Kihelyezett objektumok

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
kitomer

Kihelyezett objektumok

HozzászólásSzerző: kitomer » 2014.10.05. 05:07

Sziasztok!
Ha valamit - legyen az dekoráció, vagy termelő egység - aranyért veszünk, illetve legyártunk arról látni lehet mennyi van épp raktáron (fehér szám jobbra fent) ÉS mennyi van kihelyezve (kék szám balra fent). Nem lehetne-e ez utóbbit a kristályért vásárolt dolgoknál is alkalmazni? Én speciel örülnék neki ha azoknál is rögtön látnám mennyit raktam már le.

Istikam

Re: Kihelyezett objektumok

HozzászólásSzerző: Istikam » 2014.10.06. 18:08

kitomer írta:Sziasztok!
Ha valamit - legyen az dekoráció, vagy termelő egység - aranyért veszünk, illetve legyártunk arról látni lehet mennyi van épp raktáron (fehér szám jobbra fent) ÉS mennyi van kihelyezve (kék szám balra fent). Nem lehetne-e ez utóbbit a kristályért vásárolt dolgoknál is alkalmazni? Én speciel örülnék neki ha azoknál is rögtön látnám mennyit raktam már le.

Lehet, hogy azért nem jelzi, mert a kristályért vásárolt dolgok 10 fölött is adnak dicspontot?
(Nem tudom, csak egy tipp...)

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”