fagy be a termelendő cucc. mostanában a konyhai főzőalkalmatosságokat kell összeszedegetnem van,hogy egyszerre 10-t is és újra kirakni újra feltölteni és ezt minden belépésnél. van olyan grillsütőm amibe belefagyott az étel de nem enged hozzányúlni még engem sem. olyankor ki kell lépnem újra vissza és talán akkor engedi,hogy berakjam a raktárba majd újra ki és újra feltölt. ez így nem az igazi. lassan már teljesen megszűnik a termelés.:( légyszi segítsetek nem vagyok sziszifusz.
tezsemacska

Ranchor108

Re: termelőegységbe befagyott árú

Hozzászólás Szerző: Ranchor108 » 2014.11.18. 08:19

Sziasztok!

Mostanában nekem is beragadnak az áruk: nincs visszaszámlálás illetve nincs egyáltalán idő kiírva, és egyik goblin sem akar ahhoz az asztalhoz ülni. Ki kell vennem és újra beraknom. Ma reggel legalább 5-6 asztalnál ez volt. Jó lenne a mai frissítés közben erre is ránézni.

HiYuRei1979
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HiYuRei1979 » 2014.11.18. 11:07

Ranchor108 írta:Sziasztok!

Mostanában nekem is beragadnak az áruk: nincs visszaszámlálás illetve nincs egyáltalán idő kiírva, és egyik goblin sem akar ahhoz az asztalhoz ülni. Ki kell vennem és újra beraknom. Ma reggel legalább 5-6 asztalnál ez volt. Jó lenne a mai frissítés közben erre is ránézni.

Remélem tényleg javítják. Megjegyzem, nekem a kilog-belog megjavítja ... általában. :oops:

Bamanna

Hozzászólás Szerző: Bamanna » 2014.12.07. 12:11

Ranchor108 írta:Sziasztok!

Sziasztok!

Nálam ugyan ez a helyzet, egyre sűrűbben fordul elő. Tényleg javítani kéne valamit ezen.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.12.09. 11:43

Vizsgáljuk a dolgot.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Istikam

Hozzászólás Szerző: Istikam » 2014.12.10. 18:21

Ranchor108 írta:...Mostanában nekem is beragadnak az áruk...
Bamanna írta:Nálam ugyan ez a helyzet, egyre sűrűbben fordul elő. Tényleg javítani kéne valamit ezen.

Nálam a játékból való ki- és visszalépés mindig megoldotta ezt a problémát, ekkor már gond nélkül befejezték a szörnyek a tárgy gyártását.

Bamanna

Hozzászólás Szerző: Bamanna » 2014.12.18. 07:53

Istikam írta:
Ranchor108 írta:...Mostanában nekem is beragadnak az áruk...
Bamanna írta:Nálam ugyan ez a helyzet, egyre sűrűbben fordul elő. Tényleg javítani kéne valamit ezen.

Nálam a játékból való ki- és visszalépés mindig megoldotta ezt a problémát, ekkor már gond nélkül befejezték a szörnyek a tárgy gyártását.
De ez nem megoldás, h folyton ki be lépjek. Ma is belépésnél a konyhai eszközökbe befagyott a termelés, újra indítottam, aztán lecsillagoztam és megint csak befagyott. Röpke 10-15 perc alatt.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.12.19. 03:20

A programozók folyamatosan dolgoznak a hibák elhárításán. Vannak amelyeket könnyebb javítani és ezért hamarabb rendbe tudják hozni és van nehezebb eset is ami időbe telik. A lényeg, hogy dolgoznak rajta, azaz nem marad így. Addig is amíg meg nem oldódik a probléma, a türelmetek kérjük.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Ranchor108

Hozzászólás Szerző: Ranchor108 » 2014.12.24. 14:00

Segítség a programozóknak: nálam a hiba akkor jelentkezik mostanság, amikor csillagozok. Csillagozás után 95%-ban a grillsütőkben ragadnak be a kaják. Szerencsére más termelőegységnél mostanában nem tapasztalom a jelenséget, csak nagy ritkán még egy-egy goblin ragad hozzá az asztalhoz: megmerevedik.

Üdv: Ranchor

megatron711

Hozzászólás Szerző: megatron711 » 2015.01.22. 21:28

sziasztok.
csak kérdezni szeretném,hogy mikor lesz némi javulás a termelőegységeknél mert már nagyon idegesítő a dolog.
megfőz egy krumpli levest kiakad,megsüt egy oldalast kiakad. stb....
lassan már eltelt egy hónap itt az előttem szólók panaszával de még mindig nem történt semmi.
köszönöm a választ.
helló :): :oops:

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”