Általános beszélgetés a játékkal kapcsolatban

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
hamuka1

Re: Általános beszélgetés a játékkal kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: hamuka1 » 2015.08.04. 16:16

Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, hogy a mai frissítést komolyan gondolták a játékkészítők?
9, azaz kilenc játékos érte eddig el 80. szintet. nicefrown Tehát, 9 embernek csináltak egy új fejlesztést?? A többi több száz/ezer játékos pedig ki van rekesztve. Gratulálok!

hamuka1

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.08.04. 16:41

hamuka1 írta:Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, hogy a mai frissítést komolyan gondolták a játékkészítők?
9, azaz kilenc játékos érte eddig el 80. szintet. nicefrown Tehát, 9 embernek csináltak egy új fejlesztést?? A többi több száz/ezer játékos pedig ki van rekesztve. Gratulálok!

hamuka1
A németeknél az 1-es szerveren 62 játékos érte már el a 80-as szintet.

Kép

Ez csak az 1-es szerver, egy ország.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

hamuka1

Hozzászólás Szerző: hamuka1 » 2015.08.04. 18:18

Nem igazán értem, mi közünk van a német szerverhez? Ez nem indok. (mellesleg az a 62 játékos is nagyon kevés....)

Miért nem lehet a mércét alacsonyabb szintre tenni, vagy pedig be sem kellett volna hozni még ezt a fejlesztést. Igen hosszú ideig nem fogják még sokan elérni a szintet, mert egyre lassabb a haladás. Jóformán csak kristállyal lehet már haladni, azt meg ki bírja?. Egyébként a környezetemben egyre több "nagy" játékos hagyta abba, ill. egyre kevesebbet játszik. Vajon miért?? El kellene ezen gondolkodni. Ez a mostani dolog pedig még inkább elveszi a kedvet a játéktól. Ja, az a 9 is csak 8 fő, mert fredyeszter játékos már jó ideje inaktív...........
Nos, ennyi.. veryangry

hamuka1

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.08.04. 19:01

hamuka1 írta:Nem igazán értem, mi közünk van a német szerverhez? Ez nem indok. (mellesleg az a 62 játékos is nagyon kevés....)

Miért nem lehet a mércét alacsonyabb szintre tenni, vagy pedig be sem kellett volna hozni még ezt a fejlesztést. Igen hosszú ideig nem fogják még sokan elérni a szintet, mert egyre lassabb a haladás. Jóformán csak kristállyal lehet már haladni, azt meg ki bírja?. Egyébként a környezetemben egyre több "nagy" játékos hagyta abba, ill. egyre kevesebbet játszik. Vajon miért?? El kellene ezen gondolkodni. Ez a mostani dolog pedig még inkább elveszi a kedvet a játéktól. Ja, az a 9 is csak 8 fő, mert fredyeszter játékos már jó ideje inaktív...........
Nos, ennyi.. veryangry

hamuka1
Nem csak a 80-as szintűeket kell számolni hanem alacsonyabbakat is akiknek célt hozott az új fejlesztés. A német szervert pedig azért hoztam fel, mert ott indult el a játék. Maga a cég nemzetközi ugyan, de a fejlesztési nyelv és a programozók java része is német. A mi szerverünk pedig ugyanúgy működik, mint a német, csupán le van fordítva magyar nyelvűre. Az pedig sajnos nem megoldható, hogy eltérő módon is működjön.

Nem csak kristállyal lehet haladni. Türelemmel is. Azt pedig, hogy ki miért inaktív, nem lehet tudni. Azt viszont igen, hogy előbb-utóbb sokkal többen fogják elérni, megközelíteni a 80-as szintet. :)

butuska

gagyi holmik jutalmul

Hozzászólás Szerző: butuska » 2015.10.14. 17:12

Semmi olyan nem történt, ami igazán meglepő lenne, csupán már kikívánkozik belőlem ez a megjegyzés... A 19. ország városainak falait rombolgatom. Az egyik város elfoglalása jutalmául, "zsíros zsákmányra tettél szert" címszó alatt kaptam egy 1. szintű töviscsapdát, valamint egy 3. szintű páncélt a mágusomhoz. Ez utóbbi egyenesen kib*, hiszen ha nem figyelek, ezt adom a mágusnak az 5. szintű helyett. Ez inkább büntetés, mint jutalom. A töviscsapdára pedig már nem is teszek megjegyzést...
Az ilyen, meglehetősen alacsony szintű zsákmányok jönnek többségében, ezért unalmas, bosszantó és még sorolhatnám. ...és még kiírja, hogy "zsíros zsákmányra tettél szert" Némi gúnyt érzek ebben a szövegben ilyenkor.
A vámpír is ebbe a kategóriába tartozik, de azt már megírtam egy másik hozzászólásomban.
Javaslatot tudnék tenni, de fölösleges. Egyébként is, azt egy másik helyre kellene írnom.

