➸ JÁTÉKOS KERES SZÖVETKEZETET

Itt mutathatod be a szövetkezetedet és toborozhatsz tagokat.
matto77

Re: ➸ JÁTÉKOS KERES SZÖVETKEZETET

Hozzászólás Szerző: matto77 » 2014.08.22. 10:13

Sziasztok

Szövetkezetet keresek.

Napi több órát játszok,szép feljlödök is. 28.szint, 6. udvarméret.

Olvasom hogy nagyon sok helyen 35-40. szint meg 10. udvarméret kell, de hát srácok, nem mindenki nagy játékos!
Olyan szövi keresek ahol sokan vannak és van élet, lehetöleg top 50-ben lévöt.
Aki ugy érzi hogy szüksége van egy dolgos kézre, irjon nekem.

Köszi:

Matto77

zsuzsu8425

Hozzászólás Szerző: zsuzsu8425 » 2014.08.26. 14:03

matto77 írta:Sziasztok

Szövetkezetet keresek.

Olvasom hogy nagyon sok helyen 35-40. szint meg 10. udvarméret kell, de hát srácok, nem mindenki nagy játékos!

Köszi:

Matto77
amint olvashattad nagyon a követelmények és azt gyanitom,hogy sem a szinted sem az udvarméreted nem elég,hogy top50-be kerülj.Tudod azt mondják,hogy aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli,őszintén azért irtam neked mert egy kicsit felháborodtam azon,hogy úgymond te egyből a nagyokkal akarsz hasitani,mindenki lentről kezdte és a top50 meg kell dolgozni.Az én csapatom a 90. helyen szerepel de a versenyeken mindig ott vagyunk a legjobb 10-15-ben és mindenféle szintű és udvarmérettel rendelkező tagunk van,szorgalmasak vagyunk és haladunk szépen.Tehát kedves Matto77 nem eszik olyan forrón a kását csak,hogy egy újjabb közmondással éljek.

dragon766

Hozzászólás Szerző: dragon766 » 2014.08.26. 16:14

Lehet hogy nem ide való.De hogy lehet egy szövetkezetből kilépni??.
Egyedül csinálom aránylag aktív tag még a vezető de a többi 3 tag nem csinál semmit, ezért szívesen belépnék egy másik szövetkezetbe.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.08.26. 16:28

A szövetkezeti felületen a taglistánál tudod magad "kiikszelni" a szövetkezetből.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

dragon766

Hozzászólás Szerző: dragon766 » 2014.08.26. 16:35

Köszönöm szépén.Nem vettem észre a piros négyzetben lévő X-et

zsuzsu8425

Hozzászólás Szerző: zsuzsu8425 » 2014.08.27. 10:21

dragon766 írta:Lehet hogy nem ide való.De hogy lehet egy szövetkezetből kilépni??.
Egyedül csinálom aránylag aktív tag még a vezető de a többi 3 tag nem csinál semmit, ezért szívesen belépnék egy másik szövetkezetbe.

Előre is köszönöm a válaszokat.
szia,én nagyon szivesen várlak a szövetkezetemben,kérlek irj üzenetet a részletek miatt.

katarzina79

Hozzászólás Szerző: katarzina79 » 2014.09.09. 12:59

zsuzsu8425 írta:
matto77 írta:Sziasztok

Szövetkezetet keresek.

Köszi:

Matto77
amint olvashattad nagyon a követelmények és azt gyanitom,hogy sem a szinted sem az udvarméreted nem elég,hogy top50-be kerülj.Tudod azt mondják,hogy aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli,őszintén azért irtam neked mert egy kicsit felháborodtam azon,hogy úgymond te egyből a nagyokkal akarsz hasitani,mindenki lentről kezdte és a top50 meg kell dolgozni.Az én csapatom a 90. helyen szerepel de a versenyeken mindig ott vagyunk a legjobb 10-15-ben és mindenféle szintű és udvarmérettel rendelkező tagunk van,szorgalmasak vagyunk és haladunk szépen.Tehát kedves Matto77 nem eszik olyan forrón a kását csak,hogy egy újjabb közmondással éljek.
Kedves Zsuzsu!

Engedd meg hogy védelmembe vegyem Matto77 játékost. Nem baj az ha valaki ambiciózus. Sőt! Nekem pont ez volt szimpi és meg is hívtam a szövinke. Mi a ranglista 32. helyén vagyunk és nem gondolom hogy "túl nagyok" lennék egy kezdő játékoshoz. Amit az is bizonyít hogy mióta tag már növekedett mind szintben mind udvarméretben..) Hozzátok hasonlóan nálunk is vannak "kicsik és nagyok" egyaránt. Jól megférünk egymás mellet és amiben csak lehet segítjük szövitársainkat.
Így haladunk szépen előre... wink Nem tudom Te hogy vagy vele, de nem könnyű új tagot találni, aki valóban részt akar venni a szövi életében.... Így mi örömmel fogadtuk Mattot és már vele együtt "harcolunk". Én is egy közmondással zárnám soraimat; "kicsi a bors de erős!"

Neked jó játékot, a szövidnek pedig további sok sikert kívánok!!! :)

ciccantoci

Hozzászólás Szerző: ciccantoci » 2014.10.11. 09:57

Sziasztok!
Szívesen csatlakoznék olyan szövetkezethez ahol a játék csak a játék kedvéért van.
Nem szeretnék csak a szövibe dolgozni , de szívesen támogatom a csapat munkáját lehetőségeimhez képest.
Nem játszom aranyrúdba ,pénzt nem tudok beleinvesztálni.
Mindennap belépek , kb 2 hónapja játszom , 37-es szinten vagyok 11 az udvarom mérete.

Ha szívesen fogadnátok, írjátok meg mi az elvárásotok..
Köszi
lol

ciccantoci

moravek08

aktiv szövetkezet

Hozzászólás Szerző: moravek08 » 2014.10.11. 15:34

szövetkezetet keresek 35 szinten állok Rita

ciccantoci

Hozzászólás Szerző: ciccantoci » 2014.10.12. 09:03

Sziasztok!

Kaptam egy meghívót egy szövitől , de valamiért kidobott a rendszer amikor visszaléptem már nem találtam..
nem tudom honnan küldték

ciccantoci

Válasz küldése

Vissza: “Szövetkezetek”