Általános beszélgetés a játékkal kapcsolatban

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Deianeira

Re: Általános beszélgetés a játékkal kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Deianeira » 2014.12.14. 19:44

saerdna73 írta:Sziasztok!

Létezik, hogy a karácsonyi játékban nincsen egy bizonyos szint után lejárat? Már csak 1000 valahányszáz pont hiányzik ahhoz, hogy meglegyen az összes ajándékom. A mostani szinten kibányásztam az összes ajándékot, már a törékeny jégtömböket is mind összetörtem, de a lejárat sehol :( Nincs sehol sem négy jégtönb egymás mellett, fogalmam sincs, hogy hogyan tovább.... :( :( :(
Nekem 1szer pont az alsó sarokban volt a lejárat és ott 3 jégtömb L-alakban is el tudta takarni, próbálja kurzorral addig ügyeskedni amíg rá nem találsz, és persze módszeresen törd össze az összes hátralévő tömböt.

Krimbusz

Hozzászólás Szerző: Krimbusz » 2014.12.16. 10:58

Siasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tudja-e valaki hogy pontosan mi történik amikor a barátoknak segítünk?
Elkészül egy építkezés? begyűjtünk egy legyártott tárgyat, agy mi?

Üdv

hamuka1

Hozzászólás Szerző: hamuka1 » 2014.12.16. 21:42

T. Játékkészítők!

Gratulálni szeretnék, kiváló volt a karácsonyi játék! Nekem nagyon tetszett és remélem, hogy sok hasonlóan jól kitalált élvezetes feladattal lepnek még meg minket!

Üdv: hamuka1

Ranchor108

Hozzászólás Szerző: Ranchor108 » 2014.12.17. 17:58

Krimbusz írta:Siasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tudja-e valaki hogy pontosan mi történik amikor a barátoknak segítünk?
Elkészül egy építkezés? begyűjtünk egy legyártott tárgyat, agy mi?

Üdv
Szia!

Amikor segítesz, akkor te is és a barátod is kaptok fél-fél csillagot. A kotorékába nem tudsz "belekotorni". :-)
Amellett pedig 10 tapasztalati ponttal gazdagodsz minden kattintás után, vagyis barákonként 100 tp üti a markodat.

Szerintem nem is a pontok a lényeg, hanem az az ajándék, amit közben kapsz minden harmadik összegyűjtött csillag után. Az a tapasztalatom, hogy azok a részletek megfelelnek az arany kincsesládikában található részletekkel. Olyan, mintha minden nap felnyitnál egy ilyen kincsesládát (is).

Üdv: Ranchor

Grokar

Hozzászólás Szerző: Grokar » 2015.01.27. 21:27

Hali!

Megvettem ezt a zombi katonát de kicsit csalódtam. Azt írja a reklámja hogy "nagy" az életereje, de ez egyáltalán nem igaz. 14es szinten csak 144 nálam az ereje, míg pl a trollnak 13mas szinten 306, de még a harci goblinnak is 234 14es szinten. Szóval valami gubanc van hogy szegény zombinak ilyen ALACSONY az épje?

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.01.28. 11:14

Az alacsony életerejű zombiért én kérek elnézést, tegnap az utolsó pillanatban változott ugyanis a zombi értéke, de az infó már nem jutott el időben minden kollégához, így sajnos már nem aktuális szövegek mentén jelentettem be a dolgot. Ezt azóta mindenütt javítottam.
A zombinak tehát - a kollégák legutóbbi tájékoztatása alapján - a nagy ütőerő az előnye, viszont nem bír ki túl sokat, hamar hal (és ez szerintem egy picit direkt is van, hiszen csak így tud felrobbanni a harctéren). Mindenképpen egy átlagszörnytől hatékonyabb harci egységről van szó, csak nem pont úgy, ahogy tegnap bejelentettem, elnézést a tévedésért!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

