Egy Két ötlet(jöhetnek újak is) - LEZÁRVA

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Ifrit tanya

Re: Egy Két ötlet(jöhetnek újak is)

HozzászólásSzerző: Ifrit tanya » 2014.08.10. 10:20

Sziasztok, nekem egy kis problémám lenne, mégsem oda írok, hanem ide, mert javaslatnak szánom. :) Egyszerűbb lehetne a lények nyakon ragadása, mert a fal "mögött" dolgozó lényt elég nehéz elkapni... Többszörös dupla kattintás szükséges, és elég kellemetlen, mikor egy dupla kattintásnál véletlenül a falat érem, és törlöm az addig megmunkált időt... Ez egy egynapos falnál dühítő, mikor 2-3 óra lett volna hátra, és visszaáll az eredeti időre. Ebből kiindulva ha "törlöm" a fal bontását, ne ugorjon vissza az eredeti időre, mitől javulna meg a bontott fal a bányászat során? :D És megköszönném, ha a kiszabott feladat kijelölését egyértelműbbé varázsolná vajonki, mert hiába teszem a fal mellé, egy másikhoz csavarog, többször önállósítja magát. Nálam több bontásra jelölés van, így nap mint nap látom a terveimet. Mondjuk a kézzel odaemeléskor jelölném ki a munkaterületet például.. 8-) Remélem ez mind érthető, amit leírtam... :lol:
Beérem azzal, ki beéri velem.

Truck95

HozzászólásSzerző: Truck95 » 2014.08.10. 10:47

ancsa05 írta:Az is jó lenne ha a makacs sziklához a bombát nem csak kristályért lehetne beszerezni.

Támogatom mindenkinek az ötletét, ancsa, te pedig megelőztél én is ugyanezt akartam volna leírni:
Jó lenne, ha a makacs sziklához(csak bombával robbantható ki) nem csak kristályért lehetne bombát venni hanem mondjuk a ezüst vagy arany gyorsíttókban is meglehetne szerezni, vagy mondjuk a csaták utáni zsákmányosládikóban is, esetleg ha valaki elér a vámpírokhoz, akkor portya után (1-2 szer) bombával térnének haza, stb.
Bölcs mondások:
Aki másnak vermet ás, az a sírásó!
A munka még nem ölt meg senkit. De minek kockáztatni!?
A munkához úgy kell hozzáállni, hogy más is hozzáférjen!

----------------------------------------------------------->------>--->Bontóm

Truck95

HozzászólásSzerző: Truck95 » 2014.08.10. 10:52

Ifrit tanya írta:Sziasztok, nekem egy kis problémám lenne, mégsem oda írok, hanem ide, mert javaslatnak szánom. :) Egyszerűbb lehetne a lények nyakon ragadása, mert a fal "mögött" dolgozó lényt elég nehéz elkapni... Többszörös dupla kattintás szükséges, és elég kellemetlen, mikor egy dupla kattintásnál véletlenül a falat érem, és törlöm az addig megmunkált időt... Ez egy egynapos falnál dühítő, mikor 2-3 óra lett volna hátra, és visszaáll az eredeti időre. Ebből kiindulva ha "törlöm" a fal bontását, ne ugorjon vissza az eredeti időre, mitől javulna meg a bontott fal a bányászat során? :D És megköszönném, ha a kiszabott feladat kijelölését egyértelműbbé varázsolná vajonki, mert hiába teszem a fal mellé, egy másikhoz csavarog, többször önállósítja magát. Nálam több bontásra jelölés van, így nap mint nap látom a terveimet. Mondjuk a kézzel odaemeléskor jelölném ki a munkaterületet például.. 8-) Remélem ez mind érthető, amit leírtam... :lol:

ismerős... az tényleg nagyon bosszantó tud lenni :x
Bölcs mondások:

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.10. 11:25

A szörnyet a szikla mögött úgy is meg lehet fogni, ha 1x rákattintasz,

Kép

majd a szörny képe melletti piros kezet választod.

Kép

Ezen kívül meg tudod nézni melyik szörnyed hol van és mit csinál épp, ha a szörnyike ablakának jobb oldalán található nyilacskára kattintasz.

Kép

A faltörés műveletét pedig azért törölted, mert gyorsan, legalább 3x kattintottál a falra. 2 gyors kattintás után megjelent a csákány, a 3. pedig törölte a koboldok addigi munkáját.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Truck95

HozzászólásSzerző: Truck95 » 2014.08.10. 11:34

Hanga írta:A szörnyet a szikla mögött úgy is meg lehet fogni, ha 1x rákattintasz,

Kép

majd a szörny képe melletti piros kezet választod.

