Horda

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Bamanna

Re: Horda

HozzászólásSzerző: Bamanna » 2015.03.14. 17:50

Sziasztok!

Sárkánykövet csak akkor tudok gyűjteni, ha horda tag vagyok, vagy akkor is, ha még nem léptem sehová sem? Mert eddig nem dobott még egyet sem, igaz, most építem a járólapokat, de nem villant föl h bármikor is dobott volna a játék.
Ja és az ismertetőben a 6 járólap igazából 9.
Lehet h a Sárkánykőaknához elég a 6db, de a veremhez nem.

Lunalona

HozzászólásSzerző: Lunalona » 2015.03.14. 17:53

Csak ha tag vagy.

Bamanna

HozzászólásSzerző: Bamanna » 2015.03.14. 18:12

Lunalona írta:Csak ha tag vagy.

Köszönöm

gvercsi

HozzászólásSzerző: gvercsi » 2015.03.18. 21:03

Nem értem ezt a raktárt.Igaz kapacitásnak 250 sárkánykövet ír,de nem fér el benne annyi-elég hamar kiírja,h. tele...az hagyján,de a hordában is írja,h. tele a raktár holott az előbb csak 111 volt bent. :oops: :oops: :oops:
Akkor most hogy van ez?!Kapacitásnak tán 10000 kavicsot mutat???
Honnan lehet még gyűjteni a látogatáson kívül???
Köszi

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.03.18. 21:14

gvercsi írta:Nem értem ezt a raktárt.Igaz kapacitásnak 250 sárkánykövet ír,de nem fér el benne annyi-elég hamar kiírja,h. tele...az hagyján,de a hordában is írja,h. tele a raktár holott az előbb csak 111 volt bent. :oops: :oops: :oops:
Akkor most hogy van ez?!Kapacitásnak tán 10000 kavicsot mutat???

Szia

Olvasd el Gabesz bejegyzését: viewtopic.php?f=474&p=578838#p578838

Honnan lehet még gyűjteni a látogatáson kívül???
Köszi

A sárkányköveket a játékban hébe-hóba találni lehet a következő funkcióknál:

• Termelés
  • Sziklabontás
  • Besegítés barátnak
  • Sikeres csaták
  • Befejeződő kalandozások
  • Minotauruszos ajándék
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

gvercsi

HozzászólásSzerző: gvercsi » 2015.03.23. 19:57

SZIASZTOK!
MÉG MINDIG NEM TUDOK RENDESEN BEADNI A HORDA SZÖVETSÉGI ADÓBA RENDESEN SÁRKÁNYKÖVET :oops: :oops: :oops: :oops:
Egyszerűen van 141 kövem- a raktárba rengeteg hely- ma még nem adtam be és csak 91 követ engedne betenni..... :twisted: :twisted:
Most akkor mit tegyek?!?!

outside

HozzászólásSzerző: outside » 2015.03.24. 14:51

Tejinashi írta:
Gabesz írta:Senkinél nincs olyan eset, hogy valami szőrén-szálán eltűnik. Félreértések vannak. Például szerintem az esetedben nem volt aknád, hanem aknarészleted van. Nézd csak meg még egyszer, valahol itt lesz a kutya elásva.

Azt biztos, hogy nem nézem el, hogy egy aknarészletem van, vagy a bal felső sarokban van egy egyes. Tény, hogy van egy aknarészletem, de határozottan emlékszem, hogy egy egyes volt a bal felső sarokban. Sajnos bizonyítani nem tudom, de mindegy, csak ezért nem fogom abbahagyni a játékot :) Majd összejön valahogy egy akna....

Szia!
Én veremmel jártam így. Prémium-ládából kiforgattam, megjelent a kis 1-es szám a bal felső sarokban. Kiválasztottam a lerakást, megjelent lerakhatóan, csak nem volt helyem neki. Elkezdtem lerakni a járólapokat és kiléptem. Mire elkészültek a lapok (másnap reggel), már nem volt meg a verem. Írtam a támogatásnak, de ott azt mondták, hogy csak részletet kaptam. :(
Arra azért kíváncsi lennék, ha nem lépek ki, és a lapok elkészülésekor tényleg lerakom, akkor mi lett volna...
Üdv:
outside

DarkFanatikus

HozzászólásSzerző: DarkFanatikus » 2015.03.28. 11:51

Üdv mindenkinek!

Az a tapasztalatom, hogy a csatákat, és a barátlátogatásokat kivéve, minden más cselekményért véletlenszerüen, vagy legalábbis számomra nem kitapasztalt módon ad sárkánykövet a rendszer. Azt látom, hogy összefüggésben van a tapasztalatiponttal pl sziklabontás vagy kalandozás esetén. De van, hogy a 3. vagy 4. vagy egymásutáni töréseknél is ad követ. Ebből a sejtésem, hogy véletlenszerü. Valóban igy van? Ha véletlenszerü, akkor mekkora a mértéke?

Egy másik kérdésem az lenne, hogy létezik az, hogy szintfüggő ugyanazért a cselekményért kapható sárkánykövek száma? Teháthogy nem mindegy, hogy 50. vagy 40. szintüként török szét pl. egy nagyon kemény sziklát? A csatánál mi határozza meg? Az előrehaladottság az országokban? Csak a szint? Mindkettő?

Köszönöm a válaszokat!

gvercsi

HozzászólásSzerző: gvercsi » 2015.04.06. 12:31

Sziasztgok!
Még nem láttam arról semmit-mi van akkor ha a vezető kilép és utána mindenki elmegy egy másik hordába.Kilehet venni valahogy a betett pénzt sárkánykövet esetleg ha átadnám másho
vá??Köszönöm a választ

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.04.06. 14:27

gvercsi írta:Sziasztgok!
Még nem láttam arról semmit-mi van akkor ha a vezető kilép és utána mindenki elmegy egy másik hordába.Kilehet venni valahogy a betett pénzt sárkánykövet esetleg ha átadnám másho
vá??Köszönöm a választ

Szia

A horda úgy működik, mint a farmos szövetkezet. A betett pénzt és sárkányköveket nem lehet átvinni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”