Általános beszélgetés a játékkal kapcsolatban

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Grokar

Általános beszélgetés a játékkal kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Grokar » 2014.09.10. 07:04

Üdv mindenki! Csodálkozom, hogy ilyen téma nincs a fórumon. Játéktól eltérő offtopic van, de ahol csevegni lehetne a játékról, kinek mi tetszik mi baja stb, mit ért el olyat nem találtam.

Szerk: Közben rájöttem hogy ezt az általánosban kellett volna nyitni, sajnos nem tudom áthelyezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Grokar 2014.09.10. 07:11-kor.

Grokar

Re: Általános beszélgetés a játékkal kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Grokar » 2014.09.10. 07:10

Nos el is kezdem: Az új termelési rendszerben a legbosszantóbb a nagy üllőnél jelentkezett eddig. Hiszen fegyverből és páncélból én 1-1et szeretnék gyártani, hogy minden szörnynek legyen cucca, itt jól szuperált a régi rendszer hogy 5 különbözőt is beállíthattam.

Egy másik amit szeretnék megosztani azokkal akik még nem rakták le a kovácsot: a kovács járólapokat a barkácsműhely közelébe tegyétek le (akár az egészet, de legalább 6db-ot az első 16ból), valamint a polcokat a barkácsműhelyhez legközelebbi végébe (vagy arra a 6 külön lapra). Ez azért fontos mert ha nincs elég közel a polc amire a szerszámokat teszi a troll, a goblinjaitok munka közben (pl mikor felállnak enni) nem fognak a kotorék másik végébe elmenni a csavarkulcsért és továbbra is "üres" kézzel dolgoznak majd.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.09.10. 08:24

Szia

Áthelyeztem.

A játékkal kapcsolatos tanácsaid célszerű a Kérdések, Segítség Kezdőknek fórumrészben lévő Tippek a fejlődéshez c. témában megosztani: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=479&t=23889 Itt könnyebben megtalálják. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Grokar

Hozzászólás Szerző: Grokar » 2014.09.10. 09:49

Köszi az áthelyezést:)
Aki a kovácshoz eljut az szerintem már nem kezdő:) Elolvastam azt a topikot is amit linkeltél és ott tényleg azoknak való ötletek találhatók, akik most kezdenek játszani.

scudoo

Hozzászólás Szerző: scudoo » 2014.09.10. 10:17

Vettem sajnos egy Vérfarkast, meg kell, hogy mondjam nem érte meg az árát. A Kőgólem sokkal jobb vétel volt :(
Erősségre ugyan az kb. mint a gólem csak gyógyít, de csak keveset sajnos. Nálam 22-t 18-as szinten. Az emberek Varázslója amik elég kemények, majd 100-at gyógyítanak ellenem és jelenleg ketten vannak, na ők ellen már semmit nem ér.
Azt hittem ő is rendes gyógyító lesz, de így amikor 100 fölötti alap sebzések vannak már a 22 gyógyítás semmit nem ér.

Szóval ez a frissítési csomag a gyártással együtt nem sokat ért.
Kap még egy hetet a játék részemről, pedig elég jónak indult, reménykedtem, hogy nem követik el ugyan azt a hibát mint a többi játék. :(

Lord_Medve

Hozzászólás Szerző: Lord_Medve » 2014.09.10. 16:04

van egy ilyen topic:

"Fejlesztési javaslatok, vélemények helye "

:)

Grokar

Hozzászólás Szerző: Grokar » 2014.09.10. 18:21

ha nekem írtad válaszolok: ott a fejlesztésekről beszélnek az emberek, itt pedig játékbeli tapasztalatokról.
(az első írásomnak csak fele szólt a legutóbbi termelési fejlesztésről)
Köszönjük a kristályokat, ezen kincseket nézve könnyebb lesz az átállás:)

Tejinashi

Hozzászólás Szerző: Tejinashi » 2014.09.10. 18:40

Hát én rácáfoltam az itteni állításokra :) Eljutottam a kovácsig, de erre nem gondoltam, hogy a szerszámokat nem tudják a szörnyek kivenni, ha nincs a barkácsműhely mellett a polc... Nem azért, de erre gondolhattak volna a játék készítői is. Sajna nálam a kettő közé benyúlt az edzőterem, úgyhogy hiába vannak szerszámok, nem tudom használni őket....Ezek szerint vissza kéne bontanom az egészet és átrendezni a kotorékot?

ancsa05

Hozzászólás Szerző: ancsa05 » 2014.09.10. 18:41

A kristályoknak én is nagyon örültem, kellemes meglepetés. Ezúton is köszönöm szépen :D
Lenne egy kérdésem, akinek már van kovácsműhelye: az én trollom majd éhen hal minden alkalommal ha legyárt egy szerszámot, kivéve ha offline vagyok. Pedig etetem rendesen, panaszra nem lehet oka :D Ti ezt hogy tapasztaltátok?

Grokar

Hozzászólás Szerző: Grokar » 2014.09.10. 19:02

Teji: Először én is úgy jártam mint te, saját tapasztalatból írtam azt ott. így kénytelen voltam a kaland 16 járólapja után még 6-ot letenni a barkács mellé, és azóta mindig elveszik a szerszámokat.Később sem lesz fölös az a 6 lap, mert a második trollhoz majd csak 10et kell letenni pl az eredeti lapok mellé vagy ha nagyon szétnyúlik a barkács, esetleg 2 lesz, akkor a mellé be kell tervezni legalább 6 kovácslapot.

Ancsa: Nekem is rengeteget eszik, pontosabban gyakran éhezik meg. De ahogy szintet lép a trollod, gyorsabban dolgozik és több szerszám lesz mint evészet.

Válasz küldése

Vissza: “Általános”