Általános beszélgetés a játékkal kapcsolatban

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
a7torpe

Re: Általános beszélgetés a játékkal kapcsolatban

HozzászólásSzerző: a7torpe » 2015.02.01. 15:17

Gabesz írta:Az alacsony életerejű zombiért én kérek elnézést, tegnap az utolsó pillanatban változott ugyanis a zombi értéke, de az infó már nem jutott el időben minden kollégához, így sajnos már nem aktuális szövegek mentén jelentettem be a dolgot. Ezt azóta mindenütt javítottam.
A zombinak tehát - a kollégák legutóbbi tájékoztatása alapján - a nagy ütőerő az előnye, viszont nem bír ki túl sokat, hamar hal (és ez szerintem egy picit direkt is van, hiszen csak így tud felrobbanni a harctéren). Mindenképpen egy átlagszörnytől hatékonyabb harci egységről van szó, csak nem pont úgy, ahogy tegnap bejelentettem, elnézést a tévedésért!

A zombi felrobbanása a saját katonákra is hatással van?

Istikam

HozzászólásSzerző: Istikam » 2015.02.04. 13:25

a7torpe írta:A zombi felrobbanása a saját katonákra is hatással van?

szerencsére nem :)

Editparkja

HozzászólásSzerző: Editparkja » 2015.02.06. 21:28

Sziasztok! Valaki találkozott a kártyarészletek között harci csontvázzal? Én a Myfreezoo-val is játszom, és ott a korábbi bónuszajándékok mikor bejönnek a játékba kigyűjthetők vagy dollárért megvehetők.

Ranchor108

HozzászólásSzerző: Ranchor108 » 2015.02.06. 22:25

Editparkja írta:Sziasztok! Valaki találkozott a kártyarészletek között harci csontvázzal? Én a Myfreezoo-val is játszom, és ott a korábbi bónuszajándékok mikor bejönnek a játékba kigyűjthetők vagy dollárért megvehetők.

Én még egy darab harcos végtaggal (bocsánat: részlettel) sem találkoztam idáig. :-)

Odett997

HozzászólásSzerző: Odett997 » 2015.02.12. 16:59

Sziasztok!

A kérdésem az lenne a Valentin napi akcióval kapcsolatban, hogyha összegyűjtöttem 6000 bonbont, akkor érdemes-e tovább ásnom, hogy több legyen, vagy nem; és küldhetem a koboldjaim dolgozni? questionlips

A karácsonyi akciónál figyelembe vette a többletet és adott + ajándékot érte, a Halllloweeeeen-nél viszont nem... :roll:
Ezért érdeklődnék, hogy most miként lesz... :?:

Köszönöm:

Odett

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.02.12. 18:16

Odett997 írta:Sziasztok!

A kérdésem az lenne a Valentin napi akcióval kapcsolatban, hogyha összegyűjtöttem 6000 bonbont, akkor érdemes-e tovább ásnom, hogy több legyen, vagy nem; és küldhetem a koboldjaim dolgozni? questionlips

A karácsonyi akciónál figyelembe vette a többletet és adott + ajándékot érte, a Halllloweeeeen-nél viszont nem... :roll:
Ezért érdeklődnék, hogy most miként lesz... :?:

Köszönöm:

Odett

Szia

Milyen plusz ajándékot kaptál?
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Odett997

HozzászólásSzerző: Odett997 » 2015.02.12. 18:54

Hanga írta:

Szia

Szia!

A kis karácsonyi csomagból (ami az első ajándék volt, ha jól emléxem...) kaptam +2-t az "elszámolásnál". Gondoltam azért, mert több pontom lett.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.02.12. 19:12

Odett997 írta:
Hanga írta:

Szia

Szia!

A kis karácsonyi csomagból (ami az első ajándék volt, ha jól emléxem...) kaptam +2-t az "elszámolásnál". Gondoltam azért, mert több pontom lett.

Az első ajándék Pityuka ajándéka volt. Ebből kaptál 1 helyett 3-at?

Kép

Odett997

HozzászólásSzerző: Odett997 » 2015.02.13. 14:14

Hanga írta:
Odett997 írta:
Hanga írta:

Szia

Szia!

Az első ajándék Pityuka ajándéka volt. Ebből kaptál 1 helyett 3-at?

Kép

Nem nem. Rosszul írtam le, utána néztem és a Halloween-nél kaptam egy olyan tököt pluszba a végén, amit nem vettem meg. Ebből gondoltam.
De a kérdéseid alapján gondolom, hogy az eredeti felvetés tárgytalan, vagyis 6000 után nem érdemes már gyűjteni.

Köszönöm:

Odett

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.02.13. 16:46

Odett997 írta:Nem nem. Rosszul írtam le, utána néztem és a Halloween-nél kaptam egy olyan tököt pluszba a végén, amit nem vettem meg. Ebből gondoltam.
De a kérdéseid alapján gondolom, hogy az eredeti felvetés tárgytalan, vagyis 6000 után nem érdemes már gyűjteni.

Köszönöm:

Odett

Nem érdemes tovább gyűjtögetni. Azért kérdeztem vissza, mert még nem hallottam olyanról, hogy több ajándékot kapott volna valaki. A + tököd pedig lehet, hogy a Minotaurusztól van. Nekem is adott egyet. :)

Vissza: “Általános”