Általános beszélgetés a játékkal kapcsolatban

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
katarzina79

Re: Általános beszélgetés a játékkal kapcsolatban

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.04.22. 13:30

Odett997 írta:Probléma megoldva!

Köszönöm!

Odett

Szia!

Én sajnos még nem vagyok hordatag, így csak egy ötletem van. A hordafelületen lennie kell egy beállítások fülnek, ott pedig egy horda feloszlatása opciónak. Ha már csak egy tag van, vagyis az alapító van a hordában, ennek aktívnak kell lennie. Próbáld meg, hátha.(a szöviben így működik)

a7torpe

HozzászólásSzerző: a7torpe » 2015.05.25. 09:55

Nem tünt fel még senkinek hogy pár napja mintha kevesebbet termelnének a goblinok? Vagyis nem kevesebbet csak a raktárban van kevesebb.Én tegnap este feltöltöttem az asztalokat (32 db) és mára csak 29 festmény van a raktárban miközben minden asztalnál kettőt legyártottak surprize

Ranchor108

HozzászólásSzerző: Ranchor108 » 2015.05.25. 14:59

a7torpe írta:Nem tünt fel még senkinek hogy pár napja mintha kevesebbet termelnének a goblinok? Vagyis nem kevesebbet csak a raktárban van kevesebb.Én tegnap este feltöltöttem az asztalokat (32 db) és mára csak 29 festmény van a raktárban miközben minden asztalnál kettőt legyártottak surprize

Én nem végeztem még ilyen jellegű alapos vizsgálatot, csak az tűnt fel, hogy kb. másfél-két hete lassabban gyűlik az arany. De most utánanézek, köszi az infót.

Ranchor

ancsa05

HozzászólásSzerző: ancsa05 » 2015.05.28. 12:47

Sziasztok Szörnyurak/hölgyek!

Érdeklődnék azoktól akiknek van vámpírjuk, hogy nektek is kevésbé hasznos dolgokat portyáznak össze? Vagy később ha magasabb lesz a szintjük értékesebb dolgokat zsákmányolnak? Azt már megfigyeltem, minél éhesebben küldöm annál tovább marad el. :D

a7torpe

HozzászólásSzerző: a7torpe » 2015.05.28. 18:09

ancsa05 írta:Sziasztok Szörnyurak/hölgyek!

Érdeklődnék azoktól akiknek van vámpírjuk, hogy nektek is kevésbé hasznos dolgokat portyáznak össze? Vagy később ha magasabb lesz a szintjük értékesebb dolgokat zsákmányolnak? Azt már megfigyeltem, minél éhesebben küldöm annál tovább marad el. :D

Nekem már a második portyán hoztak pl. kriptajárólapot, de nagyon sokszor "haszontalan" dolgokat hoznak.
Már kipróbáltam, de az idő sem befolyásolja hogy mit hoznak. Szerintem teljesen véletlenszerű

ancsa05

HozzászólásSzerző: ancsa05 » 2015.05.28. 20:45

a7torpe írta:
Nekem már a második portyán hoztak pl. kriptajárólapot, de nagyon sokszor "haszontalan" dolgokat hoznak.
Már kipróbáltam, de az idő sem befolyásolja hogy mit hoznak. Szerintem teljesen véletlenszerű

Köszönöm a választ! Nekem eddig kripta járólapot nem hoztak csak varázslatokat, olyat amit én is letudok gyártani, na, hátha fellelkesülnek és megörvendeztetnek engem is ilyenekkel :D

Ranchor108

HozzászólásSzerző: Ranchor108 » 2015.06.01. 08:27

ancsa05 írta:Sziasztok Szörnyurak/hölgyek!

Szia!

Szoktak időnként béna csapdákat, haszontalan holmikat hozni nekem is, de többször előfordult már, hogy kripta- és lakosztály járólappal állítottak be (nem is keveset, a második vámpírom pl. így jött össze) s időnként felbukkannak drágaköves cuccokkal is. Pl. hazacipeltek pár koboldszobrot és már legalább egy tucat kristálygömbbel kedveskedtek a sámánjaimnak is. Szóval kleptomániás ürgék ugyan, hozzáragad a mancsukhoz minden, de nem csak gagyi cuccokkal térnek haza. :-)

Ranchor

ancsa05

HozzászólásSzerző: ancsa05 » 2015.06.01. 16:00

Ranchor108 írta:Szia!

Szoktak időnként béna csapdákat, haszontalan holmikat hozni nekem is, de többször előfordult már, hogy kripta- és lakosztály járólappal állítottak be (nem is keveset, a második vámpírom pl. így jött össze) s időnként felbukkannak drágaköves cuccokkal is. Pl. hazacipeltek pár koboldszobrot és már legalább egy tucat kristálygömbbel kedveskedtek a sámánjaimnak is. Szóval kleptomániás ürgék ugyan, hozzáragad a mancsukhoz minden, de nem csak gagyi cuccokkal térnek haza. :-)

Ranchor

Ezt örömmel olvastam :D Leültem beszélgetni a vámpírommal, megígérte hogy igyekezni fog, még kezdő a kicsike, majd belejön. :)

SnickersCaptain

HozzászólásSzerző: SnickersCaptain » 2015.07.08. 15:23

Sziasztok!

Egy egyszerű kérdésem lenne: Már semmilyen módon nem lehet kétfejű csimpánzot vagy fejnélküli lovast szerezni? mert lemaradtam ezekről az akciókról, s nagyon tetszik ez a két szörny, de sehol sem találom, hogy hogyan juthatnék hozzájuk.

A választ előre is köszönöm.
Snickers! Megállni tilos!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.07.08. 15:29

SnickersCaptain írta:Sziasztok!

Egy egyszerű kérdésem lenne: Már semmilyen módon nem lehet kétfejű csimpánzot vagy fejnélküli lovast szerezni? mert lemaradtam ezekről az akciókról, s nagyon tetszik ez a két szörny, de sehol sem találom, hogy hogyan juthatnék hozzájuk.

A választ előre is köszönöm.
Snickers! Megállni tilos!

Szia

Jelenleg nem lehet ezekhez a szörnyekhez hozzájutni, viszont már kerültek be a játékba korábbi bónuszszörnyek. Lehet, hogy a kétfejű csimpánz és a fejnélküli lovas is idővel elérhetővé válik. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Általános”