tezsemacska

Hozzászólás Szerző: tezsemacska » 2015.01.31. 13:07

sziasztok! :)
én azt szeretném megtudni,hogy lehetséges az ,hogy olyan játékosnak is van már szukkubusza aki még a 100s ranglistán sem szerepel, amin az utolsó játékosnak 55. a szintje. de szerintem az 59.szintű játékosnál is aki a második helyen áll ugyanezen a szörnyidomár ranglistán indokolatlan bár nem látok be a kotorékukba. viszont láttam olyan kotorékot ahol nem volt hozzá lerakva a megfelelő járólap egy darab sem ,mégis ott mászkálgatott a goblinok között. nem lehet ezeket felülvizsgálni? utána nézni,hogy tényleg legálisan kerültek e a 100. szinttől elérhető szukkubuszok a kotorékokba. vagy esetleg én maradtam le valamilyen akcióról ahol szukkubuszt lehetett idő előtt, járólap lerakása nélkül beszerezni.köszönettel.
tezsemacska

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.01.31. 14:46

tezsemacska írta:sziasztok! :)
én azt szeretném megtudni,hogy lehetséges az ,hogy olyan játékosnak is van már szukkubusza aki még a 100s ranglistán sem szerepel, amin az utolsó játékosnak 55. a szintje. de szerintem az 59.szintű játékosnál is aki a második helyen áll ugyanezen a szörnyidomár ranglistán indokolatlan bár nem látok be a kotorékukba. viszont láttam olyan kotorékot ahol nem volt hozzá lerakva a megfelelő járólap egy darab sem ,mégis ott mászkálgatott a goblinok között. nem lehet ezeket felülvizsgálni? utána nézni,hogy tényleg legálisan kerültek e a 100. szinttől elérhető szukkubuszok a kotorékokba. vagy esetleg én maradtam le valamilyen akcióról ahol szukkubuszt lehetett idő előtt, járólap lerakása nélkül beszerezni.köszönettel.
tezsemacska
Szia

Biztos, hogy nem volt lerakva járólap egyik emeleten sem? Még nem próbáltam, de elképzelhető, hogy azoknak a játékosoknak volt 1 járólaprészletük amit többször kiegészítettek és így gyűlt ki a szukkubuszhoz szükséges 12 db járólap.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

tezsemacska

Hozzászólás Szerző: tezsemacska » 2015.01.31. 14:58

szia kedves Hanga! :)
akinél én láttam nem volt egy darab sem lerakva. amúgy sem engedi a kiegészítést csak akkor ha a részletek legalább fele már meg van. van olyan barátom aki ugyan még szintén nem érte el a 100. szintet, de nála ténylegesen le vannak rakva a járólapok a szukkubuszhoz. gondolom be lehet pillantani a szukkubusz ranglistán szereplőkhöz ,hogy tényleg azért van e nekik ,mert ennyire ügyesek voltak és kigyűjtöttek legalább 60 járólap részletet.
tezsemacska

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.01.31. 15:38

tezsemacska írta:szia kedves Hanga! :)
akinél én láttam nem volt egy darab sem lerakva. amúgy sem engedi a kiegészítést csak akkor ha a részletek legalább fele már meg van. van olyan barátom aki ugyan még szintén nem érte el a 100. szintet, de nála ténylegesen le vannak rakva a járólapok a szukkubuszhoz. gondolom be lehet pillantani a szukkubusz ranglistán szereplőkhöz ,hogy tényleg azért van e nekik ,mert ennyire ügyesek voltak és kigyűjtöttek legalább 60 járólap részletet.
tezsemacska

Ha a fele kell, akkor is ki lehet úgy egészítgetni, hogy meg legyen a kellő járólapmennyiség.
Szerintem érdemes megkérdezni az egyik játékost hogyan jutott szukkubuszhoz. Lehet, hogy olyan egyszerű megoldással amire eddig nem gondoltunk. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Általános”