Tippek a fejlődéshez

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
a7torpe

Re: Tippek a fejlődéshez

HozzászólásSzerző: a7torpe » 2014.09.01. 20:27

Enderke írta:"Kertitörpét sosem érdemes gyártani, mert azt az emberfajzatok nem kérnek a megrendeléseikben, tehát lényegében 7 féle giccs gyártható."

Sajnos ezt cáfolnom kell. Épp most kaptam egy megrendelést 35ös szinten 60 törpére. 600 arany és 650 TPért.
Bárki kapott már ilyen megbízást, vagy most büntetnek engem :)

Én is most kaptam egy 39-s lovag 24-s egyszarvu és 70db-s törpe megrendelést
Én is 35-s szintű lettem kb. fél orája :D

Most reggel pedig 60 törpe és 14 művirág

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2014.09.02. 08:09

Én kaptam nemrég egy 69 törpés megrendelést, de 10 goblin seperc alatt legyártotta. Szóval én továbbra se fogok raktározni. Egyébként ahogy írva vagyon a címben is, ezek csak tippek.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

a7torpe

HozzászólásSzerző: a7torpe » 2014.09.02. 13:22

csipkebogyo írta:Én kaptam nemrég egy 69 törpés megrendelést, de 10 goblin seperc alatt legyártotta. Szóval én továbbra se fogok raktározni. Egyébként ahogy írva vagyon a címben is, ezek csak tippek.

Teljesen egyetértek veled a törpe kérdésben.
A 70 törpe nem volt nekem sem talán 10 perc sem

Istikam

HozzászólásSzerző: Istikam » 2014.09.04. 18:53

a7torpe írta:
csipkebogyo írta:Én kaptam nemrég egy 69 törpés megrendelést, de 10 goblin seperc alatt legyártotta. Szóval én továbbra se fogok raktározni. Egyébként ahogy írva vagyon a címben is, ezek csak tippek.

Teljesen egyetértek veled a törpe kérdésben.
A 70 törpe nem volt nekem sem talán 10 perc sem

Igazatok van, én ettől függetlenül mindenből (törpéből) is raktáron tartok 100-100 db-ot.
Így azonnal teljesíteni tudom a feladatokat.
A törpéket valóban gyorsan legyártanák a goblinok, csak akkor van ciki, ha éppen lávalámpát gyártanak és várni kellene 1 órát...
Szóval - szerintem - a törpét is van értelme raktáron tartani... ;)

SummerSavannah

HozzászólásSzerző: SummerSavannah » 2014.09.11. 15:49

Sziasztok!
Én meg valamiért egyáltalán nem kapok megrendeléseket! ... de őszintén szólva nem is hiányoznak.
Én ugyanis csak a lávalámpákra álltam rá.
9 goblinom van, 14 giccsgyártó és 2 holmigyártó asztallal, amiket mindig megtömök lávalámpával, hogyha egy goblin végzett a saját asztalánál, találjon feladatot a következő asztalnál. Ez különösen éjszakára praktikus. Napközben 4 óránként benézek és újból feltöltöm őket.
Most csak felületesen, fejben számolgatva is megvan a napi 25-35ezer arany, de lehet, hogy több is.
...és főleg, nem kell telezsúfolnom a műhelyemet polcokkal, mert a készárut eladom.
Érdekelne, hogy a megrendelésekkel mennyi pénzt és mennyi idő alatt lehet összegyűjteni?
Tényleg! Én vajon miért nem kapok megrendeléseket?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SummerSavannah 2014.09.11. 16:15-kor.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.11. 15:53

Azért nem kapsz megrendeléseket, mert csak akkor kapsz újat, ha az aktuálisat elvégezted. Neked itt egy megrendelés, amit még nem teljesítettél, új csak akkor érkezik, ha ezt teljesíted és letelt a két megrendelés közti várakozási idő, ami 8 órás.

Kép
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

SummerSavannah

HozzászólásSzerző: SummerSavannah » 2014.09.11. 16:12

Kösz Gabesz, ezt tényleg nem láttam!
De most meg sem tudom nézni, mert valamilyen hibát keresnek nálam. (?)
Azt hittem, hogy a megrendelések kiíródnak valamilyen táblán játék közben, de ezek szerint nem, hanem be kell nézegetni ide?

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.11. 16:26

Én jártam a fiókodban, ez a kép a te fiókodból származik. Most beléptem és kiléptem újra, remélem, hogy így már be tudsz lépni. Ha mégse, akkor csak várj pár percet, míg lejár az admin munkamenet és be fog engedni.
Ha teljesíted a megrendelést, akkor érkezik egy értesítő ablakocska, amikor majd a következő megrendelés érkezik.

Szerintem érdemes a megrendelésekkel foglalkozni, mert jól fizetnek, de ugyanakkor nem is kötelező, ha nem szolgálod ki az emberfajzatokat, nem zaklatnak több megrendeléssel.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

ugyifogyi

HozzászólásSzerző: ugyifogyi » 2014.10.08. 23:27

sziasztok

a segítségeteket kérném. azt szeretném megérdeklődni, hogy ha nem fizetem ki a szörnyharcosaim zsoldját, akkor ugye attól nem fognak eltűnni vagy lelépni. hisz nem bocsátottam el őket, csupán nem fizetem ki őket. és fizetnem értük azért kellene, ha használom őket harcok során. nem? 5/5-nél járok, egy ideig pihentetni akarom a harcokat, mert nem állok jól most anyagilag. a kovácsműhelyet szeretném megcsinálni meg utána tovább bővíteni a pályát. amúgy az igaz hogy 45 ország van? az brutális sok. válaszokat előre is köszönöm.

a7torpe

HozzászólásSzerző: a7torpe » 2014.10.09. 06:47

ugyifogyi írta:sziasztok

a segítségeteket kérném. azt szeretném megérdeklődni, hogy ha nem fizetem ki a szörnyharcosaim zsoldját, akkor ugye attól nem fognak eltűnni vagy lelépni. hisz nem bocsátottam el őket, csupán nem fizetem ki őket. és fizetnem értük azért kellene, ha használom őket harcok során. nem? 5/5-nél járok, egy ideig pihentetni akarom a harcokat, mert nem állok jól most anyagilag. a kovácsműhelyet szeretném megcsinálni meg utána tovább bővíteni a pályát. amúgy az igaz hogy 45 ország van? az brutális sok. válaszokat előre is köszönöm.

Az országok számáról nem tudok nyilatkozni, de a harcosaid nem tűnnek el ha nem fizetsz nekik.
A következő zsoldosztásig csak kóborolni fognak a kotorékban.
Ha zavar a látványuk akkor viszont le is szerelheted őket, és ha kellenek újból akkor toborzáskor a max. szinten vedd meg őket.
Szerintem hagyd meg a legmagasabb szintű harcosod és akkor biztos olyan szintű lesz a többi max. szintje a toborzáskor is.Ráadásul a rendeléskor kapható bónusz harcosok is a legmagasabb szintűvel megegyezőek lesznek
Ha valamiben tévedtem akkor javítsatok ki cool

Vissza: “Általános”