Kép

Ezen kívül meg tudod nézni melyik szörnyed hol van és mit csinál épp, ha a szörnyike ablakának jobb oldalán található nyilacskára kattintasz.

Kép

A faltörés műveletét pedig azért törölted, mert gyorsan, legalább 3x kattintottál a falra. 2 gyors kattintás után megjelent a csákány, a 3. pedig törölte a koboldok addigi munkáját.

Kedves Hanga!
én ezt tudtam, mert olvastam, csak sokszor szoktam a "dupla kattos" módot használni(mert lusta vagyok 1x rákattintani :) )Azonkívül nehéz elkapni, mert mindig elhajol, ha megakarom fogni :x :lol:
Bölcs mondások:

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.10. 12:18

Truck95 írta:Kedves Hanga!
én ezt tudtam, mert olvastam, csak sokszor szoktam a "dupla kattos" módot használni(mert lusta vagyok 1x rákattintani :) )Azonkívül nehéz elkapni, mert mindig elhajol, ha megakarom fogni :x :lol:

A dupla kattal nincs is gond, csak a harmadikkal. :) Két katt után megjelenik a csákány, a 3. kattal pedig használod is. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Ifrit tanya

HozzászólásSzerző: Ifrit tanya » 2014.08.10. 13:56

Köszi Hanga, majd megpróbálom azt a módszert. De ez a többin nem segít. :lol: Egyértelműen kijelölni a feladatot a delikvens számára, de ami nagyobb probléma; ne álljon vissza a fal az eredeti időre, ha leveszem róla a bontási szándékot. Ilyet tehetek ideiglenesen is, mert el kell mennem otthonról, és automatice csak azon az elérhető falon hagyom a bontást, amit szeretném ha pillanatnyilag munkálnának. (elmennek, alszanak, majd munkát keresnek). Ezzel befolyásolom a távollétemben, hogy mit végezzenek. Ez nem nagy kérés.. :P

Ifrit tanya

HozzászólásSzerző: Ifrit tanya » 2014.08.10. 14:00

Egyébként igaza van Hangának, tényleg 3.-ra veszi le a bontási szándékot. De ha célozgatod, és kattingatsz, mert hajolgat, akkor könnyen lőhetsz vagy 4-5-öt is... :mrgreen: De maradjunk a macerás oda katt, le is katt, oszt jóvan. Örüljünk, hogy nem kell szagolgatni őket. :lol:

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2014.08.10. 20:50

A sziklák mögötti szörnyeket úgy a legkönnyebb nyakon ragadni, ha rákattintasz egyre, ami látszik, majd az alsó csík jobb szélén elkezdesz lapozni a nyilakkal, és ha odaérsz a kívánt szörnyhöz, megragadod a kézzel. Hogy éppen melyik szörnynél tartasz, azt onnan tudod, hogy mindig a monitor közepére ugrik lapozás közben, és vastag, színes körvonala lesz.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Ifrit tanya

HozzászólásSzerző: Ifrit tanya » 2014.08.12. 08:27

K_Krisztian írta:Mindenképp jó lenne ha a padló lapok nem tűnnének el.
Nagyon de-motiváló tud lenni hogy újra meg kell vennem, plusz így elesek annak lehetőségétől hogy átrendezhessem a kotorékom kedvem szerint.
A trónteremről meg nem is beszéljünk, amíg nem lehet csak áthelyezni/elraktározni a lapokat addig 160 kristály az ára (alap terület 4X4) ami vagy sokáig tart kibányászni(túlzottan is)vagy Kb. 6000 Ft. Pedig a falak pont erre a célra vannak ha nem tévedek. Ha már "kész" egy terület akkor elkeríthessem és látszódjon a programozók munkája amit a falak mintájára áldoztak.(plusz a dekorációnak ad helyet)
Egy jól működő kotorék szerintem többszöri átrendezést is igényel.

Egyetértek Krisztián hozzászólásával, én tegnap szembesültem az átrendezés nehézségeivel, mely érintette a Barkácsműhelyt is. Elment az egyik Goblin, majd 12.000 aranyba került újabb 3-at venni, hogy visszajöjjön egy 1-es szintű. Azt a 12.000 aranyat nem fedezi a megrendelés, egyéb eladás, a feladatok teljesítésének összessége(csak napok múlva egy olyan játékosnak, aki napiszinten rajta lóg a játékon). :D Ennyire ne legyen nehéz, hogy elveszik az, amit busás áron megvásároltunk, mert elakadás szintre megy a játék. Nincs pénz, nincs haladás, lassú gyűjtés, meg ilyenek. :)

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”