Odett997

Hozzászólás Szerző: Odett997 » 2015.11.01. 17:25

Sziasztok! :cry:

Szomorúan vettem tudomásul, hogy elmarad a Halloween event... iconcry nincsenek lámpások, keresgélés, cukorka gyűjtés... nicefrown
Nem jön a Télapó sem? surprize Lehet, hogy az idén még Karácsony sem lesz...? angry

Odett iconcry

H A L L O W E E N :!: :!: :!:

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.02. 15:48

Szia

Az ilyen típusú, jövőbeni újításokra irányuló kérdésekre nem adhatunk (sok esetben nem is tudunk) választ adni. Nem is tájékoztathatunk előre egy-egy játékost. Amíg valamilyen opció, újdonság nem kerül be a játékba, addig még bármi változhat, módosulhat. Azaz lehet, hogy valami mégsem, vagy nem úgy kerül be a játékba mint ahogy az tervezve van.

Odett997

Hozzászólás Szerző: Odett997 » 2015.11.03. 14:34

Hanga írta:Szia

Az ilyen típusú, jövőbeni újításokra irányuló kérdésekre nem adhatunk (sok esetben nem is tudunk) választ adni. Nem is tájékoztathatunk előre egy-egy játékost. Amíg valamilyen opció, újdonság nem kerül be a játékba, addig még bármi változhat, módosulhat. Azaz lehet, hogy valami mégsem, vagy nem úgy kerül be a játékba mint ahogy az tervezve van.

Szia Hanga!

1. Nem tudom mitől "jövőbeni újítás" a Halloween event (már volt az elmúlt évben is)és nem is előre kérdeztem az eventről, hanem miután már elmúlt az ideje...
2. Nem kértem tájékoztatást egyénileg ("nem is tájékoztathatunk előre egy-egy játékost"), hiszen a fórumon, nagy plénum előtt, többek kíváncsiságát közvetítettem, igaz én vetettem fel... és ha itt válaszolsz valamire, az nem egy magánbeszélgetés.
3. Picit, de csak egy egészen picit zavarosnak érzem azt, amit leírtál... de értem és mindezt eddig is tudtam. Szerintem Te pedig azt tudod, hogy én mit kérdeztem, még ha emocionálisan is tettem ezt.
4. Csupán szomorúságomnak adtam hangot ekként, mivel a nagy hatalmú játékszolgáltató ott fenn a felhők között, az idén nem találta méltónak arra a tömlöcök népét, hogy tök-lámpásal a fejükön szaladgáljanak és cukorkát gyűjtsenek, elintézett minket egy játékba visszatérő fejnélkülivel. Tudom, mi szörnyek, mostoha gyermekei vagyunk az alkotóknak...se kertünk, se virágunk, se jól tejelő, kövér tehenünk nincs...

Egyébként nem igazán vártam választ egy elmúlt dologgal kapcsolatban (mint ahogy most sem várok), csak megemlékeztem róla, a szöveg többi része pedig inkább búsongás volt, mint kérdés. Emóció. iconcry :( :? :cry: nicefrown :idea:

Odett
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Odett997 2015.11.03. 16:51-kor.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.03. 14:58

Szia

Egy általános választ adtam. Az "újítás" szót azért használtam, mert eddig kétféle játéktípus volt. (Boltban vásárolható dekorációkkal elérhető ajándékos és ideiglenesen betett minijátékkal elérhető). De a lényegen mit sem változtat a dolog. Nem tudunk olyan kérdésre válaszolni ami a jövőbeni játéktartalomra irányul. Válaszolni pedig azért válaszoltam, mert sok esetben a játékosok zokon veszik ha nem reagálunk a kérdéseikre. Ha olyan kérdés van, hogy nem tudom eldönteni, hogy reagáljak rá vagy sem, inkább megteszem gondolván azt, hogy az a jobbik választás. Ez esetben nem volt az.

butuska

Hozzászólás Szerző: butuska » 2015.12.17. 16:39

Mindig le tud "nyűgözni" ez a játék valamivel! Ma éppen 20 szörny, több mint 10 órai kalandozásáért kapott sárkánykő mennyisége éppen elérte a 300-t. (talán még a 310-t is!) Azért ez már valami! noexpr

Válasz küldése

Vissza: “Általános”